Знайдено 2373 товара
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Grohe AG (вимовляється «Грое») - виробник санітарно-технічної арматури, змішувачів і аксесуарів. Компанія була заснована в 1936 році Фрідріхом Грое. Має представництва в 15 країнах світу.

Штаб-квартира Grohe розташована в Дюссельдорфі, Німеччина.
GROHE виробляє змішувачі та душові гарнітури для ванної кімнати та кухні, автоматичні і електронні змішувачі суспільного і комерційного призначення, системи інсталяції і змиву для підвісної сантехніки, системи прихованого настінного монтажу.

На частку GROHE AG доводиться приблизно 8% світового ринку.

У 2007 році обсяг продажів продукції, що випускається GROHE сантехнічної арматури для кухонь, ванн і душа, автоматичної арматури для комерційного і громадського секторів , а також інсталяційних і змивних систем склав 1,017 млн євро.
Штаб-квартира Grohe AG. Німеччина, Дюссельдорф
У GROHE 6 виробничих майданчиків, три з яких знаходяться за кордоном, зокрема в Португалії, Таїланді і Канаді. Компанія реалізує більше 82% продукції, що випускається за межами Німеччини. По всьому світу на підприємствах GROHE працює близько 5000 чоловік.
Дизайн-центр Grohe AG. Німеччина, Хемер-Едельбург
Компанія GROHE виробляє свої вироби у власному Центрі дизайну. Протягом багатьох років компанія удостоювалася найвідоміших в світі нагород в області дизайну, таких як «Red dot», «IF design awards», а також «Good Design Awards».

Топ самі Популярні товари в запити по Grohe - grohe Харків, grohe shop, grohe official, grohe контакти, grohe Україна

Асортимент бренду Грое маштабний, виробляють

  • мийки кухонні з нержавіючої сталі і кварцового композиту (граніту),
  • Змішувачі для кухні, ванній, раковин, біде і душових
  • Душові системи (прихованого монтажу і зовнішні, з термоголовки і Одноважільний)
  • Аксесуари (аксесуари для туалету, для кухні, запчастини Grohe Blue і Red, аксесуари для душа та ванної, Аератори, Вентилі, Вентилі, Зливні і наливні гарнітури, З'єднання, Шланги для підводки, Пристосування для монтажу, Вбудовувані елементи, Картріджи / Кран-Букси )
  • Гігієнічні душі (для раковин, прихованого монтажу і термостатами)
  • Системи інсталяції з унітазом
  • Готові набори для ванної кімнати і душа
  • сантехнічна Кераміка
  • Вбудовувані змішувачі та термостати (для ванни, для ванни з душовим гарнітуром, для душа, для раковини, для раковини-чаші, для змішувача)
  • Змішувачі для душу з термостатом і ванн

GROHE Plus - ця інноваційна серія унікальних змішувачів звертає на себе увагу свіжим стилем в дизайні і втілює новий рівень ергономічного комфорту та практичної функціональності. Деякі змішувачі з серії GROHE Plus оснащені світлодіодним індикатором температури води, що дозволяє з упевненістю її контролювати.

Кухонні мийки GROHE гармонійно, Дякує Системі монтажу GROHE QuickFix і можливості право- і лівостороннього монтажу в стандартному виконанні, Ваша нова мийка GROHE буде встановлена без суєти і труднощів всього за кілька хвилин. Технологія GROHE Whisper гарантує мінімальний рівень шуму при експлуатації: у композитних мийок шумопоглинаючими властивостями володіє сам композитний матеріал, а у моделей з нержавіючої сталі шумоізоляція інтегрована в конструкцію. Користуючись мийкою GROHE, Ви відчуєте різницю. Композитні Мийки Серії K700 Undermount. Композитні Мийки Серії K700. Композитні Мийки Серії K500. Композитні Мийки Серії K400. Композитні Мийки Серії K200. Асортимент GROHE - це величезна різноманітність надійних моделей. K1000 Series, K800 Series, K700 Undermount Series, K400 + Series, K300 Series

Познайомившись з GROHE Sensia Arena, Ви не зміните йому ніколи. Забезпечуючи більш делікатне і ефективне очищення в порівнянні з витиранням папером, GROHE Sensia Arena змінить Ваші уявлення про повсякденне гігієну. Все дуже просто: як працює унітаз-біде, постійна подача гарячої води, м'яку дію на шкіру, делікатність до інтимних зон. Повна гігієнічність, довговічне антибактеріальне покриття, автоматичний промивши головок, чистота і сухість. Персональний комфорт, унітаз, який поглинає запахи, простота управління через мобільний додаток, автоматичний підйом і опускання сидіння, індивідуальні настройки

Кераміка GROHE відрізняється чудовими стилем, робочими якостями і надійністю, дозволяючи реалізувати гармонійне і цілісне оснащення ванної кімнати. У нашому асортименті Ви знайдете все різноманіття кераміки для ванної кімнати - від раковин різних розмірів до біде і унітазів, виготовлених з сировини найвищої якості за високими стандартами GROHE. Нові моделі раковин в колекціях кераміки Essence і Euro представлена в кераміці Essence, Кераміка Euro, Кераміка Bau, Душові піддони

Rapid SL - системи інсталяції випускаються в трьох варіантах висоти, поставляються з встановленими кріпленнями для сантехнічних приладів і проходять суворі випробування на міцність - наприклад, рами для унітазів випробовуються на здатність витримувати навантаження до 400 кг. Варіанти інсталяцій для унітазів (WC), для раковин, для Уринали, для біде, для кухні

Стилістика Cosmopolitan, Contemporary і Authentic, кожен з яких відрізняється своєю естетикою і характером. У числі наших найцікавіших розробок - не має аналогів душ GROHE Power & Soul, оснащений сім'ю комбінаціями бадьорять і розслаблюючих режимів з перемиканням одним клацанням, а також безперервно удосконалюється серія GROHE Eurocube, яка втілює собою стиль Cosmopolitan за доступною цене.Верхніе і бічні душі Rainshower F- Series, Верхні душі Rainshower, Верхні душі Rainshower, Верхні душі Euphoria, Верхні душі Euphoria, Верхні душі Tempesta, Верхні душі Tempesta, SmartControl прихованого монтажу, душова система SmartControl Combi, душова система SmartControl Combi, Grohtherm F, Grohtherm F, Grohtherm Cube, Grohtherm Cube, Grohtherm 3000 Cosmopolitan, Grohtherm 2000, Grohtherm 2000, Grohtherm 1000, Grohtherm 1000, Two-handle thermostats, Euphoria SmartControl, SmartControl зовнішнього монтажу, Rainshower SmartControl, душова система Rainshower, душова система Rainshower, душова система Euphoria, душова система Euphoria, Душові системи Tempesta, Grohtherm SmartContro l, Grohtherm 3000 Cosmopolitan, Grohtherm 3000 Cosmopolitan, Grohtherm 2000 New, Grohtherm 2000 New, Grohtherm 1000 Cosmopolitan, Grohtherm 1000 New, Grohtherm 1000 New, Grohtherm 800, Grohtherm Cube, Grohtherm Cube, Grohtherm Micro, Grohtherm Special, Grohtherm Special