Про компанію

Інформація для покупців:

- Опис товару в інтернет магазині носить інформативний характер. Ціни і асортимент можуть змінюватися без попередження;

- Товар може відрізнятися від фотозображення, або в комплектацію можуть не входити деталі наявні на фотографії;

- Комплектація і модифікація товару залежить від виробника і може змінюватися в залежності від регіону;

Про нас

Те, що ви хочете - це просто. Те, що вам необхідно, само собою зрозуміле. Тому, що жити в світі, де практичне елегантно поєднується з вишуканістю, стало нормою. Повсякденність, в якій особливо цінуються зручність і комфорт.

Ласкаво просимо в www.vannaja.kiev.ua !!!

Інтернет магазин www.vannaja.kiev.ua пропонує придбати сантехнічні товари, замовивши їх в інтернеті або зателефонувавши за телефоном (044) 221-71-79 або (097) 11-44-618. Товари будуть доставлені до Вас додому або в будь-який інший зручний для Вас місце і час.
На відміну від інших інтрнет магазинів, які пропонують придбати всілякі товари, часто не здатні орієнтуватися в асортименті пропонованої продукції. Ми спеціалізуємося тільки на продажу сантехніки, тому що тільки так ми можемо здійснити свій девіз - Все для зручності, комфорту і життєвого стилю наших клієнтів.

Інтернет магазин www.vannaja.kiev.ua пропонує вигідні умови оплати покупки: Ви можете придбати товар за готівку, розплатившись в момент отримання покупки; здійснити оплату, використовуючи банківське перерахування і, звичайно, придбати вибрані товари за найвигіднішими умовами лізингу, якщо не бажаєте платити всю суму відразу.

Доставка товару проведуть в максимально короткі терміни. Якщо товар знаходиться на складі, Ви отримаєте його в найкоротший час. Ще одне ваше перевага - прибрати сантехніку в нашому інтернет магазині, Ви платите менше, таким чином, зекономивши свої гроші, які ви можете використовувати для інших цілей. Низькі ціни були досягнуті завдяки невеликим витратам на комерційну діяльність. Нам не треба платити величезну орендну плату за магазин в центрі міста, немає необхідності в величезному складі, а також укладені вигідні договори з постачальниками.