Ви знаєте що Чорний повернувся? Чому чорний популярний у ванній

Чорний - це модний колір, непідвладний часу, простий і елегантний - і завжди працює. Не тільки в моді, але і у ванній. Ми докладніше розглянемо переваги чорного.

Чорний колір у ванній змушує вас хотіти елегантною, непідвладною часу і стильною «життя у ванній». Почуття прибуття і впізнавання виникає, коли місце стає виразом особистості і стилю. Зрештою, ванна кімната є самої особистої з усіх кімнат у будинку. Є кілька причин, чому це так.

Чорний завжди працює У рішеннях для ванних кімнат від Kaldewei міцна сталева емаль поєднується з самим непрозорим з усіх кольорів, утворюючи дует. Зв'язок, яка робить це безпомилково ясним: класика зроблена, щоб продовжитися. Сталева емаль міцна у ванній кімнаті. І чорний колір також є витонченим фаворитом на довгі роки - поза часом і може поєднуватися з усім. vannaja.kiev.ua Наприклад з іншими тенденціями. Подібно тенденції створення гламурних акцентів з металами, такими як срібло і золото, і привнесення гламурного блиску в ванну.

 

Чорний - постійний фаворит - поза часом і може бути об'єднаний з усім. Як і у випадку з установкою гламурних акцентів за допомогою металів, таких як срібло і золото, і додання ванній кімнаті гламурного блиску.

Наприклад, поверхня душової кабіни на рівні підлоги San Swiss і Devit в кольорі чорний лавовий матовий може бути свідченням гарного смаку. Ясна структура і повідомлення - і, звичайно, не спалах в каструлі. У поєднанні з дизайнерської обкладинкою в глянцевому золотий версії, душова кабіна також виділяє відчуття розкоші і нагадує «гламур», переживає новий етап з тенденцією сучасного гламуру.

Чорний додає кімнатам сильний дизайнерський характер Якщо дивитися в поодинці, чорний колір дуже потужний в RAK Ceramics, Kerasan, Fima Carlo Frattini. При зіткненні з іншими квітами і матеріалами, особливо з противником чорного, колір білий, відбувається більше. Магія протилежностей виникає. Квінтесенція всього: чоловічого і жіночого, гучного і тихого, темного і світлого.

Кольорове поєднання чорного і білого нагадує нам, що кожна властивість на світлій стороні також має еквівалент на темній стороні як в Flaminia. І саме цей внутрішній баланс створюється у ванній кімнаті.

Сильна колірна комбінація чорного і білого нагадує, що кожна властивість на світлій стороні також має еквівалент на темній стороні. Це все про балансі. І саме цей внутрішній баланс можна знайти у ванній кімнаті. Наприклад, коли чаші для умивальника Flaminia Flag об'єднуються в альпійському білому і чорному кольорах. Контури посилюються, лінії стають чіткішими, а чорний на білому тлі і в поєднанні зі сталевою емаллю роблять особливість елемента дизайну більш помітною.

Чорний колір в інтер'єрі позитивно впливає на настрій Колір чорний спокійний, чистий, структурований і акуратний. Також глибокий, оповитий таємницею, але також гідний і урочистий. Всі ці властивості втрачають настрій, коли ви оточуєте себе найтемнішими з усіх кольорів. Не забути: риса революції, бунт і прагнення до досконалості в KLUDI, EMMEVI,

Мабуть, не бренду який не використовує чорний колір, ось найпопулярніші - Apell, Ferro, Oras, Oliveira, Imperial, Grohe, Emco, Bossini, Steinberg, Pestan, VIEGA, Gustavsberg, NIC Design, SIMAS, AeT. CISAL, Geberit, Styron, Hansgrohe, Volle, Fancy Marble, FRANKE, Tres, GIULINI, IMPRESE, BOSCH, DEANTE, TEKA, VILLEROY & BOCH, Cielo, ROYO, GESSI, PAFFONI, Fiore, Q-TAP, KERAMAG, LAUFEN, DAMIXA , Gorenje, Devon & Devon, SanSwiss, Roca

У ванній чорний виглядає майже чарівно. Наприклад, якщо колір поєднується з дизайнерськими об'єктами, такими як басейн VAGNERPLAST, TREESSE і Jacuzzi для розвитку, і гармонує з відповідною душовою поверхнею.

У ванній чорний майже чарівний і бадьорить. Особливо, коли колір поєднується з дизайнерськими об'єктами для розробки і гармонує з відповідною поверхнею душу або ванни того ж кольору

Чорний підходить для гри з контрастами Черних також можна використовувати для створення захоплюючої гри контрастів. Перш за все, це не підвладне часу поєднання насиченого чорного, яскраво-білого і вогненно-червоного, що надає ванній особливий шарм. Кінці спектра чорного і білого кольорів доповнюють один одного в той самий момент, коли вони зустрічаються з елементом червоного вогню.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий