Знайдено 13 товарів
Сортувати

CISAL (Цісал, Чісал) - 100% in italy - Асортимент змішувачів преміум класу італійського виробництва.

Це відмінні дизайнерські рішення для обладнання ванної кімнати, душової зони або кухні. Також в асортименті Cisal представлено різноманітність колірного оформлення, від стандартного хромованого покриття, до таких покриттів, як: чорний, білий, бронза, золото, нержавіюча сталь, нікель.

Відкриття філії в Німеччині та будівництво нового сучасного будівлі У 1980 році архітектор Рафаелла Векки розробила серію ARCANA, класичну та історичну ікону, яка відкриває нові горизонти на зарубіжних ринках, що також призвело до відкриття філії в Німеччині в 1991 році. Через 19 років в 1999 році було побудовано нову будівлю, спроектоване архітектором Джампьеро Пея, яке оснащено сучасними когенераційними і гальванічними установками, а також електронним складом. Тут, використовуючи найсучасніші технології в галузі, дизайн продукту і розробка деталі і готової продукції знаходяться в постійному розвитку. Цією фабриці притаманний незмінний інтелектуальний підхід, майстерність і професіоналізм. Тут завжди береться до уваги людина і, що важливо, місце - адже в районі озера Орта протягом декількох поколінь сконцентровано все виробництво змішувачів.

У 2009 році сім'я Хубер, власник Huber, провідного виробника термостатичних змішувачів, вирішила зробити стратегічний вибір на майбутнє, придбавши Cisal і надавши компанії абсолютно успішний технологічний і промисловий формат розвитку: об'єднати ноу-хау, досвід і виробничі потужності, щоб запропонувати дизайнерам і клієнтам широкий і повний асортимент одне важільних і традиційних термостатичних сумішей. Таким чином серйозно посиливши технічну складову багаторічних традицій майстерності і професіоналізму, характерних для бренду Cisal. Успішні експерименти з формою змішувачів, розробка нових варіантів обробки і звернення до актуальним тенденціям світу моди і прикладного мистецтва дозволяють компанії CISAL створювати серії, які мають свій власний, вишуканий і неповторний стиль, відповідний почуттю прекрасного сучасного космополіта.

Плідна співпраця з іменитими дизайнерами (Karim Rashid, Raffaella Vecchi, Giampiero Peia, Nevio Tellatin, Marco Poletti) забезпечило компанії світове визнання.

Варто відзначити і важливу відмінну рису виробника, Cisal один з нечисленних італійських виробників сантехніки, який виконує повний виробничий цикл при виробництві запірної арматури, від виробництва комплектуючих, до остаточного складання готового виробу. Вся запірна арматура cisal спроектована, виготовлена і зібрана виключно в Італії. Серії - Cubic, Slim, Step, Cherie, Barcelona, Kawa, LineaViva, Roadster, Xion, Pumpy, Less, Less Minimal, Less New, Arcana Toscana, Arcana Ceramic, Arcana Royal, Arcana Empress

В асортимент сантехніки Cisal входять: змішувачі, подушне обладнання та аксесуари для ванної кімнати. У стандартному хромованому покриття або в покритті: золото, бронза, чорний, нержавіюча сталь, білий, нікель. cisal офіційний сайт, cisal змішувачі, cisal сантехніка

Дизайн: Raffaella Vecchi Колекція Arcana по праву вважається бестселером італійської фабрики Cisal, що спеціалізується на виробництві змішувального обладнання для ванних кімнат вже понад шістдесят років. Вона була розроблена спільно з дизайнером Раффаелло Векки ще в 1980 році, і сьогодні є справжньою іконою класичного стилю. На початку 90-х вона була перевипущена в декількох інтерпретаціях, однією з яких стала чудова Empress. Головна відмінність представлених в ній змішувачів - це керамічні важелі білого кольору, які змінили традиційні чотирикутний вентилі.

Топ самих Популярних товарів в запитів по Cisal - cisal змішувач, cisal slim, cisal shower, cisal гігієнічний душ, cisal змішувачі, cisal офіційний сайт, cisal cherie, cisal сантехніка

Arcana Empress - це змішувачі для ванни і раковин, душа, біде, різноманітні запірні і кутові крани, перемикачі, Виливи, лійки та інші елементи, які в сукупності роблять приміщення не тільки функціональним, але і гармонійним. Більшість виробів - двохважелі, тобто температура і натиск виходить потоку води регулюються за допомогою двох ергономічних ручок з плавним і точним ходом. До речі, розраховані вони як мінімум на п'ятсот тисяч оборотів, а це значить, що експлуатація обладнання буде не тільки приємною, але і довгою. Для виготовлення арматури використовуються виключно високоякісні, екологічно чисті і повністю безпечні матеріали. Весь виробничий процес здійснюється в Італії, в містечку Alzo di Pella. Якість продукції ретельно контролюється, і відповідає європейським і міжнародним стандартам, в числі яких французькі NF і німецькі DIN.

Встановлюються змішувачі на один або на кілька наскрізних отворів, деякі моделі вбудовуються в стіну або монтуються на підлогу. Для замовлення доступні різні колірні варіації: крім стандартного «хрому» з глянцевою поверхнею (в артикулах позначається як 21), це «золото» (24), «антична бронза» (27), «зістарена мідь» (26), матовий «нікель »(2А), а також оригінальна комбінація« хром / золото »(74). Це відкриває ще більше можливостей для індивідуалізації простору, розстановки в ньому необхідних акцентів, і здійснення своїх сміливих дизайнерських ідей.

Кожен змішувач проходить ретельну перевірку на протязі всього виробничого циклу, і відповідає жорстким вимогам європейських і міжнародних стандартів. Це гарантує високу продуктивність, стійкість до несприятливих факторів зовнішнього середовища, екологічність і довговічність продукції. Гарантія на змішувачі Cisal становить 5 років, що говорить про відмінну якість; гарантія на аксесуари для ванни і душу від 12 місяців в залежності від товарної групи.

Італійська сантехніка CISAL Вся сантехніка даного виробника виготовлена виключно в Італії, виключно з комплектуючих Cisal.