Знайдено 3 товара
Сортувати

Компанія Cordivari Тобто 100% Made in ITALY

Заснована в 1972 році Ерколе Кордіварі, є одним з найважливіших виробників в італійській індустрії опалення та водопроводу. Компанія спеціалізується на виробництві радіаторів, резервуарів, балонних резервуарів, теплових сонячних систем, димохідних систем, харчових контейнерів та оздоблення металів. Завдяки висококваліфікованому керівництву, постійному пошуку інновацій та строго орієнтованій на клієнта політиці компанії Cordivari незмінно прагне задоволення потреб клієнтів. Cordivari вдалося прислухатися до еволюції ринку, дотримуючись філософії абсолютної якості від вибору використовуваної сировини до обробки та обробки. Для того щоб пропонувати продукцію високої якості. Таким чином, корпоративна соціальна відповідальність є цінністю, vannaja.kiev.ua яка безперервно оновлюється за рахунок розробки нових моделей для задоволення вимог клієнтів. Завдяки постійному прогресу та постійному зростанню, Cordivari зміцнила свій бренд та підвищила якість своєї продукції. Внутрішній ринок покриває 65% обороту, а експорт сягнув важливого рівня 35%. Завдяки високій якості продукції,комерційної надійності та швидкого обслуговування, Cordivari сьогодні експортує свою продукцію по всьому світу. На сьогоднішній день компанія має чотири заводи та понад 500 співробітників. Вся продукція розробляється та повністю виробляється в Італії.

Сушки для рушників CORDIVARI Серії: Alessandra, Babyla, Blow, Celine, Elen, Fujiko, Kelly, Laura, Leila, Lisa, Lola, Michela, Nancy, Romina, Sandy, Stefania, Vittoria

Наша компанія буде існувати до того часу, поки у нас є бажання вдосконалюватися. Вся наша робота спрямована на постійне підвищення задоволеності наших клієнтів та підвищення їх цінності, у той час як під клієнтом ми маємо на увазі не лише кінцевого споживача, а й усіх зацікавлених сторін (установи, громадян, державну адміністрацію, установи, співробітників тощо) .Д.). Загальне керівництво також бере на себе відповідальність за періодичне вивчення місії та цілей, щоб переконатися у їхній постійній придатності. Компанія CORDIVARI Ltd зобов'язується виділити адекватні ресурси для досягнення наступних цілей: - покращити обслуговування клієнтів, скоротивши терміни доставки продукції та  кількість рекламацій; - для підвищення продуктивності та ефективності процесів; - розширити пропозицію інноваційних продуктів із вищою доданою вартістю; - для моніторингу енергоспоживання та детального визначення найбільш енерговитратних процесів, щоб можна було розробити плани покращень з метою зниження споживання - Для скорочення відходів, використовуваних ресурсів та викидів в атмосферу - спростити управління та доступ до документації компанії всередині організації - працювати за цілями - Систематичний аналіз ризиків компанії та вжиття заходів щодо їх зниження та/або пом'якшення. - запровадити систему управління безпекою за стандартом ISO 45001, сертифікувавши її до 2020 року; - підвищення обізнаності за допомогою навчання, участі та консультацій щодо «культури безпеки».

Для виробництва використовуються тільки високоякісні довговічні та нержавіючі матеріали, наприклад такі як нержавіюча сталь INOX полірування якої не тьмяніє з роками навіть у вологих приміщеннях. Обладнання на фабриках і заводах завжди найновіше і високотехнологічне. На компанію працюють відомі та визнані архітектори та дизайнери. Cordivari Design співпрацює з такими відомими дизайнерами, як Сімон Мікелі, Маріано Мороні, Паола Піннавайя та ін.

Топ самі Популярні товари в запити по Cordivari - cordivari Україна, cordivari офіційний сайт, cordivari бойлер, cordivari сушки для рушників, cordivari каталог, cordivari frame, cordivari design, кордіварі, кордіварі в Києві, кордіварі полотєнчікі, кордіварі радітори, кордіварі рушникосушки

Місія компанії доповнюється системою цінностей компанії, системою етичних та поведінкових критеріїв та стандартів, в які ми віримо та які ми розглядаємо як довідкову карту, яка дозволяє нам орієнтуватися не лише у внутрішньому контексті, а й на всіх зацікавлених сторін. хто входить у контакт зі світом Кордіварі: - Насамперед, Особи та взаємоповага. Без хорошого фундаменту неможливе будівництво. - Компанія – це команда, в якій люди – найголовніший актив. - Ми працюємо разом, щоб задовольнити потреби наших клієнтів та допомогти нашій компанії перемогти. - Кожна людина важлива, у кожного є можливість рости та мати значення. - Постачальники – партнери, до яких ми ставимося лояльно, справедливо та порядно. - Ми розглядаємо ділових партнерів як союзників у обслуговуванні та задоволенні потреб наших зацікавлених сторін. - Рости, знаючи, як перетворити критичні проблеми на фактори розвитку. - Поразка завжди має бути підставою для перемоги. – Не авторитарний, а авторитарний. Менеджеру не потрібно нав'язувати себе, щоб забезпечити дотримання правил і досягти зростання своїх близьких.

Cordivari випускає одні з найкращих рушників, радіаторів і опалювальних систем у всьому світі. Виробничий спектр компанії досить широкий, він включає комплексні сонячні системи (далі с.с.), компактні с.с., теплові с.с. для виробництва гарячої води, калорифери, водонагрівачі, буферні баки, гідравлічні баки, циліндри для води під тиском, водонагрівачі для теплових насосів, контейнери (баки) для оливи і, звичайно, електричні та водяні сушки для рушників і радіатори з нержавіючої сталі.