Змішувач для Кухні Високий Nautic 204056 Gustavsberg Швеція

Виробник: Gustavsberg (Швеція)
Опис: Змішувач для Кухні Високий Nautic 204056 Gustavsberg Швеція

Купити Змішувач для Кухні Високий Nautic 204056 Gustavsberg Швеція

Змішувач для кухні, з високим заокругленим виливом.

Nautic - це чудовий синтез численних функція, завданням яких є забезпеченням надійності, комфорту і насолоди одночасно. Змішувач Nautic оснащений сучасною, доступною у використанні технологією водопостачання, яка допомагає регулювати вам необхідну кількість споживаної води. З точки зору турботи про навколишнє середовище, важливо економити енергію. Тому Nautic оснащений енергозберігаючої функцією, завдяки якій споживання гарячої води (енергії) знижується на 50%.
Soft Pex - це новий визнаний метод підводки, який виготовляється доброзичливим до навколишнього середовища методом з нержавіючих і відтворюваних матеріалів. Шланги Soft Pex довговічні, володіють гнучкістю, їх легко монтувати. Немає необхідності прирізки і згинання сполучних труб.
Змішувачі Nautic отримали схвалення WRC (міжнародний центр дослідження водних ресурсів). Це означає, що всі компоненти змішувача виконані з матеріалів, схвалених для контакту з харчовими продуктами і жодна складова змішувача не робить негативного впливу на якість води.
Змішувач Nautic оснащений гідравлічним пристроєм, спеціальним амортизатором, який перешкоджає різкій зупинці потоку води. Завдяки цій неперевершеною технології, що підтікають крани або раптові перепади тиску залишилися в минулому. Ця функція є приємною заходом безпеки, як для вас, так і для навколишнього середовища.

Артикул товару: Категорія:

Технічні характеристики

Поки немає відгуків
Ваш комментарий отправлен на модерацию и появится на сайте после проверки

Оставить отзыв

оценка товара

сантехніка , ванни , акрилові ванни , чавунні ванни , сталеві ванни , штори в ванну , Ванни кваріловие Quaryl , гідромасажні бокси , кутові гідробокс , прямокутні гідрокабіни , нестандартні бокси , парова кабіна , гідромасажні ванни , гідромасажні кутові ванни , Гідрованна прямокутні , гідромасажні асиметричні ванни , душові кабіни , кутова душова кабіна , квадратна душова кабіна , нестандартна душова кабіна , двері душові , піддони для душових , меблі для ванної , пенал для ванної , тумба для ванної , дзеркала для ванної , шафки для ванної , унітази та умивальники , компакти і унітази підлогові , раковини та умивальники , біде , інсталяція для унітазу , пісуари і урінали , кришки для унітазу і біде , підвісний унітаз , приставні унітази під інсталяцію , змішувачі , душові панелі і системи , змішувачі для раковин , змішувачі для ванної , змішувачі для душу , змішувачі для біде , змішувачі для кухні , вбудований змішувач для ванної , термостати д ля душа та ванної , змішувач з гігієнічним душем , сенсорні безконтактні змішувачі , набори змішувачів для ванної , кутовий вентиль цангові під'єднання , теплотехніка , водонагрівач , газові котли , сушка для ванної , тепла підлога , аксесуари для ванної , щітка для унітазу йорж , паперотримач , гачок для ванної рушники , тримач склянки зі склянкою , мильниця для мила в ванну , тримач для банного рушника , дозатор для мила , полку в ванну , кільце для рушника , сифони і трапи в душову , сифони для ванни , сифони для раковини , сифони для душа , сифони для біде , сифони для пісуара , трап для душу і душові канали , зливна і заливна арматура , донні клапани Клік-Клак , плитка в ваннуюкомнату , плитка для підлоги для ванної , настінна плитка для ванної , керамограніт , плитка Декор Фриз