Знайдено 45 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Peštan Serbia Сербія є лідером на Балканах у виробництві та дистрибуції продуктів і розчинів з полімерів.

Компанія заснована в 1989 році і займається виробництвом водопровідних труб з поліетилену. З часом ми представили нові матеріали (поліпропілен і ПВХ) і розширили асортимент продукції. Сьогодні в нашій пропозиції ви можете знайти понад 8000 товарів, розділених на чотири категорії. Божидар Петкович, засновник і власник Peštan, у 1989 році заснував торгову компанію Bukulja Promet, що займається торгівлею трубами для водопостачання та каналізації. Незабаром він зрозумів, що на ринку Сербії зростає попит на пластикові труби, і приймає рішення почати виробництво менш вимогливих труб з поліетилену.

Peštan працює в більш ніж 80 країнах світу через глобальну мережу агентів і дистриб'юторів. Орієнтована на експорт, компанія присутня на ринку Європи, Україні, Близького Сходу, Північної Африки, Латинської Америки та США.

Вся продукція налаштована на європейські стандарти та підтверджена міжнародними сертифікатами на якість продукції:

Рішення Peštan у своєму портфоліо продажів, прихильність співробітників і постійні інновації сприяють загальному задоволенню клієнтів. Безпека наших постачальників і лояльність клієнтів гарантуються престижним знаком якості фінансових операцій AAA, присудженим Bisnode.

Топ самых популярных товаров в запросах по Пестан - pestan офіційний сайт, pestan Україна, pestan каналізація, pestan group, pestan betto line, pestan трап, pestan 13100005, pestan con, сайт pestan, pestan сантехніка, pestan купити, pestan купити поруч Київ, купити сантехніку pestan в Києві, представництво pestan в Україні, душові канал pestan офіційний сайт, pestan душові трапі

Pestan починає виробництво дренажів Confluo у 2012 році, а виробництво систем зрошення по краплях розпочато наступного року. Паралельно ми підійшли до завершення та початку продажів PP-RCT труб і фітингів на ринку США.

Пештань нині

За останні кілька років компанія Peštan продовжила потужний інвестиційний цикл та реалізувала декілька значущих проектів. Завдяки постійному вдосконаленню та модернізації технології та виробництва асортимент рішень для труб і ванних кімнат збагачується новими рішеннями, які відповідають останнім тенденціям і відповідають усім вимогам сучасного ринку. Сьогодні Peštan вважається дуже впізнаваною та важливою компанією не тільки на Балканах, а й на міжнародному рівні, з постійним фокусом на експорті та повагою до вимог клієнтів і клієнтів по всьому світу.

Pestan для ванної кімнати

Рішення для ванної кімнати складаються з продуктів, що належать брендам Confluo і Fluenta. Це надійні вироби найвищої якості та сучасного дизайну, які піднімуть та зроблять вашу ванну кімнату функціональною, а користувачам подарують унікальне відчуття задоволення від використання. Бренд Confluo має багатий асортимент виняткових зливів, а бренд Fluenta складається з виробів із простим дизайном, елегантними лініями та виготовленими з матеріалів найвищої якості: прихований зливний бачок та підвісний унітаз, умивальник та біде.

Зливні трапи

На мотивах концепції душової кабіни з безбар’єрним входом ми розробили рішення, які повністю задовольнять усі очікування як щодо функціональності, так і щодо дизайну. Багатий асортимент зливів Confluo трапів каналів дренажних, який складається з центральних зливів і душових зливів різних розмірів і моделей сітки, ідеально впишеться у ваш простір.

Frameless Line Glass Безрамне скло

Ми виробляємо нашу модель Confluo Frameless Line у ​​5 різних варіантах обробки сітки. Це система 2 в 1, де одну і ту ж модель можна використовувати як з нержавіючої сталі/золотою, так і з плиткою/склом. Premium Line має горизонтальний вихід DN 50 мм, що обертається на 360 градусів, що дає нам можливість отримати чудову швидкість потоку 48 л/хв. Мінімальна висота установки всього 62 мм. Варіанти виконання - безрамне біле скло та безрамне чорне скло

Frameless Line Безкаркасна лінія

Ми виробляємо нашу модель Confluo Frameless Line у ​​9 різних варіантах обробки сітки. Це система 2 в 1, де одну і ту ж модель можна використовувати як з нержавіючої сталі/золотою, так і з плиткою/склом. Premium Line має горизонтальний вихід DN 50 мм, що обертається на 360 градусів, що дає нам можливість отримати чудову швидкість потоку 48 л/хв. Мінімальна висота установки всього 62 мм. Варіанти виконання - безкаркасна лінія, безрамна лінія Чорний матовий, безрамна лінія золота

