Знайдено 9 товарів
Сортувати

Італійська сантехніка Gruppo Treesse (Группо Тресс) - у всьому визнаний еталон високої якості та ексклюзивного дизайну 

У 1976 році Франческо Меренда придбав підприємство недалеко від Риму, яке займалося продажем меблів і аксесуарів для ванних кімнат. З цього моменту почалася історія Gruppo Treesse. В кінці 80-х років в компанії відбулися великі зміни - Gruppo Treesse почали випускати ванни: саме ця лінія виробництва пізніше визначила її основну діяльність.

Завдяки своїй цілеспрямованості і далекоглядності він відразу вирішив налагодити виробництво меблів для ванних кімнат, поступово переходячи від артізанального до промислового формату виробництва. Великі зміни відбулися в кінці 80-х, коли компанія Gruppo Treesse почала випускати ванни. Саме ця лінійка в поєднанні з багатофункціональними душовими кабінами та міні-басейнами визначила надалі основну діяльність підприємства.

Treesse завоювала престижну позицію в панорамі виробників міні-басейнів, ванн і душових систем. це положення було отримано завдяки значним інвестиціям в дослідження та інновації, гарантованим строгими процедурами контролю: перед розміщенням на ринку кожен виріб проходить ретельну перевірку остаточної якості.

Сантехніка TREESSE Колекції на сайті: ACQUAZZURRA, ALEXIA, BIS, BRIO, CAREZZA, CLAUDIA, DAFNE, DREAM, EPOCA, GRANDE SOLEIL, NINA, PERLA, QUADRA, SCURETTO, SIPARIO, SURETTO, VIVA

Істотні інвестиції в дослідницьку роботу, жорсткий контроль якості, використання кращих матеріалів і воістину італійський характер, яким так пишається компанія, дозволили їй в короткі терміни вийти на найбільші закордонні ринки, від Швейцарії і Полінезії до Середнього і Далекого Сходу. Фахівці нашої фабрики досконало освоїли вміння працювати з різними матеріалами, такими як: дерево, скло, метал. Однак сучасний світ стрімко розвивається, тому компанія Gruppo Treesse відводить важливу роль технологічних процесів і здобутків в області інновацій. Ноу-хау компанії матеріал Crystaltech і інші особливі смоли, саме вони дозволяють нам створювати ексклюзивні форми виробів, які зроблять честь самому розкішному інтер'єру і обезоружат найвимогливіших клієнтів. Особливу увагу варто приділити авторських розробок фабрики Gruppo Treesse. Таким як, система прихованого гідромасажу GHOST SYSTEM, її особливість у поглибленні по периметру ванною, в якому прихована система гідромасажу, і зовсім дивна система MyTherme, що дозволяє відчути природні властивості термальної води у себе вдома. Важливим є і те, що крім стандартного білого кольору, ванни можуть бути пофарбовані в кольори RAL.

Топ самих Популярних товарів в запитів по Группо Тресс - Treesse ванна, Treesse carezza, Treesse shadow, Gruppo Treesse, Treesse Brio, Treesse Suri 175, Treesse Eos 160, Treesse Blanque, Treesse сантехніка, Ванна Gruppo Treesse, Treesse Київ, Treesse Україна

Нарешті, ряд високотехнологічних моделей ванн Gruppo Treesse оснащені таким функціями як аеро- і гідромасаж, озонотерапія і хромотерапия, датчики рівня води, система дезінфекції, радіо, дистанційне керування, і багато іншого. До окремих моделей в комплекті також йдуть електронні крани, термальні установки, висувний душ, а також ароматичні есенції і засоби для догляду. Таким чином, ванна стає свого роду домашнім spa-центром.

Корпоративне бачення, засноване на рішучості і далекоглядності, призвело до значних інвестицій в дослідження і дизайн у співпраці зі студією Sadler і до прагнення до абсолютних інновацій. результат ексклюзивні патенти і новітні рішення для унікального виробництва. Багато в чому це стало можливим завдяки успішній роботі з найвідомішими італійськими дизайнерами, такими як Марк Садлер, Паоло Паре, Фабріціо Батоні, Алессандро Ленарда, Аніка Елізабетта Лучера, кожного з яких відрізняє свій неповторний стиль. Талановиті італійські майстри пропонують прикрашати свої вироби як художньої живописом, так і камінням SWAROVSKY.

Якщо ви хочете зробити свою ванну кімнату багатофункціональної, практичною, безпечною для вашого здоров'я, а також радувати себе, дивувати знайомих і друзів розкішними аксесуарами, то GRUPPO TREESSE створена спеціально для вас!