Ідеальний колір для ванної кімнати

Індивідуалісти люблять яскраві, сміливі кольору Домашній оазис благополуччя все більше перетворюється в ванну кімнату для життя. Це особливо помітно в яскравих ванних кімнатах. Барвистий не означає, що всі кольори веселки поширені дико. Чисті і яскраві кольори з контрастами, але без градацій, характеризують світлу ванну кімнату індивідуалістів. Ванни з червоною обшивкою або жовта меблі для ванної кімнати збираються підкорити Ванну Кімнату. Білий - це класика у ванній кімнаті.

Білий - це класика у ванній кімнаті. Білий колір означає чистоту і тому домінує протягом десятиліть, часто як відправна точка для багатьох підходів до дизайну. 45 відсотків населення Німеччини вибирають вічний, універсально комбінований основний тон. Основна ідея зрозуміла: продукти повинні сяяти у ванній якомога довше - гігієнічно і барвисто. Більше 80% керамічних виробів, що продаються є білими. Виробники сантехніки тепер навіть пропонують різні відтінки білого і модного білого матового кольору Kerasan, RAK Ceramics, Devit

Чорний продовжує бути чітким заявою індивідуальності. Тенденція від області меблів знаходить все більше і більше любителів у ванній кімнаті. Чорний шляхетний, елегантний і сучасний одночасно. У поєднанні матеріалів з мармуром - чорним, білим або особливо модним зеленим каменем - і шкірою чорний стає екстравагантної класикою. З іншого боку, в сільському поєднанні з лакованої металевими меблями, деревом і бетоном чорний колір є підходящим компаньйоном для індустріального стилю. Виробники клапанів також починають ганятися з цією тенденцією. Нові виробничі процеси роблять це можливим і пропонують градації темного кольору аж до глибокого чорного.

Чорний настінний змішувач Екстравагантний і неповторний: чорний білий, який завжди був кольором ванної кімнати досконало. Але протилежне стає самим захоплюючим колірним трендом 2020 року. У поєднанні з мармуром і шкірою чорний колір робить індивідуальний дизайн екстравагантним. Дерево і бетон надають ванній кімнаті щось сільське. Колір не обмежується тільки стінами та аксесуарами: в даний час все більше і більше брендів пропонують чорну матову Сантехнікові, наприклад KLUDI, DevIT, Steinberg, Cisal, Paffoni, Fima. Але обов'язково дотримуйтесь інструкцій з чищення і догляду, щоб ви могли користуватися своїм матовим Смеітелем Чорним для води протягом тривалого часу.

Синій стає все більш популярним в Європі. Колір розслабляючий, що нагадує про просторах неба і стихії води. В останні роки постачальники квітів модернізували асортимент відтінків синього в бренд DevIT. Результатом є не тільки інноваційні кольору стін, але і нові колірні варіації для плитки з домашнім ефектом. Повторне відкриття мармуру в дизайні інтер'єру підтримує використання синіх сантехнічних виробів.

Барвистий (поєднання декількох кольорів разом) Будь-який, хто шукає захоплюючі колірні комбінації з меншим ефектом вибуху, наважиться взяти верх над дисципліною в кольоровому дизайні ванної кімнати: поєднання кількох кольорів, які створюють гармонійну загальну картину. vannaja.kiev.ua Кольорові звуки, які представляють собою поєднання декількох кольорів з однаковою яскравістю і якістю, є, ймовірно, найбільш вимогливими і в той же час найбільш індивідуальними. Це можливо у всіх колірних областях. Важливо: один колір задає тон, а три-чотири додаткових кольору підтримують гармонійне загальне враження.

Пастельні пастельні тони також модні в області меблів. М'ятний, рожевий або блакитний виглядають дружелюбно і додають яскраві акценти. Пастельні ванні кімнати створюють гарний, новий світ - іноді модний, іноді мрійливий, але завжди з натяком на втечу. Якщо рожевий колір поєднується з коричневими елементами меблів, такими як світлий дерев'яна підлога або відповідна плитка, це підкреслює домашній характер.

