Знайдено 295 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Фінський виробник Oras розробляє, виготовляє і просуває на ринок термостатичні, електронні та змішувачі одних важелів, водорозбірну арматуру і пов'язані з ним компоненти з 1945 року. Застосовуючи інноваційні технології в різних виробничих процесах, виробник зміг найкраще з'єднати латунь, технічну пластмасу і електроніку. Досвід багатьох десятків років у розробці змішувачів, і в застосуванні різних матеріалів, а також професіоналізм компанії в дизайні продукції, створили міцну основу для розвитку та виробництва зручних у використанні виробів.
Змішувачі Oras - передова сантехніка і лідер ринку за якістю, виробляє - змішувачі для умивальників, змішувачі для ванни, змішувачі для кухні, гігієнічний душ, безконтактні змішувачі, урани з термоголовки ну і душові системи прихованого і зовнішнього монтажу

ORAS в 90-е вивели на ринок перші безконтактні електронні змішувачі та сьогодні є лідерами в цьому сегменті. Попереду - ефективні рішення в цифровий області. Зокрема, розробка змішувачів з інтеграцією цифрових послуг для «розумних» будинків. Наша сантехніка - це не просто обладнання, ми прагнемо створювати краще і випереджати час.

Дизайн колекції змішувачів Oras Cubista натхненний кубізмом - течією, якому не властиві повторення, тому мова його форм не обмежений будь-яким конкретним часом і епохою; його дизайн вище швидкоплинних тенденцій: він - поза часом.
Змішувачі Oras Cubista для кухні мають високий і вигнутий вилив. Вони оснащені унікальним електронним клапаном для посудомийної машини. Також вони забезпечені SoftPex трубками, що спрощує їх монтаж і підключення.
Змішувачі Oras Cubista для душа оснащені термостатом, який забезпечує комфортне і безпечне користування. Змішувачі Oras Cubista зручні і прості у використанні і, крім усього іншого, органічно впишуться в будь-який інтер'єр.

Oras Optima - це гібридний змішувач, який являє собою поєднання традиційного важеля і безконтактного змішувача. Він оснащений важелями для управління витратою і температурою води, а також перевагами безконтактного змішувача, які забезпечують бездоганну гігієну та безпеку. Змішувач Oras Optima розроблений фінським дизайнером Кирси Свард, яка була натхненна стандартами якості та зручністю професійної кухні, на основі досвіду шеф-кухарів. Змішувачі виробляються в Фінляндії за високими стандартами якості Oras. Для установки безконтактного або гібридного змішувача не потрібно нічого, крім підключення до водопроводу і електрики, як для звичайної посудомийної машини.

Oras Inspera - це повна колекція сучасних змішувачів для ванної кімнати і душа, для будь-яких просторів. В цілому, ця колекція має ті ж технічними характеристиками, що і інші колекції Oras, але в ній є кілька технічних особливостей, про які корисно знати: У змішувачах з боковим управлінням з гігієнічним душем Bidetta в комплекті ежектор встановлений в корпусі змішувача, а не під картриджем, як зазвичай. Безконтактні змішувачі для холодної або попередньо змішаної води 3014F і 3014FT можна оснастити термостатичним блоком Oras Minimat 200410, в разі, якщо потрібна подача змішаної води. Електронний клапан для посудомийної машини в кухонних змішувачах 3035F і 3031F працює від двох літієвих батарей 1,5V. Новий витяжної виливши в кухонних змішувачах 3031F і 3032F оснащений двома режимами струменя.

Oras Esteta Wellfit Душова система Oras Esteta Wellfit надає всі функції професійного контрастного душу дотиком всього однієї кнопки. Виберіть одну з трьох програм - RECOVER, RELAX, RELOAD - яка задасть певні інтервали потоків гарячої та холодної води в вашому ручному душі. Oras Esteta Wellfit - це ваш досконалий особистий душ для турботи про тіло. Oras Esteta Wellfit - створена зробити ваше життя краще В основі Oras Esteta Wellfit лежить метод контрастної водної терапії - це спосіб лікування організму за допомогою чергуються струменів гарячої та холодної води, яка подається в певній послідовності. Oras Esteta Wellfit допомагає людям вести активний спосіб життя і залишатися у формі. Водні процедури з використанням гарячої та холодної води розслаблюють і відновлюють м'язи за допомогою індивідуально підібраних програм, створених для позитивного впливу на здоров'я і приємних відчуттів. Творці Oras Esteta Wellfit німецька студія дизайну «NOA» - Міхаель ламмелей

Змішувач для кухні ALESSI Swan by Oras - новий плід співпраці Oras з італійської дизайнерською студією ( "Italian Design Factory"), яка відома у всьому світі своїми знаковими роботами, що стали іконами стилю. Італійський дизайнер Маріо Трімарчі славиться своєю здатністю розглядати повсякденні предмети як СКУЛЬПТУРИ і мікроархітектури, що населяють наш домашній ландшафт. У змішувача поворотний виливши, він може бути оснащений розумним ручним душем Smart, кнопкою дистанційного керування, клапаном для посудомийної машини і світловими LED індикаторами температури. Swan -функціональний, інноваційний і інтуїтивний, але в той же час артистичний, сміливий і разюче гарний.

Колекції Oras (Фінляндія) - Alessi, Alessi Swan, Apoll, o Aquita, Aventa. Cubista, Electra, Eterna, Hydra, Nova, Optima, Polara, Safira, Saga, Saga Style, Sensiva, Vega, Esteta Wellfi, Esteta, Inspera, Cubista, Twista,

Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
Понеділок: 08:00 - 20:00
Вівторок: 08:00 - 20:00
Середа: 08:00 - 20:00
Четвер: 08:00 - 20:00
П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 15:00
(044)221-71-79
(097)11-44-618
Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
(044)221-71-79
(097)11-44-618
vannaja@ukr.net