Знайдено 6 товарів
Сортувати

GSI ceramica. Історія компанії бере свій початок в далекому 1990 році: саме в цей період і була заснована компанія. Вся продукція виробляється тільки з екологічно чистих матеріалів і відрізняється високою якістю та індивідуальним дизайном.  Виробництво кераміки в районі Чивита-Кастельяна має давню історію. Присутність річки Трей і різних приток Тібру, на додаток до прилеглих кар'єрів з видобутку каоліну і шамоту, дозволило жителям фалери-Ветерес, древньої столиці Фаліскі, набути значного досвіду в цій галузі: за виробництвом ранньої сирої нафти було ще більше. вишукані вироби, що імітують східне мистецтво.

Протягом VI і VII століть до нашої ери галузь пережила кризу через конкуренцію з боку незрівнянної кераміки, виробленої з Аттики: проте, чудовий стиль і рідкісна індивідуалізація дозволили місцевим виробникам вижити. 

Навіть руйнування римлянами фалери Ветерес, що поклало кінець незалежності Фалісков, не зупинило виробництво кераміки.

Сьогодні виробники в Civita добре розуміють, що багато країн стали серйозними конкурентами, і вони прагнуть зробити свої компанії більш промисловими, особливо за рахунок нових інвестицій приватного капіталу. У 1982 році була заснована Centro Ceramica Civita Castellana, яка об'єднала мікро, малі та середні компанії сектора. Його мета - здійснювати постійний пошук ресурсів і одночасно впроваджувати технологічні інновації, що абсолютно необхідно, якщо ми хочемо відповісти на виклики глобалізованої економіки.

Чивита-Кастельяна - це регіон, здатний використовувати ноу-хау кустарного виробництва на місцях з метою високоякісного великомасштабного виробництва в області, яка має всі необхідні ресурси, щоб успішно протистояти майбутнім викликам в секторі виробництва кераміки.

Це сантехніка і інтер'єрні рішення для обладнання сучасної ванної кімнати та душової зони. В асортимент сантехніки GSI входять вироби з кераміки (раковини, унітази, біде) і ванни, обладнання для душової зони і меблеві інтер'єри для ванної кімнати. Керамічні вироби від GSI Ceramica, це унікальна технологія випалу, що забезпечує довговічність покриття кераміки, ідеально гладкі поверхні в традиційному білому кольорі або в нестандартному виконанні (в асортименті GSI шість варіантів нових матових покриттів, які гармонійно поєднуються один з одним. Кольори, на думку GSI - натуральні, італійські, емоційні). GSI ceramica - Італійська сантехніка.

Пропонуємо асортимент унітазів італійського виробництва, це підлогові моделі унітазів, з керамічним бачком і без, для монтажу з внутристенной системою зливу, підвісні моделі для настінного монтажу, стильні унітази з бачком на короткій або високій трубі. Також є і Раковини для умивальника накладні, Раковини (прямокутні, підлогові і підвісні), Біде, Душові піддони, Аксесуари для ванних кімнат Ванни. Це тільки головні категорії товарів, що ви неодмінно знайдете у нас. Асортимент виробів постійно оновлюється і розширюється, так що, кожен раз на сторінках каталогу нашого магазину ви знайдете новинки, прекрасні товари модельного ряду GSI. Ваш вибір і придбання будуть виправдані, а радість від покупки дійсно повною!

Колекції Сантехніки GSI Ceramica санітарної кераміки - City, Classic, Community, Losanga, Modo, Norm, OLD Antea, Panorama, Sand, Traccia, Х2, Kube, Pura Basic (Керамічні піддони) 

Також відзначимо, що GSI ceramica, крім традиційного білого кольору, пропонує шість варіантів матових покриттів на унітази, гармонійно поєднуються один з одним.