Знайдено 32 товара
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Італійська компанія Kerasan, що входить в групу Colamedici, займається виготовленням висококласної сантехніки вже понад п'ятдесят років. Щорічно компанія виробляє близько ста сімдесяти тисяч одиниць різної сантехніки. За цей час компанія зуміла себе зарекомендувати з найкращого боку. Біде, раковини, умивальники, піддони, пісуари, унітази Kerasan користуються величезним попитом у Європі. Адже вся продукція марки Керасан відрізняється неперевершеною якістю та надійністю. Однак одним тільки цим гідності сантехніки даної марки не обмежуються. Італійці завжди залишаться італійцями. У них просто на генетичному рівні закладена тяга до прекрасного. Фахівці компанії Kerasan намагаються робити стильними та цікавими з естетичної точки зору навіть унітази. І, треба визнати, що їм це цілком вдається. Над створенням зовнішнього вигляду тих же унітазів в компанії Kerasan трудяться кращі інтер'єрні дизайнери, які користуються величезним авторитетом серед своїх європейських колег. Фахівці компанії Kerasan постійно придумують якісь нові дизайнерські рішення, постійно вдосконалюють свою продукцію. Подібне ставлення до справи забезпечує компанії провідні позиції на європейському ринку сантехнічних виробів.

Біде, умивальники, пісуари, унітази Kerasan виробляються з глазурованого фарфору або високоякісної вогнетривкої глини, що є запорукою якості. І це якість підтверджено різними міжнародними сертифікатами. Продукція марки Kerasan багаторазово відзначалася призами та нагородами на різних спеціалізованих виставках.

У нашому магазині представлені наступні колекції сантехніки марки Керасан: Retro, K09, Flo, Spa, Ego, Gogia, Units, Serie cento, Pelican, Aqua libre, Bang, Take Five, La Fonte, Kir, Console, Aquatech, Artwork, Bentley, Bit, Cento, Ciotola, Comunita, Ego, Flo, G & M, Inka, K09, Nolita, Tribeca, Waldorf .Наша компанія готова запропонувати своїм покупцям повний спектр унітазів, раковин і інших сантехнічних виробів марки Kerasan. При цьому асортимент постійно поповнюється. Тому немає нічого дивного в тому, що часом у покупця виникають певні проблеми з вибором. Співробітники нашої компанії завжди готові щось підказати, звернути увагу клієнта на певну модель, пояснити якісні особливості різних виробів марки Kerasan.

Привабливі нові комбінації кольорів підсилюють складні матеріали, використовувані в новій колекції Kerasan Nolita і Tribeca, NORIM, які включають в себе раковини, біде, підвісні унітази і сантехніку, як настінну, так і окремо стоїть, скульптурного дизайну, в матовому або класичному глянсовому білому і чорному матоврм. Турбота про дизайн відбивається на такого ж ретельної екологічної функціональності: система NORIM зменшує обсяги промивання, економить воду і спрощує очищення для забезпечення оптимальної гігієни та тривалого користування туалетом.

Топ самих Популярних товарів в запити по Керасан - kerasan italy, kerasan artwork, kerasan retro, kerasan waldorf, kerasan унітаз, kerasan Україна, kerasan tribeca, kerasan Київ, kerasan офіційний дилер, фабрика kerasan

На сьогоднішній день продукція компанії представлена на основних міжнародних ринках завдяки повним колекціям сантехніки і меблів для ванних кімнат, аксесуарів і змішувачів.

TRIBECA - Подумайте про Нью-Йорку, місті, який являє собою сутність міської цивілізації. Тоді зробите стрибок з уявою на Манхеттені.

ARTWORK - Середовище ванної кімнати народжується в новому житті і стає контейнером незвичайних форм, знаючи мистецтво і ламаючи

DECO - Доторкніться індивідуальності до єдиного умивальника, подібного вам, відкрийте для себе індивідуальні настройки лінії deco, для ванної, рівної якій нікому немає