Знайдено 1 товар
Сортувати

При виборі сантехніки варто задуматися, чи зроблено вона з увагою до кожної деталі, а також з якісних матеріалів. Якщо ви хочете бути впевнені, що отримаєте якісний продукт. Не забудьте вибрати аксесуари для ванної кімнати, які поставляються від виробника POOLSPA. Це лідер ринку, який займається виробництвом сантехніки і попередником ідеї SPA. Це бренд з більш ніж 30-річним досвідом. У 1996 році розпочато виробництво гідромасажних ванн. Уже в 2003 році виробник POOLSPA відкрив сучасну фабрику з виробництва ванн з високоякісних матеріалів. Ця арматура виготовлена ​​зі спеціальної мінеральної суміші, яка поєднується зі смолою найвищої якості. Потім на ринку з'явилися перші персоналізовані проекти, розроблені на основі ідентичних технологій.

Топ самих Популярних товарів в запитах по Пулспа - poolspa ванни, pool spa сервіс, ванни pool spa відгуки, pool spa Київ, pool spa Україна

У пошуках ванни для ванної ви можете вибрати магазин в нашому інтернет-магазині, де ви обов'язково знайдете ідеальну модель для себе. У нашому магазині представлені товари від виробника POOLSPA. До них відносяться прямокутні, симетричні і настінні ванни. Також будуть SPA-раковини і ванни. Пропозиція цього виробника також включає окремо стоять змішувачі, екрани для ванн і сучасні гідромасажні системи. Наш інтернет-магазин пропонує товари з матеріалів вищої якості з унікальними властивостями. Ці продукти здатні підтримувати температуру води, стійкі до подряпин, а крім того, вони надзвичайно легкі і прості в обслуговуванні. Для найвимогливіших клієнтів ми підготували корпус ванни від виробника POOLSPA, який дозволяє маскувати монтажні елементи, які знаходяться під ним. Це продукт, виготовлений з брудовідштовхуючих матеріалів, тому його легко містити в чистоті. Також варто відзначити, що цей продукт стійкий до ультрафіолетових променів і дає відчуття приємного і теплого дотику. У пропозицію входить ширма для ванни довжиною 600 мм і висотою 1530 мм. Можна вибрати товар з можливістю відкриття вправо або вліво.