Знайдено 964 товара
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Фірма Franke - світовий лідер в обробці нержавіючої сталі, заснована в Швейцарії 100 років тому. Сьогодні Franke налічує 85 дочірніх підприємств в 39 країнах, які займаються проектуванням і виробництвом мийок, змішувачів, варильні поверхні, vannaja.kiev.ua духових шаф, витяжок, вбудованої, побутової техніки і додаткових елементів.
Два підрозділи компанії: Franke Кухонні Системи і Franke Системи обладнання для ресторанів швидкого харчування є світовими лідерами з продажу в цьому сегменті ринку по мийки, змішувачі, Подрібнювачі, посудомийні машини, Приготування їжі, Духові шафи, Витяжки, Варильні панелі, Холодильники

Топ самі Популярні товари в запити по Franke - franke мийки відгуки, мийки франку з фраграніта, мийка франку нержавейка відгуки, franke країна виробник, franke каталог, franke мийки, franke аксесуари, franke офіційний сайт

Нові кольори кухонних мийок супер металік, надихаючий дизайн мийок FXG з зручними аксесуарами, стильні витяжки Smart Deco в екстравагантних кольорах, шість яскравих кольорів витяжок Impress, колекція техніки Maris Free від дизайнера Дрора Беншетріта (Нью-Йорк, стильна преміальна витяжка Maris 2.0

Колекції FRANKE - ACTIVE PLUS, AEX 610, AMBIENT, AMBIENT CLEAR WATER, AMBIENT, EVO, AMBRA, AMX, ANX, ATLAS. BASIC, BASIS. BFG, BSG, CALYPSO, COMFORT, EFG. ELEGANCE, EUROFORM, EUROSTAR, GALILEO, MARIS, MRG, NEPTUNE CLEAR WATER, NOVARA PLUSE, OID, OLD ENGLAND, PAMIRA, PLATINO, PMN, PXL, PXN, ROG, ROL, RON, RONDA, ROX, SID, SINTA, SMART, SRX, SVX, TP

Кілька сотень предметів доступні по дійсно хорошими цінами. Змішувачі для кухні, раковини, шафи, полиці, корзини або навіть сортувальники сміття і багато іншого.

Традиція з одного боку, сучасність з іншого. Високоякісні мийки з нержавіючої сталі і граніту Враховуючи вражаюче розмаїття моделей, ви обов'язково знайдете тут ідеальну раковину для своїх потреб. Компанія пропонує вбудовані раковини, раковини під раковиною або поверхневі раковини в численних плануваннях, конструкціях і розмірах. Стильний асортимент виробів Franke також великий: чи віддаєте перевагу ви тверезе, функціональне рішення або представницьку раковину з особливо високоякісним дизайном - ви знайдете це в нашій пропозиції тут, в нашому магазині.

Виробник надає великого значення досконалим технологіям, максимальному увазі у виробництві і видатному дизайну своєї продукції. Безперервні інновації та подальший розвиток, високоякісні матеріали і строгий контроль якості є ще однією цеглинкою успіху. За минулі роки було створено чудовий в усіх відношеннях діапазон поглиначів, який задовольняє будь-які потреби і не повинен ухилятися від порівняння.

Матеріали, використовувані для раковин Franke, - це нержавіюча сталь або fragranite, композитний матеріал з кам'яним характером, який дозволяє виробляти високоякісні раковини різних кольорів, таких як графіт, срібло, беж, льодовик, Сахара або Гавана. Завдяки обробці поверхні DuraKleen і подальшому розвитку DuraKleen Plus, раковини, зроблені з ароматизатора, легко чистяться і абсолютно гігієнічні.

Якщо у вас вже є змішувач для кухні, і ваш пріоритет - раковина, обов'язково ознайомтеся з нашим асортиментом. Ми пропонуємо одно- або двокамерні моделі, оснащені переливом, отвором під кран, зливом або знімним і замикається зливом. Все для того, щоб ви могли визначитися з цим, правильним варіантом для вас! Цікаві рішення для кухні - пропозиція виробника Franke Виробник кухонного обладнання Franke також гарантує безліч цікавих рішень, які ви не знайдете на конкурсі. Це, крім іншого, шафа з раковиною, де за однією з дверей ховається холодильник. У реченні цього виробника ви також знайдете подрібнювач відходів, який дозволить вам підтримувати чистоту на кухні, а також спростить сортування сміття. vannaja.kiev.ua У вашому розпорядженні також відмінні аксесуари, такі як дозатор мила. Ми запрошуємо вас вибрати перевірені рішення для кухні - ми впевнені, що пропозиція Franke буде саме для вас. Висока якість, цікаві рішення і вигідні ціни.

Швейцарська точність також чекає вас з кухонним приладдям Franke. З різноманітним вибором, є примірка для будь-якої потреби. Асортимент включає, крім іншого, фітинги низького тиску для підключення до негерметичних резервуарів зберігання та фітинги для мийки з висувним розпилювачем. Фурнітура для установки переднього скла практична, так як вікно можна відкрити без проблем.

Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
Понеділок: 08:00 - 20:00
Вівторок: 08:00 - 20:00
Середа: 08:00 - 20:00
Четвер: 08:00 - 20:00
П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 15:00
(044)221-71-79
(097)11-44-618
Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
(044)221-71-79
(097)11-44-618
vannaja@ukr.net