Купити сантехніку в інтернет-магазині в Києві Україна

Сучасні стандарти, коли мова заходить про обладнання для ванних кімнат, зосереджені на практичних, але також дуже елегантних рішеннях.

Створити сучасну ванну кімнату нелегко, і це, звичайно, вимагає певного планування.

Сантехніка – це не тільки сантехніка, а й меблі, підібрати плитку та освітлення + поєднання вірного та сучасного дизайну.

Як розставити меблі, вибрати місце для ванни, душової кабіни, і освітлення. І все це повинно складатися в функціональне і цілісне ціле, 

для комфортного користування та життя в гармонії. Про все це варто подумати перед тим, як приступати до ремонту або покупки.

Сучасна ванна кімната - раковини

Умивальник є одним з найважливіших елементів у ванній кімнаті. З роками змінювалися як стандарти для цього типу сантехнічної арматури, так і тенденції, пов'язані з нею. Останнім часом дуже популярні настільні умивальники (накладні, чаши-раковини). Багато дизайнерів інтер’єрів люблять використовувати цей тип умивальників.

В першу чергу завдяки своїй естетичній функції. Такий умивальник виглядає дуже елегантно. Також важлива можливість вибору самого верху. І цей може бути з різних матеріалів. Це істотно розширює спектр можливостей елементів цього типу.

Але стандартні тюльпани (раковина + п'єдестал), теж ніким незабуті, та мають своїх поціновувачів.

Раковини з меблями в комплекті, були лідерами попередніх років. Вони є практичними, з точки зору поличок, шухлядок, додаткових дівайсів. Меблями в ванній можна приховати недоліки розведення комунікації, приховати каналізаційні труби та огріхи при виконанні ремонту у ванній кімнаті.

Душ у сучасній ванній кімнаті
Що стосується душових кабін, рішення без душових піддонів стають все більш популярними. Душова кабіна тоді найчастіше має форму куба. Така проста форма, і в той же час дуже легка візуально, завдяки склінню, чудово виглядає як в світлих, так і в теплих інтер'єрах. Є рішення з відкриванням дверей у душі як на зовню так і у середину, що сприяє безбарєрному функціонуванню таких просторів інвалідами та людьми з обмеженими можливостями. Також варто звернути увагу на вибір однотипної душової лійки. Сучасні ванні кімнати оснащені подвійною душовою лійкою. Таким чином, є основна форсунка, а також додаткова душова лійка.

Купити Керамічна раковина 44 см Hatria Happy Hour Slim 07: 00s, forest (A0Y1VG46) в Києві vannaja.kiev.ua

Кольори у ванній кімнаті

Зараз вибір аксесуарів для ванної кімнати дає набагато більше можливостей, ніж кілька років тому. Виробники намагаються перевершити один одного в ідеях малюнків і кольорів сантехніки. Сантехнічна кераміка буває багатьох кольорів:

Яке дзеркало вибрати для сучасної ванної кімнати?
Як відомо, дзеркало відіграє дуже важливу роль у ванній кімнаті. Тому важливо його освітлення. Сучасні моделі дзеркал мають вбудоване світлодіодне підсвічування. Це забезпечує достатній доступ світла і в той же час виглядає дуже сучасно. Додатковими перевагами є такі функції, як годинник, який найчастіше видно внизу дзеркала. Є моделі з радіо та музичними центрами. Часто це моделі без оправи, що робить їх дуже стрункими. При цьому дзеркало може виступати в якості допоміжного або додаткового освітлення, яке використовується, коли немає необхідності використовувати основне освітлення у ванній кімнаті. Також є моделі з лупами або з вбудованими косметичними дзеркалами. Як бачимо все чого "душа забажає" вже використувується в дзеркалах.

Також не забуваємо що в Україні є велика кількість виробників під замовлення, терміни більші, цінник теж, але буде той виріб про який ви мріяли.

Сучасна ванна кімната

Сучасна ванна кімната не обов’язково повинна мати певні форми, вона також не повинна бути виконана у футуристичному стилі, хоча у цієї моделі стає все більше прихильників. Сучасну ванну кімнату також можна оформити в стилі ретро і вибрати такі аксесуари в магазині vannaja.com не єпроблема. Там ви знайдете цілі колекції, що відповідають стилю ретро.

Вибираючи магазини, варто зупинитися на тих, в яких ви просто отримаєте все, щоб не застрягти в покупках у багатьох торгових точках. vannaja.com.ua — це магазин, де ви знайдете консультантів, які допоможуть вибрати правильні товари, наприклад, у згаданому вище футуристичному стилі.

Цей стиль цінує все більше людей, тому що він є альтернативою традиційному дизайну ванної кімнати. Кожен модуль, навіть якщо він має різну форму, фактуру або колір, повинен гармоніювати між собою, в цьому немає нічого випадкового. Незважаючи на нестандартні рішення, все гармонує між собою. З таким припущенням, як футуристичний стиль, ви повинні мати доступ до дуже добре обладнаного магазину.

У будь-якому випадку, ви завжди повинні вибрати магазин, який має багату пропозицію, цікавий асортимент і безліч кольорів і візерунків.

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарийВанна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
Понеділок: 08:00 - 20:00
Вівторок: 08:00 - 20:00
Середа: 08:00 - 20:00
Четвер: 08:00 - 20:00
П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 15:00
(044)221-71-79
(097)11-44-618
Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
(044)221-71-79
(097)11-44-618
vannaja@ukr.net