Знайдено 686 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Змішувачі GRB Іспанія 

Якість змішувачів GRB, їх новаторський дизайн і постійний пошук рішень для ванної зробили цю компанію з Сарагоси першою маркою змішувачів з печаткою «сертифікованого іспанського походження».

Інтелектуальні змішувачі GRB 

Кожен день прагнемо вводити нововведення, думаючи про наших споживачів і розробляючи технологічно передові продукти, які виводять змішувачі на новий рівень. Змішувачі, які думають самі за себе, вирішують, яка температура найкраще, чи є вони екологічно чистими, змінюють колір, коли ми хочемо розслабитися, або які думають, що масаж під дощем - краще рішення, щоб забути про проблеми. Розумний спосіб зробити це тут розумний спосіб зробити це тут Єдиний спосіб запропонувати наше якість, наше технологічний розвиток, наш кваліфікований персонал, наш вишуканий дизайн, нашу гарантію, наші терміни поставки і наші послуги - це зосередити наше виробництво дуже близько до вас. Інші можуть робити твердження, але тільки ми можемо це підтвердити.

GRB, перший виробник крана, сертифікований знаком «Сертифіковане іспанське походження». Ми - іспанська компанія, заснована в 1990 році, яка знаходиться в постійному розвитку, розробляючи нові та інноваційні продукти, які відрізняють нас. В результаті цієї політики варто відзначити, що за останні роки GRB розробила велику кількість патентів, корисних моделей і засобів захисту дизайну. GRB, новий спосіб розуміння «програмного забезпечення, яке думає» ... про ваш добробут.

ЕКОНОМІЯ ВОДИ І ЕНЕРГІЇ GRB просуває збалансоване управління водними ресурсами, працюючи над однією головною метою Виробництво водопровідної посуду і термостатичних змішувачів з технологією, ефективністю і контролем споживання для досягнення ефективного використання води та управління нею. ОДНА РУЧКА - 50% термостат - 12% ДУШІ І ДУШІ - 50% 

Термостатичні змішувачі Постійна температура саморегульовані

У термостатичному змішувачі GRB температура завжди залишається постійною, навіть коли в домі відкривається інший кран, а тиск падає, навіть в газових або бутанових котлах. Крім того, наші картриджі не потребують калібрування на установці. НИЗЬКИЙ ТИСК Система GRB Live - це не тільки технологія; Це також система змішування води, яка дозволяє продукту працювати бездоганно навіть при тиску 0,4 бар (на 15% нижче нормального тиску). ЕКОЛОГІЧНИЙ Оскільки він має ідеальну температуру з моменту відкриття термостатичного крана, немає необхідності витрачати даремно воду або енергію, поки ми вибираємо ідеальну температуру. Таким чином, це не тільки енергозберігаюче, а й екологічне. СИСТЕМА противиться ВАПНА

Картриджного хромування знижує пористість матеріалу, запобігаючи корозії і налипання вапна. Більш того, система GRB не вимагає захисного фільтра. БЕЗПЕЧНИЙ ПРОДУКТ В разі перебоїв з водою термостатичний картридж GRB відключає подачу холодної або гарячої води, тим самим запобігаючи неприємні різкі перепади температури, коли користувач приймає душ. СУПЕР ТИХИЙ Завдяки низькому рівню шуму і попереднім експлуатаційних випробувань, що виключає необхідність регулювання, термостатичні змішувачі GRB - це продукція майбутнього.

У попередні роки GRB вирішила спеціалізуватися на продукті майбутнього і сьогодення: термостатичному змішувачі. Цей продукт має властивість підтримувати температуру води в душі, незалежно від коливань тиску, характеристик будинку і т. Д В даний час GRB визнана одним з небагатьох світових виробників, які виробляють термостатичні змішувачі власної конструкції.

R + D + I Серце GRB - це наш відділ розвитку з лабораторією, обладнанням і засобами, достатніми для вирішення будь-яких завдань. Завдяки камері сольового туману, комп'ютерного обладнання, лабораторного модуля, підготовленого для проведення різних досліджень, таких як аналіз генерації або усунення шуму, разом з нашою спеціалізованою командою інженерів, ми домоглися визнання Aenor як провідної компанії галузі в сертифікації нашої продукції. проект в R + D + I на основі термостатичною технології.

Наші продукти Усі виробничі процеси проходять під суворим контролем. Ми приділяємо особливу увагу випробувань, що проводяться на нашому стенді для випробувань на термін служби, де ми проводимо випробування на термін служби наших картриджів, акустичні випробування, випробування при високому і низькому тиску, піддаючи нашу продукцію самих екстремальних умов. Цей постійний пошук якості привів до того, що GRB отримала сертифікат ISO 9000: 2000, що зробило нас в 2011 році першою компанією, сертифікувала термостатичний діапазон з Aenor. ЗРОБЛЕНО В ІСПАНІЇ

Для GRB інновації мають ключове значення для розвитку нашого бізнесу. Створення різних інноваційних продуктів, продуктів, що забезпечують додану вартість, має важливе значення. Ми проектуємо У нас більше 2000 різних моделей змішувачів. Всі вони розроблені нами. Перетворюємо мрії в реальність Ви коли-небудь мріяли прийняти душ, а температура води залишалася такою ж? Більше не мрій. Наші термостатичні змішувачі перетворять ваші бажання в реальність.