Змішувач для біде Giulini Futuro, білий матовий (6507ABO)

Виробник: GIULINI (Італія)
Колекція: Futuro
Артикул товара: 6507ABO
Ціна: 6 745 грн.
В наявності
Купити в 1 клік
Купити Змішувач для біде Giulini Futuro, білий матовий (6507ABO)
  • *Ваше ім'я:

  • *Ваш телефон:

  • *Ваша адреса або відділення служби доставки:

  • Ваш коментар:

  • Всі поля, відмічені зірочкою (*) є обов'язковими для заповнення

Технічні характеристики

Країна виробник Італія
матеріал Латунь
колір Білий матовий
Тип Для біде
висота, мм 170
донний Клапан Так
Гарантія 5 років
Смешивание Одноважільний
Аэратор Так
Поворотный излив Ні
Стиль Сучасний
Показати більше
Опис: Змішувач для біде Giulini Futuro, білий матовий (6507ABO)

З моменту свого заснування Джованні Джуліні та Граціеллою Годіо у 1966 році, GIULINI G. Rubinetteria керувалися чотирма фундаментальними принципами: якість, креативність, інновації, емоції.
Компанія відрізняється високою якістю продукції та інноваційним дизайном. Це стало можливим завдяки глибоким технічним знанням та постійному діалогу з архітекторами, шоурумами та дизайнерами для задоволення вимог найвибагливішої публіки. З цієї причини Giulini G. Rubinetteria спромоглася і пропонує повсякденні продукти, які стають все більш авангардними та відповідають новим тенденціям.

Змішувач для біде Giulini Futuro, білий (6507ABO) - продукція з ексклюзивним характером.

Особливості змішувача для біде Giulini Futuro (6507ABO)

  • одноважільне керування
  • шарнірний аератор
  • донний клапан 1”1/4 (гнучка підводка)
  • висота 170 мм
  • винос виливу 120 мм
  • колір: білий
Артикул товару: 6507ABO Категорія:
Поки немає відгуків
Ваш комментарий отправлен на модерацию и появится на сайте после проверки

Оставить отзыв

оценка товара

сантехніка , ванни , акрилові ванни , чавунні ванни , сталеві ванни , штори в ванну , Ванни кваріловие Quaryl , гідромасажні бокси , кутові гідробокс , прямокутні гідрокабіни , нестандартні бокси , парова кабіна , гідромасажні ванни , гідромасажні кутові ванни , Гідрованна прямокутні , гідромасажні асиметричні ванни , душові кабіни , кутова душова кабіна , квадратна душова кабіна , нестандартна душова кабіна , двері душові , піддони для душових , меблі для ванної , пенал для ванної , тумба для ванної , дзеркала для ванної , шафки для ванної , унітази та умивальники , компакти і унітази підлогові , раковини та умивальники , біде , інсталяція для унітазу , пісуари і урінали , кришки для унітазу і біде , підвісний унітаз , приставні унітази під інсталяцію , змішувачі , душові панелі і системи , змішувачі для раковин , змішувачі для ванної , змішувачі для душу , змішувачі для біде , змішувачі для кухні , вбудований змішувач для ванної , термостати д ля душа та ванної , змішувач з гігієнічним душем , сенсорні безконтактні змішувачі , набори змішувачів для ванної , кутовий вентиль цангові під'єднання , теплотехніка , водонагрівач , газові котли , сушка для ванної , тепла підлога , аксесуари для ванної , щітка для унітазу йорж , паперотримач , гачок для ванної рушники , тримач склянки зі склянкою , мильниця для мила в ванну , тримач для банного рушника , дозатор для мила , полку в ванну , кільце для рушника , сифони і трапи в душову , сифони для ванни , сифони для раковини , сифони для душа , сифони для біде , сифони для пісуара , трап для душу і душові канали , зливна і заливна арматура , донні клапани Клік-Клак , плитка в ваннуюкомнату , плитка для підлоги для ванної , настінна плитка для ванної , керамограніт , плитка Декор Фриз
Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
Понеділок: 08:00 - 20:00
Вівторок: 08:00 - 20:00
Середа: 08:00 - 20:00
Четвер: 08:00 - 20:00
П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 15:00
(044)221-71-79
(097)11-44-618
Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
(044)221-71-79
(097)11-44-618
[email protected]