Знайдено 620 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

LAUFEN Швейцарія

Він робить великий акцент на поєднанні дизайну вище середнього з найвищою якістю та функціональністю пропонованих продуктів. Laufen, як частина концерну Roca - світового лідера у виробництві обладнання для ванних кімнат, є експертом у знанні кераміки та користується міжнародним визнанням. Їх продукція характеризується швейцарською точністю виготовлення, а також турботою про екологічно чисті заводські процеси.

Laufen - історія якості Компанія Laufen була заснована в 1892 році. Його перша фабрика була створена у Швейцарії, що пояснює ідеальну точність виготовлення та чудові якісні рішення. В даний час компанія входить до іспанського концерну ROCA, виробляє понад 38 мільйонів продуктів на рік і досягає віддалених районів міжнародного ринку. Історія Laufen нерозривно пов’язана з визначенням санітарної якості, яке включає використання найкращих матеріалів та використання інноваційних виробничих машин. В результаті кераміка та вироби Laufen визначають силу конкурентного бізнесу і вважаються одними з найкращих у галузі. Лауфен постійно розвивається. Доказом того, що виробник не зупиняється на досягнутому, є впровадження інноваційних технологій, таких як унітази Laufen Pro Rimless, які є майстерною композицією функціональності та дизайну. Сучасний дизайн у поєднанні з ефективною системою змиву гарантує безпеку та гігієну.   Laufen - компанія, заснована в 1892 році в Швейцарії, Зараз компанія входить до концерну ROCA, Laufen робить акцент на інноваціях, про що свідчить технологія Rimless WC.

Під торговою маркою LAUFEN проводяться дизайнерські концепції колекцій ванних кімнат, що включають наступні групи виробів:

санітарна кераміка (раковини, унітази, біде, пісуари)
Для Laufen створювали свої колекції багато дизайнерів зі світовим ім'ям, такі як Стефано Джованьонні (Stefanogiovannonni), колекція IL BAGNO ALESSI; Роберто і Людовика Паломба (Roberto & Ludovica Palomba), колекція PALOMBA; Петер Вірз (Peter Wirz), колекція
Основні дати
1892 - початок Keramik Holding AG Laufen (Швейцарія);
1925 - Розпочато виробництво санітарно-гігієнічних виробів. Створення акціонерного товариства по виробництву керамічних виробів Laufen;
1952 - початок міжнародної діяльності LAUFEN. Придбання заводу з виробництва плитки в Бразилії;
1991 - Придбання чеської компанії Jika;
1998 - Розпочато просування продукції на українському ринку;
1999 - Roca купує групу швейцарських компаній Keramik Laufen.

Створення оптимального простору ванної кімнати вимагає ідеальної гармонії між дизайном, функціональністю та якістю. Коли ці три аспекти ідеально гармонують між собою, ми отримуємо простір, де люди чудово почуваються.  В даний час основою Laufen є досвід та знання, які дозволяють ефективніше прогнозувати зміни тенденцій на ринку, а отже, швидке впровадження нових продуктів на ринок. Їх унікальний дизайн заснований на поєднанні модерністського стилю північної Італії та традиційного стилю з півдня країни. Звичайно, унікальний стиль був би марним, якби він не приховував відповідних рішень з точки зору функціональності. 

Це стосується продуктів Laufen, які пропонують саме ту функціональність, яка вам потрібна. Важлива також їх якість, підтверджена не лише багатьма сертифікатами, але й визнанням клієнтів, які здебільшого висловлюють свої враження від використання продукції компанії. 

Вся продукція походить із української дистрибуції, на яку поширюється гарантія виробника. Ми гарантуємо, що наша компанія є офіційним дилером цієї марки. Продукт оригінальний і походить із законного джерела. Не забувайте купувати товари лише у перевірених постачальників.

Асортимент Laufen гарантує ідеальний інтер’єр Прайс-лист Laufen включає предмети різних форм та типів монтажу, що дозволяє влаштувати ванну з урахуванням індивідуальних уподобань, з урахуванням відповідних канонів розташування. Виробник співпрацює з видатними представниками світу дизайну, в результаті чого виходять унікальні колекції, які заслуговують назви творів санітарного мистецтва, що прикрашають інтер'єр. Широке портфоліо включає статті, присвячені зоні миття, такі як умивальник Laufen (включаючи настінний умивальник Laufen, умивальник із стільницею, вбудований умивальник, монолітний окремо стоячий умивальник або настінний умивальник). Все купуйту у інтернет магазині vannaja.kiev.ua Що стосується зони туалету, Laufen пропонує туалети (класичні та збагачені технологією Rimless WC), біде та пісуари. Сторінки каталогу також заповнені прямокутними душовими піддонами, ваннами (овальними, прямокутними, шестигранними, восьмикутними та окремо стоячими), а також змішувачами для ванної кімнати та аксесуарами. Фітинги виробника користуються великою популярністю завдяки оригінальному дизайну та високій якості.  

Laufen пропонує різноманітний асортимент на будь-який стиль ванної кімнати, Виробник випускає умивальники, унітази, ванни, душові піддони, змішувачі для ванної кімнати та аксесуари, Продукція Laufen відрізняється високою якістю.

Колекції сантехніки Laufen - Lb3, Laufen Pro, Laufen Pro S, Laufen Pro A, Laufen Solutions, Laufen Base, Laufen Pro B, Laufen City Pro, Laufen Pro Liberty, Laufen Pro N, Laufen Navia, Laufen Case, LAUFEN MYLIFE, LAUFEN PALACE, LAUFEN LIVING, LAUFEN FORM, LAUFEN ALESSI ONE, LAUFEN KARTELL, Laufen Alessi Dot, LAUFEN PALOMBA, Laufen Mimo, Laufen Modernaplus, LAUFEN VAL, LAUFEN INO, LAUFEN GALLERY

Цікавий дизайн перш за все! Серед численних колекцій компанії Laufen є предмети різноманітного характеру - відображають атмосферу сучасного напряму, посилаються на класичні натхнення або підкреслюють риси ретро, ​​скандинавського або вінтажного стилів. Плюралізм можливостей дає вам свободу у створенні інтер’єру вашої мрії! Це включає серії з сучасним стилем, такі як Laufen Pro та Laufen Pro S, колекція Laufen Alessi, повна природної гармонії, лінія Laufen Alessi One, яка зачаровує простотою, або асортимент Laufen Val, який є геометричним поєднанням квадратних та овальний.

Топ самих Популярних товарів в запиті по Лауфен - LAUFEN Pro, LAUFEN виробник, Laufen унітаз, Laufen Україна, Laufen Київ, LAUFEN країна виробник, Каталог Laufen, Унітаз Laufen Pro Rimless, Laufen купити, Laufen раковина, Laufen офіційний сайт,

Виробник задає тенденції та відповідає потребам сучасного користувача, забезпечуючи максимальне поєднання форми та функцій у виробах Laufen Palomba, Kartell від Laufen та Laufen Ino. Кожен з альтернативних варіантів - оригінальний предмет, який не тільки відіграватиме свою основну, гігієнічну роль, а й перетвориться на головний актив приміщення та відповідатиме за свій клімат.   Laufen співпрацює з видатними представниками світу дизайну, Каталог Laufen включає предмети різних форм і стилів, Найпопулярніші колекції: Laufen Alessi One, Laufen Palomba, Kartell by Laufen, Laufen Alessi, Laufen Pro, Laufen Pro S та Laufen Val.