Знайдено 82 товара
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Польська фірма "INSTAL-PROJECT" sc (м Влоцлавек, рік заснування: 1979) спеціалізується на виготовленні сталевих і мідних обігрівальних приладів призначених для центрального опалення і комбінованих обігрівальних приладів центрального опалення з вбудованим електронагрівачем, які можна використовувати після закінчення опалювального сезону.

Рушникосушки, вироблені компанією характеризуються:

• Широким діапазоном теплової потужності, розмірів і дизайнів
• антикорозійний захист в трьох класах корозійної стійкості
• Порошкової забарвленням і широкою гамою кольорів
• Високою якістю виготовлення
Компанія «Ванная.Кіев.UA» пропонує своїм клієнтам сучасні рушникосушки польської фірми INSTAL-PROJECT, які крім високої якості і функціональності, відрізняються гарним дизайном Їх можна встановлювати, як в сучасних, так і старих системах центрального опалення. Різноманіття типів надає можливість встановити обігрівач на стіну, на підлогу, а також в якості ажурною перегородки.
якість
Однією з найважливіших цілей Instal-Projekt є підтримувати в очах клієнтів імідж солідного, довіреного постачальника продукції високої якості.
Для того, щоб впорається із зобов'язанням виробів високої якості, виробнича діяльність компанії спирається на двох взаімоподдержівающіх напрямках:
- сучасні технології (в т.ч. обробка металевих, зварювання, пайка, процеси порошкового фарбування і гальванічні)
- Чудові кваліфікації та досвід робочого колективу.
Поєднання сучасної техніки і активності тих, які вміло цією технікою користуються, є основою успіху фірми.
Кожна, навіть сама витончена технологія, змушує нагляду і контролю людини. Всі істотні етапи виробництва - починаючи з прийняття поставок, а кінчаючи упаковкою - залишаються під наглядом. Особливу увагу ми звертаємо на безпеку нашої продукції. З цієї причини ми реєструємо результати найважливіших точок контролю, що дозволяє нам швидко і ефективно реагувати на змінні параметри процесів.
Матеріали, використовувані для виробництва, ми купуємо від випробуваних постачальників, які гарантують якість і відповідність з діючими нормами. Ми намагаємося підтримувати з постачальниками партнерські відносини. Вони нам допомагають своїм знанням і досвідом.
У підтримці стабільних параметрів продукції і процесів нам допомагає система управління якістю за нормою EN ISO 9001: 2000.

Топ самих Популярних товарів в запити по Instal Projekt - instal projekt радіатори, instal projekt tubus, instal projekt hot2, instal projekt giulietta, instal projekt офіційний сайт, купити полотенцесушитель instal projekt, instal projekt nameless, instal projekt primavera, Рушникосушка instal projekt

Популярні серії Instal Projekt - SPINA ELECTRO, VIKING ELECTRO, PRIMAVERA, POP STAR, ELECTRO, SUSHI

Полотенцесушитель Instal Projekt - ідеальний вибір для людей, які цінують комфорт і якість. Вироби від польського виробника отримують схвальні відгуки від покупців завдяки приголомшливому дизайну, міцності і довговічності. Вони створюють затишок у ванній кімнаті, забезпечують комфортну температуру та швидку сушку білизни, усувають влажность.Бивают двох типів: водяні і електричні. Рушників водяна Instal Projekt є найбільш популярним серед покупців, оскільки в багатьох будинках труби ГВП - це єдине джерело підключення. Однак, такі моделі можна приєднувати і до централізованої / закритою опалювальних систем, що відбувається набагато рідше. Електричний польський полотенцесушитель є чудовою альтернативою, він може працювати від розетки, або підживлюється безпосередньо від електропроводки (прихований монтаж) і може бути оснащений терморегулятором, що дозволить оптимізувати температуру приміщення в будь-який момент. Водяні Дизайн-радіатори Електричні Дизайн-радіатори Комбіновані Дизайн-радіатори

Електричні рушникосушки в ванну використовуються для швидкої просушки тканинних виробів та обігріву ванної кімнати. Крім того, вони прекрасно бореться з вогкістю і буде ідеальний для невеликих приміщень. Також полотенцесушитель електричний економічно витрачає електроенергію і з легкістю впишеться в будь-який по дизайну інтер'єр.