Тон на тон Концепції колірних відтінків надають ванній кімнаті спокійний вигляд і сміливий вибір кольорів. Один колір бере під контроль дизайн. Для дизайну інтер'єру монохромний (одноколірний) рідко означає однорідний дизайн поверхні з одним кольором, але градацію поверхонь з різними відтінками і нюансами одного кольору. Це створює тонке диференціювання глибини зображення без контрастів, яке розвиває сильну виразність завдяки монохромности.

Золото в поєднанні з теплим колірним оформленням, золото встановлює оптичні відблиски у ванній кімнаті. На додаток до платині і міді, дорогоцінний метал стає основним елементом дизайну ванної кімнати. Наприклад, раковини покриті сусальним золотом або стіни витримані в золотих тонах. Золото або латунь для елегантної розкішною ванною кімнати Золото означає розкіш і елегантність. Золотисті поверхні у ванній кімнаті - справжні моменти, тому що вони відразу кидаються в очі. Однак обов'язково ставте такі акценти економно. Кольорова фурнітура з латуні нічим не поступається справжньому золоту і доступна за ціною. Особливо в поєднанні з темними кольорами і чорним, золоті елементи дизайну дійсно вступають в свої права. Червоне золото і золото Ідеальна в сантехніці - EMMEVI, GROHE, Tece, BIANCHI Geberit, Hansgrohe

Сірий контрастує з насиченими кольорами. Тенденція до сучасної ванній кімнаті з тривалим терміном придатності дозволяє цьому м'якому кольору проникати в ванну. Тому що сірий - ідеальна відправна точка для нейтрального дизайну інтер'єру. Цей змішаний тон не новачок у ванній. Але в наступаючому сезоні буде кілька відтінків сірого, які будуть використовуватися в позачасовий сучасної ванній кімнаті. Сірий - ця суміш білого, чорного і таємничої риси виявляється справжнім універсалом, який може доповнити практично будь-яке колірне сімейство. Суворий сірий стілний в таких фабриках як - Royo, Grohe, Devit, Geberit, і Villeroy & Boch

Greige - поєднував в собі холодні нордические нотки сірого кольору, і спокій теплого бежевого, ставши першим в списку найбільш популярних кольорів для домашнього інтер'єру. також є невід'ємною частиною колірного канону сучасної архітектури і дизайну інтер'єру та нагадує природу і заміський будинок, трохи нью-йоркського мансардного статі. Він підходить як для грайливого вантажного, так і для мінімалістичного індустріального стилю. Слово «створення Greige» відноситься до двох компонентів - сірому і бежевому і, отже, позначає принцип кольору, що міститься в цьому Кольоровий тренд ванній задає тон: змішаний колір як сучасний, нейтральний базовий тон, який має сильний гармонізує ефект. Greige - це приклад категорії квітів у ванній, які утворюють постійний зв'язок з другим кольором і створюють щось нове.

Коричневий. Крім того, коричневі тони повертаються. Дизайнери інтер'єрів все частіше вибирають натуральні кольори, нейтральні і теплі, щоб зробити ванну кімнату більш затишною. Подібно сірому, формула така: просто не вибирайте нудний чистий колір. Секрет криється в тонких тонах - будь то бруд, глина або теракота; Бронза або іржа; Оливкова, ялицеве або кедрового дерева; Порошок або темно-сірий. Коричневий колір можна інтерпретувати двома способами: як органічно натхненний спектр, який часто комбінується з природними матеріалами для створення гармонійного колірного простору, або як цитату з історичних стилів, які використовуються в художньому відношенні.

Індивідуалісти люблять яскраві, сміливі кольору Домашній оазис благополуччя все більше перетворюється в ванну кімнату для життя. Це особливо помітно в яскравих ванних кімнатах. Барвистий не означає, що всі кольори веселки поширені дико. Чисті і яскраві кольори з контрастами, але без градацій, характеризують світлу ванну кімнату індивідуалістів. Ванни з червоною обшивкою або жовта меблі для ванної кімнати збираються підкорити Ванну Кімнату.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарийВанна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
Понеділок: 08:00 - 20:00
Вівторок: 08:00 - 20:00
Середа: 08:00 - 20:00
Четвер: 08:00 - 20:00
П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 15:00
(044)221-71-79
(097)11-44-618
Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
(044)221-71-79
(097)11-44-618
vannaja@ukr.net