Знайдено 121 товар
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Deante - це польська фірма, яка вже 30 років успішно функціонує на ринку. Широкий діапазон нашого асортименту включає в себе кухонне обладнання: змішувачі, гранітні, сталеві і керамічні раковини. Також обладнання для ванних кімнат, що складається з комплектів і панелей для душа, піддонів, кабін, змішувачів і кераміки. Deante співпрацює з визнаними проектантами і молодими дизайнерами. Завдяки їх креативності народжуються інноваційні продукти, які отримують нагороди в безлічі дизайнерських конкурсів.

Ми маємо сучасну фабрику гранітних раковин в Томашові Мазовецьким, на території Лодзького Спеціальної Економічної Зони. Щорічно понад мільйон наших продуктів потрапляють в польські квартири. Deante має репутацію надійного бізнес-партнера, що підтверджують численні звання і нагороди. deante гарантія, змішувач для ванної deante, сервісний центр deante, deante душові кабіни, deante київ, deante купити, відгуки про змішувачі deante

Компанія Deante розробила серію душових змішувачів прихованого монтажу Multibox. Їх з легкістю можна використовувати як в мінімалістичному, так і в багатому, експресивному дизайні. Сталеві мийки Prospero і Sinope. Наші ексклюзивні колекції дозволяють створити гармонійне розташування, завдяки можливості монтажу типу flush mount, тобто на одному рівні з поверхнею.

Латунь на вагу золота Для виготовлення змішувача Alpinia ми використовували латунь MO59 з високим вмістом міді. Оптимальний склад хімічних елементів гарантує відповідну пластичність матеріалу, впливає на властивості відливу, дозволяє утримати високу якість механічної обробки, а отже - всіх виробів. Сплав високої якості -це гарантія тривалої роботи.

Capella складається з двох елементів - скляній плити і гранітної чаші, з'єднаних дуже стійким клеєм. Верхня частина мийки виготовлена із загартованого скла товщиною 8 мм, яке в 5 разів стійкіше звичайного скла. Додатковим захистом є ламінований шар, розташований на нижньому боці плити. Чаша, навантаження (вантажопідйомність, потужність) якої досягає 40 кг, виготовлена із суміші граніту і смоли з металевими частинками. Її поверхня покриває антісепчітеское покриття, що захищає від розвитку мікроорганізмів. Граніт стійкий до механічних пошкоджень, ударів, подряпин, високих температур і теплового удару.

Змішувачі Hiacynt в чорній колористиці здійснюють бажання особистостей, що шукають відважні рішення і цінують довгострокову перспективу. Елегантне, темне оформлення врівноважено легкими в польоті дугами, запроектованими Малгожата Плосконской. Матова поверхня корпусів приємна на дотик і цікаво контрастує з блискучими вигинами хромованих важелів і лійок. Чорна арматура буде відрізнятися на тлі умивальника або ванни, а також на нейтральній білої плитці. Змішувачі Hiacynt характеризуються не тільки сучасним дизайном, але і гідними перевагами у використанні. Моделі змішувачів для умивальників оснащені системою eco-click, тобто двоступінчастим розкриттям важеля, що знижує споживання води до 50%. Додатково рухливий аератор дозволяє точно управляти потоком води. Крім того, змішувачі для умивальника і біде мають зручну пробку click-clack, що дозволяє легко відкривати і закривати відтік води. Колекція доступна в трьох виконаннях - новітньому чорно хромованому, біло-хромованому і класичному хромованому. На вибір надаємо моделі: для умивальника (змішувачі з високим і низьким корпусами), для ванни, душа і біде. Серію доповнюють лійка і душовою одноточковий комплект.