Знайдено 155 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Це одна з небагатьох компаній, яка пропонує найбільш повний асортимент продукції для обладнання кухні. Продукцію відрізняє сучасний стильний дизайн з незвичайними формами і якістю.

Кухонні мийки зі сталі IMPERIAL відрізняються прекрасними експлуатаційними характеристиками, багатим вибором декору поверхні (матовий, полірований, з мікрорельєфом) і широким асортиментом моделей з різних серій з 1, 2 чашами. Є обертаються моделі і кутовий установки - для максимальної відповідності вашим завданням.

Головна перевага кухонних мийок зі сталі від IMPERIAL, крім широкого вибору моделей - використання виробником максимально якісних матеріалів. Це хірургічна нікель-хромова сталь (18% / 10%), яка не реагує на більшість навантажень: ударні, термічні, вплив кислот і лугів. Замовити вподобану кухонну мийку IMPERIAL зі сталі можна онлайн - в інтернет-магазині Ванная.kiev.ua

Відгуки про кухонні мийки зі сталі IMPERIAL, фото виробів підтверджують, що виробник використовує матеріали і технології, що забезпечують виробам довговічність, термостійкість, тсутствіе розтріскування і крошения у виробів.

Топ самих Популярних товарів в запити по IMPERIAL - раковина на кухню купити, купити мийку на кухню Київ, кутова мийка купити, вбудована мийка розетка мийка, купити мийку для кухні Україна, купити чорну мийку на кухню, купити мийку керамограніт

Продаж кухонних мийок зі сталі IMPERIAL Handmade в нашому магазині забезпечує власників штампованими виробами, при виробництві яких виключені процеси зварювання і подальшої шліфовки.