Знайдено 783 товара
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Компанія ТЕСЕ була заснована в 1955 році в Німеччині, і її історія починається з практичної діяльності.

ТЕСЕ була організована з конструкторського бюро, і до сих пір в ній збереглася типова інженерна культура постановки питань: можна це зробити краще, швидше, легше, більш привабливим.

ТЕСЕ - приватна компанія середнього розміру, успіх якої визначають її співробітники. Протягом тривалого часу в ній цілеспрямовано розвивається корпоративна культура, заснована на близькості до споживача.

ТЕСЕ створює і продає свої технічні рішення (такі як бачки прихованого монтажу та інсталяції для унітазів, біде, раковин) в Німеччині і по всьому світу, будуючи свою стратегію на довгострокових відносинах з споживачами. Оскільки ми знаємо, що практика - найкращий розробник продуктів, ми регулярно залучаємо наших споживачів до розробки нових продуктів.

TECEdrainprofile - ідеальне рішення для сучасних душових зон, так як душовою профіль гармонійно поєднується практично з усіма матеріалами, конструкціями і вибором кольорів. Навіть підлоги з великої плитки або природного каменю можливо укладати без урахування сантехніки, так як можна проектувати підлогу без градієнтних каналів або розміщувати фрагменти, на яких встановлено TECEdrainprofile, поруч зі стіною. Поставляється в варіантах з високоякісної відполірованою або сатинованій поверхнею з нержавіючої сталі. Залежно від смаку замовника і загального вигляду ванною ці варіанти дозволяють вибрати душовий профіль, оптимально відповідний душовій зоні і не привертає особливої уваги. Своєю системою Seal System компанія TECE пропонує монтажникам і плиточника підтверджену надійність з'єднання композиційних гідроізоляційних матеріалів дренажних систем TECE. Крім перевірок і офіційного затвердження продуктів композитної гідроізоляції (abP або ETA) проводилися випробування функціональної безпеки (водонепроникність) дренажних систем TECE і гідроізоляційних прокладок Seal System. Перевірку системи проводили фахівці незалежної випробувальної лабораторії Kiwa TBU на основі принципів проведення випробувань, прийнятих в Німеччині архбудконтролю.

Топ самих Популярних товарів в запитах по ТЕСЕ - tece solid, tece configurator, монтаж труб tece, tece навчання, tece каталог, tece інструмент, tece teceflex, інсталяція tece інструкція, tece base 9400005, інсталяція tece кнопка, інсталяція tece 4 в 1, інсталяція tece відгуки, інсталяція tece base, яка інсталяція краще tece або geberit, душові трапи, лінійний трап для душу, трап tece 700 під плитку, душовою канал під плитку, tece трап під плитку, трап tece з сухим затвором, душовою канал tece, трап Тесея під плитку, інсталяції TECE для унітазів,

Панелі змиву для пісуарів TECEsolid з механічним приводом і TECEfilo-Solid з електронної активацією. Панель змиву, товщина якої складає всього шість міліметрів, має міцну шарувату конструкцію: металева панель двохміліметрової товщини захищає пластикову опорну рамку від громадської ворожості, особливо в місцях з великим потоком користувачів. Для захисту від крадіжки панель можна закріпити прихованим гвинтом. Гумові проставки під кнопками попереджають деренчання при натисканні і забезпечують тактильний комфорт. Ця міцна панель змиву має розмір 220 x 150 міліметрів і пропонується з нержавіючої сталі, з покриттям проти відбитків пальців або без нього. Вона також пропонується в білому матовому або глянсовому варіанті, або в кольорі хром глянсовий. Новий тип душових профілів з глянсовою або сатинованій нержавіючої сталі не тільки підкреслює привабливий дизайн, але також дозволяє спростити складання, ізоляцію і гігієну. Рішення TECEdrainprofile дає можливість без будь-яких труднощів змонтувати профіль для душа врівень зі стіною по всій ширині душовою зони. Регулювання висоти дозволяє підлаштовувати систему TECEdrainprofile до різної товщини настінних і підлогових покриттів.

На сайті представлені серії ТЕСЕ: TECEdrainline, TECEdrainprofile, Дренажні канали TECElinus, Унітаз-біде TECEone, Туалетний термінал TECElux, TECEdrainpoint S, Трубопроводи TECEflex, TECElogo, TECElux Mini, TECE Square, TECE Loop, TECE Planus, TECE BASE, TECE LUX, TECE Ambia, TECE Square II, TECE NOW, TECE Royal, TECE LOOP MODULAR,

TECEone - Унітаз з функцією біде. Форма і функція, інтеграція, застосування. На рідкість ідеально: TECEone! Очищення теплою водою стає новим стандартом в інтимній гігієні. Що не дивно, так як таке очищення відповідає основним потребам людини в чистоті і свіжості. Завдяки функції душа системи TECEone створюють відчуття ідеальної свіжості після відвідування туалету. Просто. Зручно. І за привабливою ціною. Ідеальна інтимна гігієна завдяки теплій воді. Лоск і елегантність завдяки двом регуляторам. Гігієна не повинна бути розкішшю. Неустаревающей елегантний дизайн. Безободковий унітаз з можливістю швидкого і простого очищення. Інтуїтивно зрозуміле використання з двома кнопками. Лівий регулятор дозволяє швидко і точно регулювати температуру. Правий регулятор служить для контролю обсягу води. Напір води відводить рукоятку душа після використання. Свіжа тепла вода прямо з-під крана. Справжня радість! Завдяки своєму неустаревающей елегантному дизайну обладнання легко вписується в будь-яку ванну і добре поєднується з існуючою меблями. А завдяки відсутності електроніки унітаз займає менше простору в порівнянні зі звичайними унітазами, виділяє унітази TECEone від інших унітазів-біде? Повна відсутність електрики!

В основний асортимент продукції, що випускається ТЕСЕ входять:

  • Дренажні канали ТЕСЕ,
  • Декоративні панелі і решітки з нержавіючої сталі і скла ТЕСЕ,
  • Санітарна кераміка ТЕСЕ,
  • Застінні модулі ТЕСЕ,
  • Панелі змиву ТЕСЕ,
  • Комплекти для установки підвісних унітазів ТЕСЕ,
  • Душові трапи ТЕСЕ,
  • Монтажний профіль ТЕСЕ,
  • Трубопроводи ТЕСЕ,
  • Тепла підлога TECE і комплектуючі

TECElux Mini - електронна скляна панель змиву для бачка TECE. Управління змивом безконтактне або дотиком області клавіші. Датчик руху реагує, коли людина наближається до унітазу і включає підсвічування зони клавіш, надаючи додаткову допомогу при орієнтуванні в темряві. Електронна панель змиву для бачка TECE з фронтальним управлінням, висотою установки прибл. 1 м і плоскою скляною поверхнею включає в себе оснащення і двигун приводу. Підходить для установки урівень. Датчик руху реагує, коли людина наближається до унітазу і тільки тоді включає підсвічування клавіш змиву. Управління змивом безконтактне або простим дотиком області клавіші.