Знайдено 54 товара
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Швейцарська компанія SanSwiss (СанСвісс), що входить в концерн Ronal Harkingen Holding AG - відомий і дуже успішний виробник душових кабін і піддонів.
Свою виробничу діяльність компанія почала в 1981 році у французькому місті Bitche. Розробники завжди застосовують до своєї продукції принцип «інновація, дизайн і якість». Саме тому, що в SanSwiss пильно стежать за всіма виробничими процесами і застосовують тільки якісні матеріали, продукція їх стала широко відомою. Сьогодні компанія має три заводи з виробництва душових кабін (Франція, Чеська республіка та Румунія) і вісім філій і торгових представництв (Франція, Україна, Швейцарія, Німеччина, Польща, Чеська Республіка, Іспанія, Румунія), які організовують постачання в 19 країн Європи.
Душові кабіни, піддони і огорожі SanSwiss відповідають найвищим споживчим вимогам, всі вони мають сертифікат TUV. Сучасний і стильний дизайн, функціональність, практичність, довговічність і абсолютна безпека - ось ті переваги, які отримують покупці продукції SanSwiss. Крім того, в асортименті компанії є також додаткові товари, що допомагають створювати довершення образ ванної кімнати - шторки і різні аксесуари в тій же стилістиці, що і сантехніка.

Топ самих Популярних товарів в запитах по SanSwiss - sanswiss офіційний сайт душова кабіна sanswiss, душові двері sanswiss, sanswiss душової кабіни, душових кабін, душові кабіни

Також SanSwiss пропонує цікаву послугу моделювання тієї ванної кімнати, про яку мріє клієнт. На сайті компанії є онлайн-конфігуратор, який допоможе в кілька кроків створити ту душову кабіну, яка народилася в вашій уяві. Привабливий вигляд завдяки естетичним формам і якісному лакування, передаючи технологію для комфортного використання душових куточків і огорож СанСвісс

На сайті представлені серії SanSwiss: Annea, Eco-Line, Escura, Fun, ILA, Marblemate, Melia, Mobility, Modul, Ocelia, Pur, Pur Light S, Solino, Swing-Line, Top-Line, SanSwiss VALEA

В асортименті фабрики SanSwiss 13 різних серій і більше 100 моделей безпрофільної, частково обрамлених і класичних душових огорож і дверей стандартних і спеціальних розмірів, доповнених ексклюзивними душовими піддонами з акрилу і литого мармуру. Широкий вибір варіантів скла і забарвлення профілів. Антігрязевое покриття AQUA-PERLE включено у вартість. Таким чином, компанія SanSwiss зарекомендувала себе як надійна і популярна європейська марка, якій все частіше віддають перевагу споживачі для облаштування інтер'єрів ванної кімнати як приватних будинків, так і готелів.

В основний асортимент продукції входять:

  • Душові двері SanSwiss
  • Душові куточки SanSwiss кути
  • Шторки для ванни SanSwiss
  • Душові огорожі SanSwiss
  • Душові піддони SanSwiss
  • Душові огорожі Walk-In

Компанія випускає вироби у величезній різноманітності доступних кольорів стекол - від прозорого і гладкого, до тонованих і рифлених, а також спеціальної серії художніх вітражів. Будучи професіоналом в області обробки алюмінію, компанія пропонує свої вироби в різних колірних варіантах профілів - від класичного полірованого (Алюхром) або матового (матовий хром) алюмінію, до білих, чорних або хромованих гальванічним методом профілів. Всі вироби виготовляються з високоякісного алюмінію і загартованого безпечного скла. На відміну від своїх конкурентів алюмінієві профілі фабрика виробляє самостійно. Фабрика має сучасний роботизованим виробництвом.

Сьогодні SanSwiss Group - це успішна європейська група виробник сантехніки, яка постійно фокусується на якості, інновації, дизайн і стійкості. Максимально можлива вигода для клієнтів і довговічність продуктів є невід'ємною частиною всесвітньої корпоративної філософії. Наш сайт є офіційним представником SanSwiss в Україні

Компанія SanSwiss представляє унікальну колекцію душових кабін CADURA GOLD LINE, яка повністю відповідає відродився тренду сучасних ванних кімнат. Душові кабіни в розкішному золотому кольорі можуть бути з легкістю включені в різні стилі ванних кімнат. Це може бути і сучасний стиль, і романтичний вінтажний стиль, і дизайнерський стиль середньовіччя. CADURA GOLD LINE поєднує в собі розкіш, вишуканий дизайн, високу функціональність і комфортну ергономіку.

Чорний колір - це класика в дизайні інтер'єру. В даний час цей колір проживає своє чудове відродження. У зв'язку з цим класичним трендом компанія SanSwiss пропонує нову серію душових кабін CADURA, виготовлену в чорному матовому кольорі. CADURA BLACK LINE створює ідеально підібрану композицію, яка гармонійно вписується в будь-який інтер'єр ванних кімнат. Моделі даного ряду доступні в варіанті з прозорим склом, а також в новому, нетрадиційному дизайні скла-з трафаретним друком - Shade. Завдяки фурнітурі, петель і елегантною ручці в привабливому чорному кольорі душовою кут стає центром будь-якої ванної кімнати. Душові кабіни CADURA BLACK LINE з точними лініями, чіткими формами і пуристические елегантністю, що стоять окремо або ж у поєднанні з іншими аксесуарами ванної кімнати, виглядають сучасно і в той же час досить розкішно.