Знайдено 25 товарів
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Ceramica Cielo (Чіело) 100% handmade in italy. - нове уявлення кераміки, здатне задовольнити вимоги ринку, включає в себе унікальність і новизну - в ній кожен знайде щось відрізняє свій стиль і індивідуальність. Продукція компанії відмінно поєднує в собі красу, функціональність і комфорт. Ceramica Cielo - це стиль, розкіш і неперевершена форма! Кераміка Чіело ізготавліваеться в Італії і містить достатньо цікавих позіційкоторие представлені в колекціях. Колекція Cielo Jungle - нестандартна пропозиція для нового покоління ванних кімнат класу люкс.
Матеріал виглядає несподівано реалістичним, кераміка «перетворюється» в шкіру, обманюючи зір і дотик.
Санфаянс переходить в категорію аксесуарів, які диктують тенденції моди.

Пропонуємо асортимент дизайнерської сантехніки класу преміум, це переважно вироби з кераміки, елегантні та функціональні. В асортименті сантехніки Чіело присутні рішення для обладнання ванної кімнати, унікальні і неповторні, це ультратонкі раковини, унітази та біде, сантехніка і душові піддони для обладнання душової зони. Все сантехніка від виробника CIELO проведена виключно в Італії, в основу унікальності кожного виробу закладені: ідеальна гармонія форми і функціональності, симбіоз промислового дизайну і незмінною ручної роботи. Всі керамічні вироби доопрацьовані і відшліфовані вручну, іншими словами 100% handmade in italy.

Топ самих Популярних товарів в запитів по Чіело - cielo купити, cielo сантехніка, cielo ceramica, cielo раковина, cielo унітаз, cielo shui

Величезним достоїнством сантехніки Ceramica Cielo, яке допомагає їй завойовувати основні позиції у всьому світі є те, що в розробці її колекцій беруть участь кращі дизайнери інтер'єрів, серед яких Michela Benaglio, Paolo D'Arrigo, Nilo Gioacchini і Karim Rashid. Завдяки інноваційним рішенням талановитих дизайнерів, компанія випускає величезний асортимент ванн, душових піддонів, умивальників, біде, унітазів і іншої керамічної сантехніки. Незважаючи на сміливі експерименти з матеріалами, вся продукція Ceramica Cielo абсолютно функціональна і володіє значним гарантійним терміном експлуатації. А різноманітність стилів, яке присутнє в колекціях сантехніки даної торгової марки, надихає на створення геніальних інтер'єрів і любителів англійської класики, і шанувальників модерну. Колекції сантехніки Ceramica Cielo Свій невичерпне потенціал креативності, компанія показала унікальною і незвичайною колекцією, яка отримала назву Jungle. Колекція декорована під шкури ссавців і земноводних тварин і має в своєму розпорядженні достатньо великим рядом продукції. Наприклад раковини Cielo Jungle не тільки мають різні розміри і колірні рішення, вони так само передбачають різні методи монтажу - на стінах за допомогою спеціального кріплення або на меблях, стільниці, підстілля. А до будь-раковині сподобалася забарвлення, легко підібрати такий же душовий піддон, унітаз, ванну та інше. Решта колекції сантехніки Ceramica Cielo, так само є яскравим втіленням інноваційної концепції компанії. Оригінальне виконання колекцій Opera, Shui, Smile і Easy здатні задовольнити вимоги як професійних дизайнерів інтер'єру, так і самих вибагливих покупців.

Cielo стане ексклюзивним аксесуаром для ванної кімнати і проявить себе тільки з позитивного боку. Нестандартний підхід до дизайну і виконанню сантехніки CIELO відображений в колекціях: JUNGLE, EASY, Fluid, Karim, Le Giare, Opera, Orinatoi, Shui, Shui Comfort, Smile, Windsor, Delfo, Pan, Round і Round Box, Plinio. Душові піддони CIELO

100% handmade in italy.

Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
Понеділок: 08:00 - 20:00
Вівторок: 08:00 - 20:00
Середа: 08:00 - 20:00
Четвер: 08:00 - 20:00
П'ятниця: 08:00 - 20:00
Субота: 09:00 - 17:00
Неділя: 10:00 - 15:00
(044)221-71-79
(097)11-44-618
Ванна.Київ.юа
вул. Саксаганського 36/2, оф. 234, м. Київ, 02000, Україна
(044)221-71-79
(097)11-44-618
vannaja@ukr.net