Знайдено 11 товарів
Сортувати

фабрика Ceracasa

Іспанська фабрика CERACASA заснована в 1984 році. Ceracasa - піонер у виробництві і продажу високоякісної керамічної плитки і керамічного граніту. Фабрика, заснована Карлосом Кабрера, спочатку виробляла виключно керамічний граніт.

У 1991 Керакаса стала виробляти також облицювальну плитку для ванних кімнат.

Приблизно в цей же час почав формуватися бренд Ceracasa в тому вигляді, як ми знаємо його зараз.

У наступні роки фабрики поступово розширювала свій асортимент і зараз готова запропонувати покупцям весь спектр матеріалів для облицювання приватних і громадських інтер'єрів.

Процес виготовлення Ceracasa має одну з найсучасніших в цій сфері виробництва ліній для виготовлення керамічних виробів - Emotile by Ceracasa ©. Дві фабрики, площа яких займає понад 130 000 м2, розділені на кілька секторів, вони виконують повністю весь процес виготовлення плитки: Проектування, Дизайн, Виробництво, зберігання і Відвантаження. Продукція Продукція, що випускається фабрикою володіє такими якостями, як довговічність, стійкість (до миючих засобів, вогню, ударів, впливу кислот і т.д.), гігієнічність (відсутність власного або придбаного запаху, легко миється, не виділяє пил, нульова пористість) і краса у всіх її варіантах (глянсова, матова, антиковзання і ін.). Передові технології Процес виробництва продукції Ceracasa прогресивний, так як застосовуються новітні технології виготовлення кераміки: використання лазера, комплексна автоматизація, декорування шляхом цифрового друку, нові методи сортування і контроль за допомогою спеціальних програм. Контроль якості Внутрішні фабричні лабораторії виконують контроль сировини, що надходить, проводять спостереження за якістю на різних етапах виробництва і здійснюють контроль якості готового продукту, з метою забезпечити високий рівень продукції фабрики. Крім того, зовнішні лабораторії періодично проводять оцінку продукції і підтверджують якість технічними сертифікатами.

Сучасна технологія так званої ротаційного друку дає чудову можливість надати керамограниту не тільки найбільш наближений до справжнього вигляд натурального каменю, а й деяких інших матеріалів. Вельми примітний і той факт, що зображення на плитці кожен раз істотно отличимо від попереднього, проходячи спеціальні полірувальну обробку, знаходить в кінці неповторний блиск і має надійну міцністю. Керамограніт cerocasa, володіє чудовою якістю, вологостійкість, при цьому вони не кришаться і протягом тривалого часу зберігають свій красивий первозданний зовнішній вигляд. Прекрасно підходить для різного роду облицювальних робіт - зокрема підлогових і настінних. Унікальна за своїми технічними і естетичними властивостями, відрізняється не тільки найширшим асортиментом і різноманіттям фактур, але і наявністю найповнішою палітри кольорів і всіляких розмірів.