Знайдено 158 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Компанія Штайнберг (Steinberg) - одна з наймолодших на ринку виробництва змішувачів Німеччини. Steinberg Finest Faucets & Accessories - це молода німецька компанія, розташована в Дюссельдорфі (головний офіс), яка з'явилася на ринку в 2002 році. Вона створена групою співробітників визнаного лідера німецької індустрії, які вирішили відкрити власну справу і відправитися в «автономне плавання». Підприємство досить швидко заявило про себе, продемонструвавши неабияку енергійність і амбітність.

Філософія Steinberg відносно проста і заснована на створенні продуктів, які відповідають найвищим стандартам в трьох областях: функціональність, якість і дизайн. Крім того, Steinberg намагається довести, що висока якість не повинно бути дорогим і може бути доступним для середнього клієнта.

Досить швидко молода фірма змогла показати, що якість її продукція абсолютно не поступається виробам авторитетних брендів Німеччини. Змішувачі марки Штеінберг виготовляються за індивідуальними технологічних процесів, відповідно до антикорозійним, шумовим і гідравлічним нормам ЄС. Відмінними рисами колекцій цього бренду є непередаваний стиль, елегантність і використання кращих матеріалів. Не секрет, що однією з важливих складових довговічності змішувача є його картридж. У зв'язку з цим компанія Штеінберг в своїх моделях використовує популярний картридж марки седан. Не дивно, що з подібним чітким плануванням виробничого циклу, підприємство дає п'ятирічну гарантію на свою продукцію і надає сервісне обслуговування довічно.

Над розробкою зовнішнього вигляду продукції трудиться відома дизайн-студія в Берліні. Її керівником є М.Шнайдер.

Steinberg - чудовий зразок компанії нового покоління, що враховує зростаючі запити споживача і необхідність створення нових напрямків у дизайні замикаючої сантехнічної арматури і аксесуарів. Бренд позиціонує свою продукцію як уособлення цінних для користувача властивостей

Як стверджує генеральний директор компанії Marcus Lohnert, продукція Steinberg орієнтована на «дух часу, але при цьому її дизайн заснований на класичних елементах», які залишаться актуальними протягом багатьох років. Слідувати сучасним тенденціям, але не наслідувати швидкоплинної моді - це один з головних принципів виробництва Steinberg, яке поєднує ефективні технології і використання кращих матеріалів для створення доступного продукту високого рівня якості. Асортимент товарів Steinberg - це змішувачі, аксесуари для ванної, подушне обладнання та душові кабіни, комплектуючі деталі.

Steinberg - це німецькі технології, якість і прихильності виробництва товарів вищої якості. Компанія відома продукцією, яка розроблена з увагою до деталей і останньому дизайну. Від таких технічно просунутих продуктів, як мильниця, гачок для рушника або стакан з ручкою, до змішувачів для ванної, змішувачів і сифонів для раковин, Steinberg постійно піклується про бездоганному зовнішньому вигляді і високій якості. Виробники цінують розвиток і прагнуть формувати сучасні тенденції прямо з дизайну. Всі продукти Steinberg проходять строгий контроль якості. Вони ретельно протестовані, щоб покупці могли користуватися ними протягом тривалого часу. Ми часто з'ясовуємо, що німецька якість і технології коштують своєї ціни. Однак Стейнберг не хоче бути тільки виробником, пов'язаних з високими витратами. Місія цієї форми - запропонувати бездоганну якість всім клієнтам, незалежно від їх рівня добробуту. У нашому магазині ви придбаєте, серед іншого Змішувачі, душові кабіни, ванни, сифони і клапани, аксесуари для ванних кімнат і навіть меблі для ванних кімнат.

Каталог Steinberg неухильно зростає протягом 15 років. Асортимент компанії включає в себе тропічний душ Steinberg, змішувачі для ванної та аксесуари, які роблять час, проведений під водою, більш приємним. Портфоліо компанії складається з декількох серій, спільним знаменником яких є ідеальний дизайн, який прикрашає кімнату. Кожен продукт є результатом безлічі рішень, які впливають на зручність роботи, а також на безперебійну роботу рішень.

Ми пропонуємо широкий асортимент продукції бренду Steinberg - Serie 100, Serie 120, Serie 160, Serie 250, Serie 135, Serie 170, Serie 210, Serie 230, Serie 180, Serie 200, Serie 205, Serie 210, Serie 215, Serie 220, Serie 250, Serie 420, Serie 450, Serie 460, Serie 470, Serie 650

Steinberg 100. Колекція є одним з кращих бестселерів в сфері сантехніки. Протягом багатьох років вона не випадала з рейтингу модних альтернатив ванної кімнати. Ця позиція відрізняється пуристические простотою, побудованої на основі циліндричної форми, яка дозволяє адаптувати її до умов, підтримуваним в суворому промисловому або мінімалістському кліматі. Він також працює в стилі модерн і лофт. Інші цікаві колекції виробників включають Змішувачі для ванної Steinberg 160, Змішувач для раковини Steinberg 250 або Змішувач для кухні Steinberg 260.

Всі складові змішувачів Steinberg виробляються в Німеччині або закуповуються виключно у європейських постачальників. Компанія керується принципом «латунь замість пластика»: максимальне використання високоякісної сантехнічної латуні у всіх елементах змішувачів. Тому антикорозійні, шумові та гідравлічні характеристики продукції Steinberg на голову вище, ніж у багатьох, в тому числі і європейських компаній.

Дизайн змішувачів Steinberg - результат невпинного пошуку ідеального балансу між традиційними формами і сучасними модними тенденціями. Дизайнерський відділ компанії прагне до створення позачасового дизайну: змішувач повинен виглядати стильно незалежно від моди і епохи. Компанія активно співпрацює з відомими промисловими дизайнерами Йохеном Шміддемом і Мікаелем Шнайдером. Їхня головна вимога - індивідуальність і власний, легко впізнаваний характер для кожного виробу. На думку Шміддема, нова продукція повинна бути корисніше, ніж попередня, і при цьому доносити задумку творця, миттєво викликає почуття у покупця.