Знайдено 51 товар
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Металеві ванни KALDEWEI (Німеччина)
1. «Німецьке» якість.
2. Товста сталь: 3,5 мм ( «майже чавун»).
3. Поверхня більш рівна і гладка, ніж в чавунній ванні.
4. Стійкість емалі до взаємодії з кислотами і інших хімічних речовин.
5. Стійкість до впливу високої температури.
6. Стійкість емалі до стирання і вицвітання.
7. Висока твердість і однорідність емалі забаезпечуе хорошу стійкість поверхні до пошкодження.
8. Висока однорідність емалі забезпечує гігієнічність ванни і легкий догляд за нею.
9. Легкість монтажу.
10. Самоочіщувальна поверхню.
11. Гарантія 30 років.
Єдиний виробник ванн та емалі. Виготовлення. Холодне штампування, під тиском 3000 тонн. Під таким тиском сталь стає текучою. Лазерний обріз кромки, отвір під сифон.
Склад емалі: 1) бур; 2) окис Титан 3) польовий шпат. Випалюють 4 години.
1) Першим завдають грунтовий шар емалі (чорний колір) по всій поверхні ванни і йде на випалювання при t 850 °. Сталь з емаль перетворюється в сталь-емаль. Довжина печі становить 800м.
2) Нанесення чистової емалі (білого кольору) і йде на другому випалу при t 850 °.
3) Самоочіщаюча поверхню - наносять і в піч на t 400 ° - ця поверхня є незмивною.
80% тепла теряеться через відкриту поверхню ванни.
Ванни із сталевої емалі Kaldewei 3,5 мм задовольняють високим вимогам по нечутливості до механічних пошкоджень і гігієну: завдяки унікальному поліпшенню поверхні ці високоякісні ванни мають міцність на стирання, стійкістю до подряпин і ударостійкість, а також кіслотостійкістю і хімічну стійкість.
Лише одна з 15 істотних причин, зробити правильний вибір на користь ванн і піддонів Kaldewei.
Кислостойкого і хімічна стійкість: Сталева емаль Kaldewei 3,5 мм стійка до впливу всіх косметичних і медичних добавок, а також духів, які переносяться в ванну з шкіряного покриву або частин тіла (наприклад, барвники для волосся).
У найбільших в світі печах для випалу емалі, з Стеклова природних сировинних матеріалів, Kaldewei виробляє спеціальну емаль, поверхня якої з гарантією витримує багато років використання споживачем. На гладкій, твердій як скло, поверхні не виникає жодної навіть мікроскопічної подряпини: цим унеможлівлюеться «поселення» бактерій. Обіцянка, яке дається Kaldewei з гарантією на 30 років для своїх ванн і душових піддонів.
Унікальні властивості поверхні виглядають також переконливо щодо легкості догляду за нею: очищення виконується блискавично і не залишає слідів після висихання.
Ще більшою легкістю в в догляді відрізняються ванни і душові піддони із сталевої емалі Kaldewei 3,5 мм з ефектом самоочищення. На цій поліпшена поверхні вода збирається в краплі і захоплює при цьому практично всі частинки бруду і можливих відкладень. Завдяки цьому виникає економія часу і сил при очищенні ванни. Це також і екологічно: немає необхідності у використанні агресивних очисників - досить лише м'якого вологого рушника. Легко видаляються навіть плями води, що вже підсохнули і залишки відкладень.

Ванни покликані задовольняти індивідуальним вимогам з урахуванням розміру і планування ванної кімнати. Будь то компактна або простора, одномісна або двомісна, прямокутна або овальна ванна, - завдяки витонченості дизайну і високій якості матеріалу вироби KALDEWEI перетворюють будь-яке приміщення в справжній спа-оазис. Виберіть ванну, яка ідеально впишеться в Ваш будинок або квартиру по фрме - прямокутна, овальна, окремостояча, кутова, і особливої форми

У сучасному світі до дизайну ванної кімнати пред'являються високі вимоги: душові поверхні повинні не тільки встановлюватися в рівень з підлогою, а й забезпечувати простоту монтажу і гнучко інтегруватися в різні вихідні ситуації. Саме для цих цілей компанія KALDEWEI розробила ряд комплексних новаторських систем, які відповідають будь-яким, навіть самим вимогливим побажанням.

Будь то раковини для стінного монтажу, вбудовані раковини, моделі для установки поверх меблів або під стільницю, - в асортименті KALDEWEI представлені вироби, які органічно впишуться в будь-яку ванну. Для створення гармонійного інтер'єру раковини можуть поєднуватися з високоякісної арматурою різних виробників. Планувальник арматури KALDEWEI наочно продемонструє, яка арматура естетично доповнить раковини KALDEWEI.

У сфері цифрових медіа KALDEWEI також прокладає нові шляхи, роблячи ставку на мобільну і цифрову комунікацію. Лауреат нагороди «Бренд століття», KALDEWEI входить в число лідируючих брендів Німеччини, а також в число 50 німецьких брендів класу люкс.

Топ самих Популярних товарів в запити по Kaldewei -kaldewei сайт, ванна kaldewei 150х70, ванна kaldewei 170х70, ванна kaldewei 180х80, kaldewei cayono, kaldewei eurowa, kaldewei saniform plus, kaldewei 150x70

(SC) Self Clean - самоочищається покриття дозволяє крапельок води забирати з собою бруд, а не висихати на стінках ванни. (AS) Antislip - протиковзке покриття підвищує безпеку під час прийняття душу. Додатково в ванну можуть бути встановлені системи гідро- та аеромасажем, хромо- і ароматеріпіі.

Колекції Kaldewei (Німеччина) - Advantage, Ambient, e Avantgarde, Cayono, Centro, Classic, Duo, Cono, Dyna Set Star, Dyna Duo, Eurowa, Incava, Puro

У нашому інтернет-магазині можна швидко і не виходячи з дому купити сталеву ванну Kaldewei в Києві.

Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
Понеділок: 08:00 - 20:00
Вівторок: 08:00 - 20:00
Середа: 08:00 - 20:00
Четвер: 08:00 - 20:00
П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 15:00
(044)221-71-79
(097)11-44-618
Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
(044)221-71-79
(097)11-44-618
vannaja@ukr.net