Знайдено 398 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Історія компанії FAP Ceramiche починається з середини 60-х років, коли Художня Керамічна Фабрика (Fabbrica Artistica Piastrelle) запускає в м Сассуоло виробництво на стіни і підлогу керамічної плитки. Через тридцять років успішної діяльності на міжнародному ринку, в 1997 році підприємство входить до складу Групи Конкорд (Gruppo Concorde), одного їх основних виробників світового рівня в керамічної промисловості.

Бренд FAP Ceramiche був знову запущений у відповідності до вимог попиту і на основі чіткого позиціонування на ринку. Це дозволило виділити в якості основної діяльності виробництво настінної плитки для ванної кімнати і підлогових покриттів для житлових інтер'єрів.

Історія FAP пишеться і безперервно оновлюється на стінах і підлогах в численних будинках усього світу. Це викладений з кераміки роман, що оповідає про втілених в життя мрії, про красу і технологічні досягнення. Дизайн FAP Ceramiche - це безперервні пошуки стилів різних інтер'єрів, здатних передати індивідуальність тих, хто в них живе.