Безобідковий унітаз чи звичайний старий туалет з обідком. Наша порада покупцю

Як уже згадувалося, унітази без бортика вимагають менше води для змиву, ніж старі унітази з бортиком. Злив все ще на унітазі зі зливним краєм

Який унітаз краще зі зливним бортиком або без?
Відповідь на питання про туалет з бортиком або без обідка?
Найбільшою перевагою є гігієнічність. Унітаз без бортика забезпечує мінімальний ризик інфікування через відсутність зливного краю.

Без обода відкладення та бактерії не зможуть розводитись. Звичайною серветкою, ми легко можемо прибрати наліт на емалі туалету, вау це ефектне та просте прибирання.

Тому безлбідкові унітази є сучасними, що йдуть в ногу з полегшенням люського життя;)

Безободковий унітаз
У громадських приміщеннях це вже давно поширена практика, в приватних квартирах чи будинках поки що рідкість. Але ненадовго, як ми думаємо! Ми говоримо про унітаз без бортика.
Вони відрізняються дизайном і вражають, серед іншого, підвищеними гігієнічними властивостями, економічністю та екологічністю. Але все по порядку.

Можливо, у вашому домі часто виникають суперечки, коли справа доходить до чищення туалету. Зазвичай ніхто не хоче цього робити, тому що це, як правило, передбачає багато роботи, бактерії і, отже, зрозумілу відразу. Безободковий унітаз гарантовано значно полегшить ваше життя.

Що таке зливний край на унітазі і де він розташований?
Зливний обідок все ще є частиною багатьох унітазів. Це порожнистий верхній край унітазу, який забезпечує більшу безпеку під час змиву. До певної міри зливний край обрамляє унітаз і, таким чином, також закриває зливний колектор. Але які переваги, чи є недоліки і чи варто унітаз без оправ?

Як працюють унітази без оправ?
По суті, унітаз без бортика працює так само, як і звичайний унітаз з обідком. Велика різниця полягає, перш за все, в тому, що унітаз БЕЗ зливного бортика має відкрите або закрите положення.
взагалі не має промивного краю. Це означає, що вода не виривається з-під обідка під час змиву, а витікає за верхній край унітазу, не виходячи з унітазу.

Замість цього в унітазі без бортика використовується спеціальний розпилювач, який розподіляє воду в чаші під час змиву. Цей розподільник потужно подає воду без розбризкування вправо і вліво, завдяки чому весь унітаз змочується.

У звичайному унітазі зливний бортик полягав у запобіганні розбризкуванню води з унітазу. Однак унітази без ободів тепер також можуть контролювати воду таким чином, що вода не витікає під час змиву.
Багато сучасних унітазів без бортика мають мінімально помітний обідок. Це гарантує, що вода залишається в унітазі під час змиву. Однак у більшості випадків ця грань дуже мала, оскільки унітаз можна мити набагато краще, ніж звичайні моделі унітазів.

Виробництво безобідкових унітазів
Як випливає з назви, виробники обходяться без характерного промивного обода з технічної точки зору. Його основне завдання - не допустити розбризкування води. Але якщо ви зараз думаєте, що затоплюєте кімнату кожного разу, коли спускаєте воду в унітазі без бортика, ви помиляєтеся. Зазначене упущення вимагає нової техніки промивання для отримання задовільних результатів. Зливні колектори в унітазах без бортика направляють воду вздовж краю унітазу. В результаті промивна вода досягає всієї поверхні стіни.

Одночасно запобігається розбризкуванню. Якщо ви виберете цей тип унітазу, рішення про те, змивати чи змивати, прийматиметься не вам. Промисловість продовжує випускати унітази без оправ в обох варіантах. Тут ми не можемо дати вам чіткої поради. Покладайтеся на свої особисті переваги, щоб прибати якісний туале ваш санвузол

Наші клієнти, часто ставлять такі питання: безобідковий унітаз мінуси, безобідковий унітаз відгуки, безобідковий унітаз різниця, безобідковий унітаз: плюси та мінуси, безобідковий унітаз ціна, як вибрати безобідковий унітаз, безобідковий унітаз

Вищий рівень гігієни з меншими зусиллями на очищення
Як уже було сказано, ключовим аспектом є підвищена гігієнічність, тому радимо придбати унітаз без бортика. Порожнини туалетів є гарячою точкою для накопичення бактерій, бруду та накипу. Випробування показали, що, усунувши змивний обідок, в середньому на 80% менше бактерій збирається в унітазі! На нашу думку, це - досить сутєві цифри, для якіснішого життя. Крім того, відсутність обода полегшує його регулярне чищення. Тому що це вирішальний фактор, який робить прибирання таким складним і виснажливим. Як наслідок, менше зусиль на очищення та менше використання засобів для чищення. Навколишнє середовище буде вам вдячне!

