Знайдено 1 товар
Сортувати

Novogres

Плитка і керамограніт фабрики Novogres (Іспанія) представлені на ринку більше тридцяти років. Компанія була створена в 1981 році, виробничі потужності розташовані в місті Вільярреал (провінція Кастельон).

Технологічні особливості Обробна кераміка Novogres виготовляється з червоної і білої глини. Після випалу, глазурования вироби набувають підвищену міцність і абсолютну водонепроникність. Що стосується саме греса, то він vannaja.kiev.ua відрізняється морозостійкістю, і його можна сміливо використовувати для облицювання цоколів фасадів, сходів, терас, відкритих внутрішніх двориків. Підлогові плити забезпечені протиковзкою текстурою.

Останнім часом підприємство зосередилося на випуск великоформатних покриттів. Кахель з габаритами 70x30 і 90x29,5 см ідеально підходить для великих і просторих приміщень. Укладання проводиться швидко, а завдяки мінімальній кількості швів створюється ефект монолітності поверхні.

3D оформлення Продукція іспанського бренду призначена для оздоблення стін і підлоги у ванній кімнаті та кухні. Колекції включають базові елементи і різноманітні декори: багатоелементні панно, декоративні вставки, олівці, молдинги. Різноманіття колірних рішень, стандартних і оригінальних форматів дозволяє оформити інтер'єр індивідуально.

Моделі Novogres впізнати за красивим декорам, оформленим за допомогою сучасного 3D-обладнання. Зображення мають високу роздільну здатність і максимально точну геометрію. Величезні настінні панно з фотографічними принтами стали свого роду візитною карткою виробника. Пейзажні і квіткові композиції несуть в собі відчуття природної гармонії, допомагають створити атмосферу, що сприяє релаксації і емоційного комфорту.