Знайдено 532 товара
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Hatria (Хатриа) - це компанія групи Marazzi. Компанія створена в 1935 році в містечку Сассуоло, Італія. На сьогоднішній день може похвалитися не тільки чудовою якістю, але також традиціями, що склалися за десятиліття успішної діяльності. Асортимент сантехніки Hatria, це переважно вироби з санітарної кераміки з ексклюзивним дизайном, унітази, раковини, біде, душові піддони. Топ самих Популярних товарів в запити по Hatria - hatria кришка для унітазу, hatria sanitary, hatria nido, hatria меблі для ванної, hatria abito, hatria sculture, hatria daytime, hatria you & me

Відомі колекції YOU & ME, SCULTURE і ін. Були відзначені на найвідоміших в Європі виставках, як кращі в дизайні? основною особливістю унітазів Hatria, є стилістичне оформлення кожного виробу, над розробкою якого працювали дизайнери та архітектори. Створена арт-директором Hatria Ніло Джоаккіно колекція Grandangolo®с системою Easywarm® і варіантами установки - ідеальний синтез взаімодействіяформи і функції. Колекція Areaблагодаря різноманітності геометричних конфігурацій умивальників створена дляспеціфіческіх і невеликих локацій. Як і колекція ергономічних компактнихумивальніков, унітазів і біде You & Me з округлими обаятельнимісілуетамі. Функцію оптимізація простору виконує і концепт G-Full. Ще одна розробка Hatria, система універсального інтегрування сантехніки в просторі - G-Full, дозволяє перетворити суцільну площину-кришку вбудованих унітазу і біде в лежак або зручну полку. В еко-варіанті моделі натуральне дерево кришки оброблено гідроізоляційним антисептиком. На XXIV виставці меблів і обладнання в Вероні концепт G-Full брав участь в проекті екологічно чистого будинку від архітектора Роберто Семпріні.Hatriaуспешно експериментує з новітніми матеріалами. Наприклад, для душових тонких піддонів з антибактеріальним покриттям з колекції LIF.ST був створений унікальний матеріал Heavycril®, на основі акрилу і натуральних смол - стійкий до пошкоджень, міцний, як камінь, з тактильно приємною поверхнею. Душові піддони цієї серії забезпечені знімним гідрозатворів і володіють високою пропускною здатністю стоку. Дизайнерський квадратний водостік виглядає нетривіально і елегантно.Спеціальная колекція Autonomy продумана і реалізована з урахуванням всіх потреб людей з обмеженими можливостями: умивальник з широкою раковиною, унітаз з фронтальним отвором по борту і сидінням з поліестеру, горизонтальні і вертикальні поручні, ергономічні лавки. У моделях унітазів з колекцій фабрики передбачена автоматична функція гальмування SoftClose.

Ідеальне рішення практичних площин в мінімалістскомінтерьере - стільниця для накладнихраковін G-TOP ізхромірованной латуні і дизайнерських керамічних плит Marazzi.А томну, екстравагантну стилістику фьюжн в просторих ваннихкомнатах підтримає колекція умивальників Sculture Evento з елегантнимідуетамі квітів: біла раковина на глянцевому червоному, антрацитно-чорному, матово -золотомпьедестале.

При оснащенні ванної кімнати інтернет-магазин Ванная.kiev.ua сантехніки рекомендує звернути увагу на унітази і раковини Hatria (Італія): в міру суворі, вишукані та елегантні, вони поєднують в собі досконалий стиль і зручність.

Колекції HATRIA - AREA, AUTONOMY, CATERIN, E DAYTIME, DAYTIME EVO, DOLCEVITA, ERIKA, ERIKA PRO, ERIKA PRO Q, FUSION, FUSION 48, FUSION 49. FUSION 50. FUSION 52. FUSION Q, HAPPY HOUR, LE FIABE, NEXT , NEXT Y1F1, NEXT Y1F3, NIDO, OVALINE, SCULTURE, SHIRLEY, SOPHIE, SPECIALS, SUSAN, YOU & ME, YOU & ME / DAYTIME / FUSION