Знайдено 4 товара
Сортувати

SANPLAST Польща 1983 року.

Саме тоді брати Кароль та Веслав Подраза заснували свій сімейний бізнес у Вимисловицях. Спочатку вони займалися виробництвом автомобільних колісних арок, бамперів, а згодом – поліефірних мийок. Завод розташовувався у невеликій майстерні поряд із гаражем. 1991 став для компанії проривом, коли Sanplast представила на ринку першу душову кабіну. Підбадьорений успіхом, було зроблено крок уперед. САНПЛАСТ розпочав виробництво акрилових ванн, які згодом були обладнані системами гідромасажу. Вже тоді виробнича лінія розташовувалась у нещодавно побудованому цеху поряд із сімейним будинком Подраза.

Ми виробляємо:

 •     душові кабіни,
 •     душові піддони,
 •     ванни,
 •     панелі,
 •     душові панелі,
 •     парові та гідромасажні кабіни
 •     гідромасажні ванни.

Ми орієнтуємося на практичні та традиційні рішення, але є й нестандартні ідеї. Дизайнери створюють цікаві пропозиції, адаптовані до різних типів приміщень. Це означає, що кожен зможе знайти щось підходяще для себе і відповідно до своїх уподобань.

Багаторічний досвід, накопичений в результаті наполегливої ​​роботи, дозволив нам добре ознайомитися з обладнанням для ванних кімнат. Працюємо із задоволенням, постійно розвиваємось. Ми дослухаємось до потреб клієнтів, відстежуємо світові тенденції. Наша пропозиція сучасна і практична. Із самого початку ми ставили собі амбітні цілі. Ми працюємо за найвищими стандартами і не зменшуємо обертів. Ми ухвалили сміливі рішення. Але найголовніше – на перше місце ми ставимо клієнта та його потреби. Ми також дбаємо про його безпеку, за якою слідкує колектив лабораторії компанії.

За минулі роки у компанії багато що змінилося. Ми побудували нові виробничі цехи, які зараз разом з офісними будівлями займають площу 38 000 м2. Кількість співробітників також зростає рік у рік. Наразі у нас працює 480 осіб. Група ділових партнерів також поширилася. Протягом багатьох років ми довели, що SANPLAST – це надійний бренд, один із найсучасніших у Європі. Ми зайняли міцні позиції на ринку ванних кімнат завдяки співпраці з комерційними партнерами та провідними постачальниками.

SANPLAST сьогодні - це відомий бренд, який має велике значення у галузі. Ми ставимо тенденції. І все для однієї мети: забезпечити чисте насолоду від купання.

Бренд Sanplast – це гарантія прагнення до досконалості, це фахівці високого класу, які дбають про безпеку у поєднанні з новими тенденціями у сантехніці;

виробничі лінії, що відповідають усім вимогам та найвищим світовим стандартам;

широкий асортимент продукції, виготовленої з ентузіазмом, сучасний дизайн душових кабін та піддонів, ванн та гідромасажних систем, а також широкий вибір аксесуарів виправдають очікування найвибагливіших користувачів;

Співробітники Sanplast S.A. консультують клієнтів із питань вибору продукції для індивідуальних потреб.

Матеріали, з яких виготовляємо вироби, дуже важливі як виробника сантехніки. Ми приділяємо багато уваги тому, що виробляємо та які технології використовуємо на різних етапах приготування нашої продукції. Щоб ще краще подати матеріали, які ми використовуємо у виробничому процесі, ми представляємо їх особливості нижче.

 • Санітарний акрил
 • Мінеральне лиття
 • Скло
 • ProSafeSystem
 • GlassProtect

Sanplast – етапи приготування продуктів, що гарантують чисте задоволення від ванни.

При виготовленні наших продуктів ми завжди орієнтуємось на потреби наших клієнтів та надаємо їм не тільки практичні та функціональні рішення для купання, але й зроблені з максимальною увагою до деталей. Наші співробітники докладають усіх зусиль, щоб кінцевий ефект задовольнив усіх, навіть найвибагливішого Користувача. Запрошуємо вас ознайомитися з наступними етапами виробництва кабін, душових піддонів та ванн! Подивіться, як створюються продукти, сповнені чистого задоволення!

Відкрийте широкий асортимент продукції нашого бренду. Пропозиція включає сучасні душові куточки, душові піддони і зручні ванни: окремі ванни, функціональні ванни з ширмою і багато інших моделей ванн, які легко впишуться у вашу ванну кімнату.

Топ найпопулярніших товарів у запитах по Sanplast - санпласт ванни, ванна санпласт відгуки, санпласт сайт, санпласт сантехніка, sanplast ванни купити, sanplast ванни купити поруч Київ, купити сантехніку в Києві, санпласт Україна, представництво Sanplast в Україні, душові кабіни Sanplast офіційний сайт , sanplast душові двері, sanplast душові кабіни, двері sanplast

Щоб прикрасити ванну кімнату, потрібна ідея та проект. Навіть якщо ви не будете проводити всі етапи ремонту самостійно - вам неодмінно знадобиться мінімум знань, що також потрібно при виборі обладнання. Можливо, вам цікаво, яку кабіну чи ванну вибрати? Чи варто вкладатися в обладнання для гідромасажних ванн? Що таке сантехнічний акрил? Які вироби найміцніші, найелегантніші та найсучасніші? Всю цю інформацію – і багато іншого можна знайти у базі знань Sanplast. Допоможемо прийняти правильне рішення і за необхідності проведемо складання самостійно.
Для любителів та просунутих

Серії Санпласту: Basic, Basic Complete, Classic II, TX, Free Zone, Free Line, Free Line II, Prestige III, Space Line, Tensa, Space Wall, Altus

Кожен знайде щось собі. Санпласт розповість, як зробити розкішний СПА салон у себе вдома. Дізнайтеся, що таке сучасні аксесуари для ванних кімнат, у чому переваги сантехнічного акрилу, дізнайтеся про секрети ароматерапії та екзотичних пород дерев у розділі аксесуарів. Прочитайте історію гідромасажу і дізнайтеся, які його терапевтичні переваги.

Якщо ви самі проведете ремонтні роботи, ви дізнаєтесь, як встановити душовий піддон, які технічні вимоги для встановлення душових панелей та як поетапно встановити ванну. Запрошуємо вас ознайомитися з порадами Sanplast. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, не соромтеся звертатися до нас. Наші фахівці дадуть вам відповідь електронною поштою або по телефону.