Новий 2020 рік від Geberit

Нові панелі клавіші змиву Geberit Sigma 50 і 21

На тлі постійно зростаючих вимог покупців особливо актуальною стає можливість індивідуального підбору варіантів дизайну і функцій. При виборі відповідного дизайну складність часто полягає в тому, щоб врахувати окремі нюанси. Клавіші змиву в нових модних металевих обробках і з різним стилістичним оформленням поверхонь ідеально підійдуть практично для будь-якого стилю в інтер'єрі. Завдяки широкому вибору матеріалів ви зможете створити унікальний дизайн для клавіш змиву Geberit Sigma50 і Geberit Sigma21. Модні металеві кольору червоного золота, латуні і чорного хрому тепер доступні за бажанням покупця і ідеально підходять до різних дизайнам ванних кімнат.

Інноваційна колекція меблів і кераміки Geberit ONE

Інноваційними технологіями прихованого монтажу. Інтегрірація в стіни сантехнічних елементів, для додаткової організації місць зберігання, які тепер заховані за стіною. Інтегрувати можна в стіни сифони для раковин, змішувачі, дзеркальні шафи, профілі душових перегородок і навіть полки в душових.

З Geberit ONE це просто: окремі елементи інтер'єру ванної - раковина, змішувач, дзеркальну шафку і тумба під раковину - встановлюються без зовні помітних деталей і кріплення, що дозволяє отримати надзвичайно вільне і легкість при використанні ванної кімнати.

Раковина Geberit ONE пропонується в двох розмірах 90, 120 см і з інтеграцією в тумбу: розміри 75, 90 і 105 см. При глибині всього лише 400 мм вона займає мінімум простору. Злив раковини розміщений в задній частині і не схильний до безпосереднього впливу води, що ускладнює скупчення води і утворенню вапняних відкладень.

Завдяки ледь помітному виступу дзеркальна шафа Geberit ONE просто «зникає» в стіні. Таке рішення зробить будь-яку ванну сучасної. Ще одна корисна деталь, яка дозволить істотно скоротити час прибирання, - матове дзеркало, на якому не видно відбитки пальців. На вибір 3 розміру ширини шафи: 75, 90 і 120 см.

Вбудований ящик для зберігання косметичних средст для душової зони Geberit ONE не тільки економить простір, але і призначений для того, щоб не допускати скупчення води і бруду, як це часто буває в відкритих нішах.

Geberit VariForm багатофункціональний дизайн

Форми раковин: круглі, прямокутні, овальні і еліптичні Поверхні стійкі до подряпин і мають водовідштовхувальні властивості С і без отвору під змішувач Універсальний асортимент розмірів і комбінацій меблів для накладних раковин Стриманий, мінімалістичний дизайн

Поповнився асортимент душових каналів Geberit CleanLine80. Нова модель доступна в трьох колірних варіантах поверхні відповідно до актуальними тенденціями: шампань, чорний хром і нержавіюча сталь

Також є душовий піддон Geberit Sestra, кторой зроблений з противоскользящего твердого матеріалу, приємного на дотик. Матеріал піддону має текстуру каменю і випускається в трьох сучасних кольорах - білому, кам'яно-сірому і графітовому.

Підлоговий унітаз-біде Geberit AquaClean Tuma Comfort і Classic

Модель Tuma вражає не тільки своїм лаконічним зовнішнім виглядом, але і має всі переваги лінійки унітазів-біде Geberit AquaClean. На додаток до підвісних унітазів-біде Geberit AquaClean Tuma ми пропонуємо також підлогові варіанти.

Компактна форма цих моделей ідеально поєднується практично з будь-якої ванною кімнатою. Залежно від ситуації модель може бути приєднана безпосередньо до вбудованого в стіну бачка або доповнена сантехнічним модулем Geberit Monolith.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий