Знайдено 2 товара
Сортувати

MCbath Spain 

Є еталонною компанією в сфері ванних кімнат. Ми є партнерами в розробці і моделюванні нових продуктів для деяких провідних світових брендів. Наш багаторічний досвід і прагнення до інновацій привели нас до створення MC Bath, нашої власної торгової марки, яка запропонувала ряд продуктів, орієнтованих на сучасні ванні кімнати.

Представляємо наші останні колекції багатовимірних душових піддонів, де ви знайдете широкий спектр можливостей вибору, що поєднує різні варіанти, які ми пропонуємо, як по фактурі, так і за кольором. Присутність на основних ринках і каналах сектора ванних кімнат. Компанія має високий міжнародний компонент, так як майже 80% її продажів йде на експорт, при цьому Франція є її основним ринком.

Новий матеріал з високими характеристиками міцності, непористі і однорідний з натуральних смол, що дозволяють його відновлювати 

Solid Surface Acrymold - це матеріал природного мінерального складу (ATH: Тригидрат оксиду алюмінію, похідне бокситу) і одна третина поліефірної смоли, модифікованої поліметилметакрилат (ПММА).

Цей мінеральний склад дає міцну, однорідну і непористу поверхню з неперевершеною матовою білизною і стійкістю. 

Його однорідна структура означає, що він не псується, не розшаровується і не відшаровується, і що він може бути регенерований і відновлений до вихідного стану. Висока температура плавлення матеріалу дозволяє створювати вигнуті форми і отримувати поверхні з непомітними стиками. Матеріал нового покоління, який пропонує плюс ексклюзивності, естетики та дизайну у всіх типах проектів.

  • Це «універсальний» матеріал, який не має зовнішнього шару, оболонки або внутрішніх волокон. Отже, він непористий. Ця особливість дозволяє дуже легко чистити і підтримувати цей матеріал.
  • Міцний Завдяки однорідного складу по всьому об'єму, це міцний і міцний матеріал. Міцний, простий у догляді і довговічний. Стійкий до плям Його можна виготовляти без видимих ​​стиків, зберігаючи повністю гігієнічну непористу поверхню.
  • Антибактеріальний Він запобігає поширенню бактерій і грибків.
  • Не токсичний Це інертний, нешкідливий і безпечний матеріал, не токсичний.
  • Шовковистий на дотик і з минималистичной обробкою Його гладке і шовковисте дотик робить його теплим матово-білим матеріалом.

Наші технології в дизайні Ми слідуємо моделі актуальності при виробництві нашої продукції. Наша модель заснована на ощадливому виробництві та полягає в тому, щоб приносити користь на кожному етапі процесу, в тому числі ділитися з вами найбільш корисними, надихаючими знаннями, перетворюючи їх в технічний і естетично довершений продукт. Самий просунутий продукт для вашого бізнесу.

Натуральна сировина Ми використовуємо натуральну сировину. 75% кожного душового піддону і стільниці з Acrystone® - це високоякісний доломіт високої чистоти. Завдяки дослідженням і розробкам передових технологій, у нас є винятковий матеріал, який набагато перевершує традиційні. Міцний, високоякісний матеріал, достаток в нашому середовищі.

Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
Понеділок: 08:00 - 20:00
Вівторок: 08:00 - 20:00
Середа: 08:00 - 20:00
Четвер: 08:00 - 20:00
П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 15:00
(044)221-71-79
(097)11-44-618
Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
(044)221-71-79
(097)11-44-618
vannaja@ukr.net