Знайдено 81 товар
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

PRIMERA (Примера) Італія - 100% in italy.

Асортимент продукції, виробник випускає всі необхідні деталі для створення комфортного і гармонійного інтер'єру ванної кімнати.

  • Кераміка. Серед продуктів Primera в інтернет-магазині Ванная.kiev.ua представлені витончені раковини, унітази та біде, об'єднані в ефектні колекції.
  • Ванни. Ми пропонуємо акрилові моделі класичних форм, а також нестандартні прямокутні, асиметричні і кутові ванни з підголовниками і ручками.
  • Змішувача. Це накладні (на стільницю, на раковину) і настінні вироби різноманітних форм. Можна купити також змішувач Primera на борт ванни.
  • Верхні душі круглі і квадратні, а також гігієнічні душі, душові панелі, набори і стійки
  • Біде підлогові підвісні, інсталяції для підвісних унітазів і підвісних біде;
  • Душових кабін і двере в душ. Це надійні душові огорожі, які допоможуть створити куточок релаксу у ванній. Душові куточки з піддоном, без піддону, з високим піддоном і з низьким. Душові піддони у PRIMERA (Примера) акрилові;
  • Меблі. Ми пропонуємо маленькі і великі тумби природних відтінків, а також білого кольору. В наявності меблі для ванної: тумби, шафи-пенали, раковини дзеркала з підсвічуванням і без неї. Для створення гармонійного інтер'єру замовте комплект сантехніки виробництва Primera

У компанії Primera працюють дизайнери і проектувальники зі світовими іменами, які створюють оригінальні колекції сантехніки, які не схожі на попередні серії. Завдяки цілеспрямованості і таланту цих працівників ця фабрика стала по-справжньому всесвітньо відомим брендом. Багато розробники інтер'єрів ванних кімнат і туалетів в своїх проектах воліють використовувати саме сантехніку Primera, оскільки унітази, раковини, ванни і душові кабіни цієї компанії відмінно виглядають як в створюваному, так і існуючому інтер'єрах цих приміщень. Адже для виготовлення своєї продукції компанія використовує тільки якісний фаянс, а також продуктивне обладнання, що дозволяє звести частку людського фактора до мінімуму. Виходячи з цього, сантехніка Primera є відмінним рішенням в плані оформлення ванних кімнат, туалетів, оскільки здатна підвищити функціональність і практичність цих приміщенні.