Premium Line Classic Лінія преміум класика

Ми виробляємо нашу модель Confluo Premium Line в 7 різних розмірах і 6 різних варіантах обробки сітки. Це система 2 в 1, де одну і ту ж модель можна використовувати як з нержавіючої сталі/золотою, так і з плиткою/склом. Лінія Premium Line має горизонтальний вихід DN 50 мм, що дає нам можливість покращити витрату 48 л/хв. Мінімальна висота монтажу становить лише 52 мм, що робить наш «Premium» найнижчим у світі дренажем з DN 50 мм. Варіанти виконання - лінія преміум класика, золота преміум-лінія

Тонка лінія

Confluo Slim Line - це лінійна модель зливу для душу з унікальним мінімалістичним дизайном сітки. «Slim» має корпус з високоякісного пластику та сітку з нержавіючої сталі, яку ми поставляємо в різних розмірах + комплект аксесуарів та комплект для гідроізоляції. Важливою перевагою цієї моделі є вирівнювання кераміки та інноваційний ультратонкий дизайн сітки.

Confluo Premium Line Glass – це модифікація базової моделі Peštan “Premium” зі скляною сіткою. «Premium Glass» має корпус з високоякісного пластику та сітку з нержавіючої сталі/скла, яку ми поставляємо в різних дизайнах та розмірах + повні аксесуари та набір для гідроізоляції. Важливою перевагою цієї моделі є сітка з заводським чорним або білим склом, тож у вас є елегантна та функціональна система 2 в 1. Варіанти виконання - Premium black glass, Premium white glass, Premium gold-black glass, Premium gold-white glass

Confluo Wall drain Настінний дренаж Confluo

Оскільки ми завжди слідкуємо за тенденціями на світовому ринку, ми підготували для наших клієнтів найновішу модель у світі душових зливів – «Настінний злив». Ця модель представляє собою інновацію в промисловості, і крім нового та сучасного дизайну, це ідеальна модель для ремонту та ванних кімнат із прихованим зливом. Настінний злив має корпус з пластику і поставляється з 2 різними видами сітки з нержавіючої сталі. Ми поставляємо цю модель з комплектними аксесуарами та комплектом для гідроізоляції.

Мы вам всегда рады предложить, от нашого интернет магазина - лучшая цена на дренажные каналы Pestan, индивидуальные скидки, гарантия, доставка по всей Украине. Звоните, каталог изделий, купить в Киеве.

Primo line Лінія Primo

Душовий злив Primo Line виготовляється в розмірах 300, 450, 550, 650, 750 і 850 мм з мінімальною висотою установки 52 мм і реверсивною сіткою 2 в 1 з AISI 304.

Confluo Compact Net Line

характеризується новою мінімалістичною наккладкою, яка покриває всі пластикові частини каналізації та 4 різні типи сіток з нержавіючої сталі та скла. Модель має чудову швидкість потоку 48 л/хв і мінімальну висоту установки всього 52 мм, що робить нашу лінію Confluo Compact Net Line найнижчою в світі з DN 50 мм і ідеальною моделлю для найвибагливіших проектів реконструкції.

Компактна лінія Confluo

Confluo Compact Line характеризується новою мінімалістичною маскою, яка покриває всі пластикові частини каналізації та 4 різні типи сіток з нержавіючої сталі та скла. Модель має чудову швидкість потоку 48 л/хв і мінімальну висоту установки всього 52 мм, що робить нашу лінію Confluo Compact Line найнижчою в світі з DN 50 мм і ідеальною моделлю для найвибагливіших проектів реконструкції. Варіанти виконання - Confluo Compact Line, Confluo Compact Line Black Matt

Душові канали
Програма попередньо встановлених душових зливів Peštan «Board» є результатом постійного пошуку кращих та ефективніших рішень для наших клієнтів по всьому світу. З цим продуктом ми зробили великий крок вперед щодо гідроізоляції, безпеки та естетики, оскільки ми звели до мінімуму можливість помилок та значно скоротили час і зусилля на монтаж. З цим продуктом, як виробник, ми взяли на себе відповідальність і зробили сучасні, якісні та ефективні за часом рішення для наших клієнтів.

Водостіки в підлозі трапи
Компанія Peštan пропонує клієнтам понад 150 різних моделей підлогових зливів Confluo. Усі моделі мають корпус із пластику та сітку з нержавіючої сталі, скла або золота, які ми маємо в різних дизайнах (Tide, Square, Drops, Plate 2 in 1, Black & White Glass, Ceramic and Gold) та розмірах (10× 10 см, 15×15 см та 20×20 см). Основні переваги: ​​Велика різноманітність моделей, максимальна швидкість потоку, модульні та гнучкі системи з 6 різними виходами, 3 різними типами сифонів. Ви можете зробити власну систему водостоку в підлозі легкою для встановлення та обслуговування

Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
Понеділок: 08:00 - 20:00
Вівторок: 08:00 - 20:00
Середа: 08:00 - 20:00
Четвер: 08:00 - 20:00
П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 15:00
(044)221-71-79
(097)11-44-618
Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
(044)221-71-79
(097)11-44-618
vannaja@ukr.net