Знайдено 61 товар
Сортувати
+ Показати ще 24 товара
Класичні меблі для ванної

Меблі Labor Legno це воістину чудове поєднання якості, практичності і краси. Виробничий процес меблів Labor Legno базується на трьох основних принципах:

оригінальний дизайн
Якість кожного виробу
Короткий термін очікування і доставки

Якість виготовлення меблів властиво майстрам, які працюють з деревом вже більше 52 року. Залежно від типу виробу при виробництві використовуються як цінна деревина - тюльпанове дерево, а також вільха (чорна) для відтворення стильних меблів з натуральної обробкою), так і плити МДФ або клеєний масив (меблі покрита лаком або меблі з металізоване обробкою).

До найбільш поширених і улюбленим серіям можна віднести Labor Legno Marriot і Labor Legno Victoria. Меблі у ванну Labor Legno Victoria створюється тільки з натурального дерева і комплектується класичної керамічної раковини. Чудова обробка, стиль і якість дало серії меблів Victoria величезну фору по відношенню до інших серіях. А декорування скляних фасадів тумб Victoria від Лабор Легна шторками не залишає байдужою жодну купувальницю. Колекція Marriot виконана в класичному Італійському сторого стилі, що не навясчев і максимально практичний. Тумби Marriot представлені в двох типах обробки, вишня і білий з патиною (Штучні ефект старіння).

Меблі Лабор Легна подарує особливий стиль, який поєднує в собі солідність дерева, натуральні матеріали і красу форм.