Які переваги мають унітази без оправ у порівнянні зі звичайними моделями унітазів?
Те, як працюють унітази без оправ, аж ніяк не є новим.

1. Економна витрата води:
Унітаз без бортика споживає значно менше води. Заощадження коштів наразі, для будь-якої родини є суттєвим плюсом

Але майте на увазі: оскільки ви також заощаджуєте гроші завдяки простому очищенню, покупка нового унітазу без оправи гарантовано вам також окупиться.

2. Більше гігієни:
У звичайних унітазах туалетна вода направляється через зливний край. Але промивний край є зоною, до якої найважче отримати доступ.
Вапняний наліт, відкладення накипу сечі та багато мікробів можуть дуже добре поширюватися там. Це не забезпечує гігієнічного вигляду. Крім того, може бути порушено потік промивної води. Що, у свою чергу, погіршує ефективність промивання. В унітазах без зливного краю на зливному краї не можуть утворюватися відкладення. Результат: менше депозитів, краще здоров'я, легше обслуговування.

3. Чудовий дизайн:
Унітази без оправ мають особливо привабливий вигляд завдяки новим варіантам дизайну. Зараз на ринку доступна велика різноманітність унітазів без оправ з чіткими лініями. Різних форм (квадратні, крулі, прямокутні, овальні). Такі і різних кольорів: чорний матовий, білий матовий, звичайний білий глянцевий, чорні глянцеві, червоні, золоті і.т.д.

4. Легке чищення та догляд:
Унітази без оправ легше чистити. У звичайних унітазах зі зливним краєм площа поверхні, на якій можуть утворюватися різноманітні відкладення, значно більша.
Усі частини унітазу легкодоступні та прості в обслуговуванні.

5. Менш їдкі миючі засоби:
Оскільки унітази без оправ легше чистити, і на них може утворюватися менше стійких відкладень, для чищення унітазу використовується менше миючих засобів.
Один уже тому також середовище.

6. Довший термін служби:
Оскільки в унітазі без ободка утворюється та прилипає менше забруднюючих речовин, відкладень вапна та сечового нальоту, термін служби унітазу також збільшується.
Тому що бактерії атакують і покриття унітазу.

Функціональний і естетичний водночас

Однак унітази без оправ від таких виробників, як Geberit, Villeroy & Boch, Laufen, Roca, Duravit або DevIT вже не просто функціональні. Вони також переконують своєю вражаючою естетикою. Таким чином виробники задовольняють зростаючі вимоги покупців до дизайну – також у туалеті. Але будьте обережні: якщо ваш туалет у ванній кімнаті, при покупці зверніть увагу на кольори вибраних виробів. Особливо коли мова йде про кераміку, біле не завжди біле. Тут усі виробники використовують свої кольори та рівні блиску. 

Важлива порада: різні виробники називають свої унітази без бортика по-різному.

Ось кілька прикладів: Geberit: “Rimfree”, Villeroy & Boch : “DirectFlush”, Duravit: “Rimless”

Унітази без кромки обідка (безобідковий) тепер ОБОВ’ЯЗКОВІ для новобудов, та нових квартир ваших помешкань. Незважаючи на вищу ціну, інвестиції в туалети того варті. З одного боку, функціональність безрамкових унітазів говорить сама за себе, особливо в громадських місцях, таких як торгові центри, автозаправні станції, санаторії, школи, лікарні тощо. Оскільки їх потрібно часто чистити, тож їх можна чистити зі значно меншими зусиллями. З іншого боку, унітази без зливного краю особливо рекомендуються людям, які висувають високі вимоги до гігієни. Купити унітаз без бортика варто ще й з екологічних міркувань.

висновок:

Унітаз без бортика просто легший у догляді, а тому більш гігієнічний.

Унітази без оправ доступні в багатьох варіантах дизайну і тому гармонійно вписуються в будь-яку атмосферу ванної кімнати. Високоякісні матеріали, м'які лінії та плавні переходи характеризують унітази без бортика. Якщо вас зацікавили ці унітази, ми з радістю вас проконсультуємо. Є багато виробників з чудовими моделями! Запитайте нас, якщо ви хочете знати ще щось, ми будемо раді допомогти!

Комментарии

Пока нет комментариев

Написать комментарий