Знайдено 60 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

IDO Bathroom Ltd - єдиний виробник сантехфарфора в Фінляндії.

Це фінське підприємство, історія якого почалася більше ста років тому, одночасно з будівництвом водопроводу в Гельсінкі. У 1870 році в Гельсінкі, в частині міста, яка носила назву Arabia, був заснований фарфоровий завод. Тут і почалося виробництво фінського сантехнічного фарфору. Сьогодні район Arabia досяг свого нового розквіту, а під назвою Arabia тут триває виробництво побутового та декоративного фарфору.

Всі вироби з маркою IDO мають міцну і гладку глазуровані поверхню, яку легко підтримувати в чистоті, якщо завжди дотримуватися рекомендацій виробників. Покриваючи поверхню глазур має високі показники зносостійкості. У комплект кожного виробу IDO входить інструкція російською мовою з докладними рекомендаціями по установці і догляду за ними. Вся арматура є власного виробництва і запатентована. У всіх компакта змив води 2 режиму Увага! Великий змив 4 літри, малий 2,5. До речі самі економні. Що дає можливість економії сім'ї з 4 чол. До 50000 л. води в рік. Поверхня компактів Ido вкрита Siflon (Сіфлоном), завдяки чому бруд і пил набагато менше прилипає до поверхні.
Гарантія 5 років. (Фарфор, арматура, Siflon півострові покриття). Варто відзначити, що компанія першою реалізувала в своїх виробах «економічну» кнопку з двома режимами зливу. Санфаянс IDO має стійку, гладку, глазуровану поверхню.
Нарешті з'явився унітаз до якого бруд не прилипає!

Showerama - душові кабіни з гідромасажем. Їх виробляють на фабриці, що знаходиться в Норвегії. Кабіну можна використовувати як окремо стоячи.

Топ самих Популярних товарів в запити по IDO - ido сантехніка Україна, ido сантехніка, представництво ido в Україні, душові кабіни ido офіційний сайт, душові кабіни ido Київ, ido душова кабіна, ido душові кабіни, фінські душові кабіни

Сантехніка Ідо була першопрохідцем в Україні. Перший бренд з кераміки і душових кабін що з'явився в продажу. За довгий час експлуатація зарекомендував себе як дуже якісний продукт і має безліч шанувальників. Вироби фабрики IDO мають репутацією, як одні з найбільш якісних і високонадійних на сучасному ринку.

Серії IDO - IDO Elegant, IDO Glow, IDO Seven D, IDO Showerama shower enclosures, IDO Showerama shower cubicles, IDO Function, IDO Wave, IDO Reflect

Стиль душових кабін IDO (ІДО) близький до скандинавського: нічого зайвого або помпезного, тільки простота і лаконічність образів в кожної моделі. Незважаючи на те, що сантехніку відносять до розряду елітних товарів, попит на неї щорічно показує стабільне зростання. Для душових кабін IDO характерні 100% -ва герметичність, максимально щільне прилягання деталей. Оснащення кабін ІДО викликає повагу.

Опції різноманітні: Термостат, Парогенератор, Тропічний душ, гідромасаж з регулюванням струменів і багато іншого. Скляні перегородки боксів представлені надміцним загартованим матеріалом багатошарового типу. Розбити таке скло практично неможливо. Але навіть, якщо це сталося, його осколки не здатні завдати шкоди. Піддони обладнані антискользящим полотном, що підвищує показники безпеки при використанні душової кабіни. У каталозі представлені вироби торгової марки IDO різних розмірів і форм. Ви зможете вибрати оптимальний для облаштування ванної кімнати, SPA-комплексу або іншого приміщення.

Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
Понеділок: 08:00 - 20:00
Вівторок: 08:00 - 20:00
Середа: 08:00 - 20:00
Четвер: 08:00 - 20:00
П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 15:00
(044)221-71-79
(097)11-44-618
Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
(044)221-71-79
(097)11-44-618
vannaja@ukr.net