Знайдено 169 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара
Асортимент компанії Gustavsberg представлений широким вибором сантехнічного фарфору: раковини, унітази, біде, урінали, змішувачі, ванни, меблі і аксесуари для ванних кімнат. Фарфор від Gustavsberg має зносостійку довговічну поверхню і дуже низький коефіцієнт вологовбирання - 0,2%. Тому вироби будуть служити Вам довгі роки, радуючи своїм початковим блиском.
Багато моделей ТМ Gustavsberg можуть поставлятися зі спеціальною обробкою поверхні ceramicplus. Це революція в світі порцеляни для обладнання ванних кімнат: забруднення легко змиваються, і сантехнічні прилади чисті для подальшого використання.
За формою акрилові ванни від Gustavsberg діляться на прямокутні, кутові симетричні і асиметричні, овальні, каплевидні. Також ванни різняться по величині і стилю. Вони можуть бути як звичайними «пустушками», так і масажними ваннами, обладнаними гідро- або аеромасажем.
Основним матеріалом при виготовленні ванн від Gustavsberg є 100% санітарний акрил. Акрил - це самий високоякісний метилметакрилат. У порівнянні з теряющими колір ваннами з пластмаси, акрил завжди зберігає блиск, має структуру ізоляційного матеріалу. Іншою перевагою даного матеріалу є його легкість, що важливо при транспортуванні і установці. Акрил має дуже високу ступінь опору на знос, не збирає мікробів і легко чиститься.
Керамік Plus на всій кераміці. Більше відштовхує воду і гладкіша поверхню (менш збирається бруду)
Nordic і Logic - з мікролфітом.
У бортах ванн Gustavberg і Vagnerplast залитий металевий кант-профіль для більшої міцності і щоб непрогіналіся борту. Ванни Gustavberg і Vagnerplast мають велику глибина ніж у конкурентів 46, 48, 50 см. Стандарту ванн Ravak 42 см.
В ванни Logic обидва торці по 60 см. Тобто при встановленні пральну машину, вони будуть під одну лінію!
Чим сірішій акрил тим він сильніше і за короткий термін руйнується.
Задню частину ванн Gustavberg і Vagnerplast обдувають НЕ стікловолокном а плстіковім волокном для більшого збереження тепла і міцності ванн. Що робить їх більш якісними.
Vagnerplast (Чехія) - дочірнім підприємством Gustavberg (Швеція), в свою чергу Gustavberg - дочірнім підприємством Villeroy & Boch (Німеччина).