Знайдено 102 товара
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Бренд RAK Ceramics (Рак Керамикс) - Країна Об'єднані Арабські Емірати

RAK Ceramics - один з найбільших керамічних брендів в світі. Спеціалізуючись на настінної і статевий плитці з керамічного граніту і сантехніці, ми виробляємо 123 мільйонів квадратних метрів метрів плитки і 5 мільйонів штук сантехнічних виробів в рік на наших 22 сучасних заводах в Об'єднаних Арабських Еміратах, Індії, Бангладеш. Наша штаб-квартира знаходиться в Об'єднаних Арабських Еміратах. Ми обслуговуємо клієнтів в більш ніж 150 країнах, завдяки мережі торгових центрів в Європі, на Середньому Сході і в Північній Африці, в Азії, Північній і Південній Америці і в Австралії. У процесі нашої діяльності, здійснюваної по всьому світу, працює близько 12 000 співробітників з більш ніж 40 країн. Ми є компанією, зареєстрованою на Фондовій біржі Абу-Дабі в Об'єднаних Арабських Еміратах і на фондовій біржі Дакки в Бангладеш, як група з річним оборотом близько 1 мільярда доларів США.

Топ самих Популярних товарів в запитах по Рак Керамикс - rak ceramics shino, купити унітаз rak ceramics compact, rak ceramics cloud, rak ceramics resort, rak ceramics кришка, rak ceramics офіційний сайт, rak ceramics раковина, rak ceramics посуд, RAK сантехніка, rak ceramics раковина, rak-sensation, rak ceramics Україна, купити унітаз rak ceramics compact, купити бачок для унітазу rak

Компанія RAK Ceramics є першопрохідцем у впровадженні проривних в промисловості високотехнологічних інновацій. На сучасних підприємствах компанії використовується широкий діапазон технологій, включаючи технологію цифрового друку, великі панелі, тонкі, антимікробні, сяючі в темряві, двухзадачние, з роликового подачею і інші сучасні технології, такі як Granitech, Technoslate, подвійний прес, суха глазур і водоструминна обробка серед інших. Компанія також завоювала кілька міжнародних призів Business Stevie® в 2015 році, отримавши срібну нагороду як "сама інноваційна компанія" і бронзову нагороду за "програму року з охорони здоров'я, праці та навколишнього середовища". Компанія RAK ceramics також була нагороджена призом "Бренд року" на престижному конкурсі World Branding Awards 2015.

Матеріалом для сантехніки RAK Ceramics слугує санфарфор, що є великим плюсом. Cанфарфор має ряд незаперечних переваг: матеріал більш щільний, менш пористий і майже не поглинає воду. В якості сировини для санфарфора RAK Ceramics використовують більш якісні сорти глини, технологія випалу також змінюється.

Фарфор RAK Ceramiсs високогігіенічним, вогнетривкий, який не містить вільного заліза, не вицвітають, кислотостойкий і щелочноупорний матеріал. Завод виробник дає 25 років гарантії на фарфор. Безперервно розвиваючись, компанія RAK Ceramiсs активно впроваджує нові технології, використовуючи найдосконаліше обладнання та співпрацює з дизайнерами, відомими по всьому світу. Одним з розробників дизайну для сантехніки RAK Ceramiсs став всесвітньо відомий дизайнер Laurence Llewelyn-Bowen.

Змішувачі - це наступний щабель розвитку RAK Ceramics як комплексної компанії на світовому ринку сантехнічних виробів. Виробничі потужності становить 1500 змішувачів в день. Всі серії змішувачів RAK Ceramics покриваються нікелем і хромом, товщина покриття становить 13,33 мікрон (13 - нікель, 0,33 хром). Висока якість і великий асортимент марки RAK Ceramics знають у всьому світі. RAK Ceramics - національний бренд ОАЕ, що говорить про якість цих виробів.

На сайті представлені колекції RAK Ceramics: RAK Ceramics One, RAK Lily, RAK Ceramics Resort, RAK CERAMICS Sensation, RAK Washington, RAK Ceramics Cleo, RAK Ceramics Tonique, RAK Reserva, RAK Emma, RAK Harmony, RAK Ceramics Moon, RAK Ceramics Chamelion, RAK Ceramics Infinity, RAK Ceramics CLOUD. Колекцію об'єднує єдиний стиль, все елементи будуть відмінно поєднуватися разом у ванній кімнаті. У товарних категоріях сантехніки, таких як: біде, Унітази підвісні, раковини, раковини накладні і під стільницю, унітаз підлогові з бачком і кришкою