Знайдено 191 товар
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Viega (Виега) Німеччина - з 1899 року, традиційний виробник Viega з Аттендорн в регіоні Зауерланд

Історія німецької компанії Viega бере свій початок з кінця 19 століття, коли фабрика існувала як невелике сімейне підприємство з випуску мідної арматури. На сьогоднішній день компанія з більш ніж 2800 співробітників виробляє і експортує до багатьох країн світу продукцію таких напрямків: водовідвідна каналізаційна арматура (сифони, трапи, клапани та ін.); системи труб і прес-фиттингов з різних металів для водопостачання та опалення; системи труб із зшитого поліетилену для водопостачання та опалення; класичні фиттинги для нарізного сполучення труб; системи труб і прес-фиттингов з різних металів для газу.

Viega - сантехніка, яка надихає Коли мова йде про санітарні технологіях, Viega є одним з найвідоміших в галузі. У нашому магазині міжнародна активна сімейна компанія продає, наприклад, елементи для предстенних стін, зливні фітинги, натискні пластини або душові канали. Асортимент Виега включає - системи інсталяції, монтажні системи для унітазів, монтажні системи для біде, монтажні системи для раковин, монтажні системи для пісуара, накладні панелі для інсталяційних систем, клавіші змиву для унітазу, клавіші змиву для пісуара, душовою слив Viega

Топ самих Популярних товарів в запитах по - арматура viega, viega steel, viega Київ, viega Україна, viega трап, viega інсталяція, viega фітинги, viega представництво в Україні

В даний час компанія виробляє сантехніку в п'яти місцях в Німеччині і в одному в США і нараховує понад 3000 осіб по всьому світу. Viega спеціалізується насамперед на те, що відбувається з прихованою водою. За винятком натискних пластин або решіток для душових каналів. Але це так часто - речі, які відбуваються за сценою, часто, по крайней мере, так само важливі, як і ті, що знаходяться в центрі уваги. Зрозуміло, що дизайн продуктів Viega, які працюють в таємниці, менш важливий, але вони надійно виконують свою роботу. Найкраще, щоб ніхто не помітив. І це працює дуже добре з цим виробником. Недарма сантехніка цінується у всьому світі. Це відноситься як до елементів, розташованим на стіні, так і до душових каналах або зливним фітингів. Штовхає пластини і кришки душових каналів з лінії Visign, які регулярно отримують престижні дизайнерські нагороди, доводять, що Viega також може займатися дизайном.

Серії Виега - Viega Prevista, Viega Advantix

Viega понад 100 років революціонізує технологію монтажу. Саме тому він в даний час займає позицію світового лідера, залишаючись при цьому сімейною компанією, яка дбає про своїх власних стандартах.

Пропозиція бренду постійно розширюється і включає в себе повну техніку установки. Те, що заслуговує на велику визнання, - це вірність цінностям, які характеризували Viega з самого початку. Ці цінності поважаються донині і є показником успіху бренду. Компанія інвестує в співробітників, які постійно навчаються, тому що бачення компанії охоплює цілі покоління. Viega є лідером, вона відчуває відповідальність за свої зобов'язання. Важливо відзначити, що Viega ніколи не припиняла розвиватися в області прихованого монтажу. Компанія також підтверджує свою компетентність, коли мова йде про протипожежного захисту. Завдяки диверсифікованого пропозицією можна вибирати сертифіковані системи і комбінації установок, які відповідають високим вимогам щодо протипожежного захисту.