Ремонт ванної кімнати разом з Devit - побачте вражаюче перетворення!

Умивальники Devit в зоні комфортного миття

Зона миття не змінила свого місця. Він залишився на довгій стіні, що зменшило витрати на оновлення. Як результат, не потрібно було пересувати гідравлічні компоненти в інше, нове місце. Господарі також зупинились біля двох раковин, що, безумовно, допомагає родині у їх ранковому розпорядку. Однак замість умивальників для меблів встановили умивальники стільниці Devit Quadra із прямокутною формою. Їх лінії ідеально гармонують з прямими кутами та сучасними формами меблів Devit UP.

Умивальники Devit Allround виготовлені з міцного матеріалу - фарфор. Це суміш мінеральних сполук, таких як глина, каолін або польовий шпат, яка впливає на міцність поверхні та можливість її вільного формування. Як результат, кожен умивальник Devit Quadra, Laguna має тонкі краї, які додають візуальної легкості виробу та витонченості інтер’єру.

Продукція Devit також використовувалася над областю миття, а саме широке дзеркало для ванної Devit Soul зі світлодіодним підсвічуванням, що також покращує гоління та макіяж - це ще один плюс зі списку практичних переваг цього у ванній кімнати.

Меблі для ванних кімнат з вищим ступенем функціональності

На відміну від зовнішнього вигляду, такий великий простір вимагає організації. Завдяки відповідній розробці простір не буде здаватися порожнім та «недобудованим». Незважаючи на те, що в попередній ванній кімнаті величезна кількість відкритих полиць давала величезний простір для зберігання, постійне запилення та безлад, мабуть, зробило своє. Вирішенням цих проблем є модульна система меблів Devit FLY. Під раковинами є просторі висувні ящики з відсіками, в які можна помістити корисні аксесуари. З боків підвішують стрункі шафи - пенали.

Кольори меблів Devit Fly відносяться до сірої плитки, завдяки чому все ціле відповідає. Цей ефект також обумовлений обробленими в тому ж тоні, що і поверхня шаф.

Оздоблення ванної кімнати Devit

Дизайн ванної кімнати - мрія багатьох декораторів, адже є і ванна, і душ, і змішувачі, і унітази, і аксесуари для ванної ! Власники обрали окремо стоячу модель ванни Devit Laguna. Завдяки цьому вони можуть разом прийняти ванну, святкуючи свій вільний час! Діти також оцінять цей варіант. Достатньо місця є запорукою веселощів.

Девіт - також король під душем! У цій зоні використовувалася фурнітура виробника, яка поєднує в собі практичність, безпеку та дизайн. Це термостатичний кран для захисту від опіків! За цю перевагу відповідає термостат, який усуває стрибки тиску в установці і підтримує температуру води на тому ж постійному рівні. Його доповнює ручний душ і верхній душ.

Останнім елементом практичної ванної кімнати є унітаз Devit. Цей тип туалету не тільки надає користувачам велику чистоту, але й зменшує час і витрати. На додаток до того, що він працює як унітаз без обідів.

Які продукти Devit були використані при метаморфозі?

 

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарийВанна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
Понеділок: 08:00 - 20:00
Вівторок: 08:00 - 20:00
Середа: 08:00 - 20:00
Четвер: 08:00 - 20:00
П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 15:00
(044)221-71-79
(097)11-44-618
Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
(044)221-71-79
(097)11-44-618
vannaja@ukr.net