Знайдено 4 товара
Сортувати

Історія Rubinetterie Mariani починається на початку 1960-х років в Мілані.  Брати Маріані відкрили виробництво в районі Горла, а через кілька років перемістили його на нинішні заводи в Зінгоніі в провінції Бергамо, які більше підходять для використання в космосі і обладнанні для швидко розвивається реальності.

Уже в той час в ньому працювало понад 150 співробітників, організованих в спеціалізовані відділи і оснащених найсучаснішим обладнанням для точного виконання всіх етапів серійного виробництва мітчиків: гаряче кування латуні з використанням роботів, передавальні машини. vannaja.kiev.ua багатошпиндельні, верстати для очищення деталей, призначених для хромування, цех хромування, складально-випробувальний цех, очищення та консервування мітчиків, лабораторія тестування і контролю якості, склад готової продукції, відділ упаковки і відвантаження.

У 1974 році компанія стала частиною американської групи Masco Corporation, провідної світової групи в секторі промислових змішувачів, і разом з ними вона розробила ряд синергетичних дій, які призвели до придбання нових управлінських навичок.

З 1 січня 2008 року компанія залишає американську транснаціональну корпорацію і знову стає повністю італійської, інвестуючи в нові технології і розробку нових дизайнів для продуктів все більш високої якості.

Сьогодні Rubinetterie Mariani - це виробнича компанія, яка, завдяки своєму досвіду і своєї історичності, підтримує стабільні комерційні відносини по всій Італії і в багатьох країнах світу. Його торгова марка і її пропозиції по змішувачів як і раніше є уособленням «якості, яке зберігається в часі».  Висока якість, першокласні матеріали виготовлення виробів, сучасні технології виробництва, постійні перевірки продукції, що випускається на кожному етапі виробництва;

Сьогодні Mariani (Маріані) може запропонувати потенційному покупцеві змішувачі на будь-який смак і кишеню.  У лінійці змішувачів величезна кількість вибору і різновидів продукту. Ця продукція прослужить багато років своєму власникові.  Колекції MARIANI - ARTIC, DIVA, ESSENZA, HERMES, INFINITY, MAXIMA, OVER, PANFILO, PLUTO, POLAR, RETRO, REVIVAL, SPEED, SURF, TRADITION