Знайдено 30 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Novellini - італійський виробник ( «100% зроблено в Італії») 

Філософія Novellini базується на розумінні вимог своїх клієнтів, щоб запропонувати ринку найкращий досвід з усіх точок зору.

розкішні рішення для ванних кімнат з великим досвідом роботи (на ринку з 1966 року). 

1 січня 1966 року Джанфранко Новелліні подав до Торгової палати Мантуї прохання про відкриття своєї компанії з виробництва заліза зі штаб-квартирою у місті Віколо-Терціаріо в історичному центрі Мантуї. У 1976 році, змішавши різними способами матеріали, що використовуються для москітних сіток та алюмінієвих вікон та виробів із веранд, він оживив ідею, яка зробила Novellini такою, якою вона є сьогодні: побудувати душову кабіну.

Продукція Novellini відрізняється високою якістю і сучасним дизайном.

Широкий асортимент і розмірний ряд дозволяє адаптувати рішення навіть до найбільш незвичайним ванних кімнат. 

Пропозиція Novellini включає широкий вибір різних типів душових кабін (душові кабіни, прямокутні і напівкруглі кабіни), ванн, душових піддонів, а також сантехніку та аксесуари. 

Продукти Novellini - це рішення для вимогливих клієнтів, які цінують увагу до деталей і елегантність. 

Звертає на себе увагу високоякісне загартоване скло або технологія покриття Crystal Clear, що застосовується при випалюванні скла.

Novellini є лідером у Європі у виробництві душових екранів, душових кабін та бальнеотерапії зі своїми установами в Італії та Франції, філіями в основних європейських країнах та представниками на різних континентах.

Маючи 27 філій по всьому світу, 8 виробничих установ та мільйон душових кабін, що випускаються щодня, ми дбаємо про благополуччя та ваше благополуччя протягом 50 років!