Знайдено 878 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Lidz - польський виробник, який присутній на ринку вже більше десятка років. Штаб-квартира компанії знаходиться в Варшаві.

Lidz - це, перш за все, ідеальна якість, що забезпечує довгий, навіть 5-річний гарантійний термін.

Lidz лідером на ринку обладнання для ванних кімнат. Широкий каталог товарів дозволить знайти рішення практично для будь-якого типу інтер’єру.

Виробник відрізняється сучасним дизайном.

В рамках асортименту Lidz пропонує кілька серій виробів у різних кольорових покриттях.

Пропозиція включає широкий вибір обладнання для ванних кімнат, включаючи душові панелі, змішувач, душові кабінни, кухооні мийки, системи душові, гідромассажні бокси, унітази, сидіння та умивальники, аксескари для ваної кімнати та ванни. 

Lidz - виробляє колекції душових колон у двох кольорових кольорах: матово-чорний та хром. Відкритий набір для душу Lidz доступний у термостатичній або класичній версії, без термостата.

Рішення, призначені для душу або ванни.

Колони у варіанті ванни оснащені складними носиками для ванни.

Тепла ванна кімната - одна з умов приємною ванни і щоденного туалету. Таким чином, радіатор для ванної є обов'язковим елементом інтер'єру будь-якої ванної кімнати. Однак радіатори виконують не тільки цю важливу функцію, а й другу - декоративну. Якщо ви хочете, щоб у ванній було тепло і вона була сучасно обладнана, подивіться радіатори Lidz і переконайтеся, що це не так вже й складно.