Знайдено 1 товар
Сортувати

Rubinetteria Nicolazzi spa (Ніколацці) Італія - одна з найвідоміших італійських фабрик, які спеціалізуються на виробництві змішувального обладнання та аксесуарів для ванних кімнат класу «люкс». Заснована вона була братами Енціо і Бруно Ніколацці в 1960 році. Nicolazzi - зроблені 100% в Італії. З гідністю представляємо Вам вища якість і вишуканий дизайн. Змішувачі преміум-класу з цільної латуні, античної кераміки та інших металів з обробкою деревиною та кристалами Сваровські.

Nicolazzi виробляють елітні змішувачі для ванни, раковини, душа і біде з можливістю зовнішньої або вбудованої установки на стіну або ж на саму сантехніку. У продажу - змішувачі з одноважільним і двохвентильні управлінням, з хромованим, бронзовим і золотим покриттям.

Змішувачі та аксесуари цього бренду - справжній еталон класичного дизайну Колекції бренду Nicolazzi - Ablution, AFP-F, Cinguanta, Classic, Classica, Classico, Classico Monokomandi, Cristallo, Cucina, Dames Anglaises, Doccia, El.Capitan, Half Dome, Monterosa, Nuova Brenta, Petit Mont Blanc, Teide, Termostatico, Tiede, Tradizionale, Vencent

Безкомпромісна якість змішувачів Nicolazzi Змішувачі Nicolazzi були спроектовані, вивчені і запущені у виробництво відповідно до власних найвищих стандартів якості фабрики Nicolazzi, переважаючими по вимогливості міжнародні норми якості в цій сфері. Кожен етап виробництва змішувачів Nicolazzi піддається дуже серйозному і ретельному контролю на предмет дотримання гідравлічних, шумових і корозійних характеристик кожного змішувача, а також на предмет ідеального функціонування і високої якості покриття і полірування змішувачів. Завдяки цьому на кожен виріб Nicolazzi поширюється 6-річна гарантія.

Топ самих Популярних товарів в запитів по Ніколацці - nicolazzi agora, nicolazzi Київ, nicolazzi liberty, nicolazzi finishes, nicolazzi аксесуари, nicolazzi Україна, nicolazzi змішувачі офіційний сайт, nicolazzi classico, nicolazzi arena, nicolazzi teide,

Nicolazzi здатна здивувати своїми незвичайними формами і деталізацією в дизайні!