Знайдено 40 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Zehnder (Цендер, Зендер)

Радіатори Zehnder - бренд Zehnder є світовим виробником технологій опалення та кондиціонування повітря. Головний офіс Zehnder Group знаходиться в Гренічене, Швейцарія. Бізнес в області технологій опалення почався в 1930-х роках, коли брати Цендера кілька років успішно працювали з легким мотоциклом Zehnder. Саме Роберт Цендер за порадою водопровідника переключився на виробництво чавунних радіаторів. Так в 1930 році була створена компанія групи Gebrüder Zehnder, а радіатор Zehnder став хітом продажів. Новаторські досягнення в наступні десятиліття включали виробництво перших конвекторів і нагрівальних панелей в 1960-х і 1970-х роках. І, нарешті, в вісімдесятих роках запуск сучасних полотенцесушителей, які швидко зарекомендували себе як додаткове опалення для ванної кімнати.

Zehnder Group - світовий лідер в області виробництва приладів опалення високого класу. Концерн має більш ніж 80-річний досвід у виробництві радіаторів, що виготовляються серійно і на замовлення за індивідуальними розмірами, наданими клієнтом. Також в сферу компетенції Zehnder входить виробництво стельових панелей опалення та охолодження і систем вентиляції з рекуперацією тепла Zehnder Comfosystems.

Топ самих Популярних товарів в запитів по Зендер - zehnder radiator, zehnder Київ, zehnder гарантія, zehnder Україна, zehnder радіатори, zehnder рушникосушки, zehnder каталог

Компанія Zehnder гарантує якість «Made in Germany». Вибираючи опалювальні прилади марки Zehnder, Ви отримуєте високоякісні, інноваційні продукти.

Сталеві радіатори Zehnder
Дизайн-радіатори Zehnder
конвектори Zehnder
Рушникосушки Zehnder