Знайдено 321 товар
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Ні для кого не секрет, що світовим лідером в області дизайну є Італія. Існує безліч гучних імен, які спливають в нашій пам'яті, коли мова заходить про Італію та дизайні. В автомобільному світі це Ferrari і Pininfarina, в світі моди це Armani, Versace, Prada, Gucci. У світі сантехнічного фаянсу таким ім'ям ось уже на протязі багатьох років є Catalano.

Заснована в 1967 році, фабрика Ceramica Catalano спочатку позиціонувала себе як виробника санфаянса високого класу і орієнтувалася, перш за все, на створення інноваційного дизайну. Орієнтація на дизайн і дослідження в цій області були обумовлені бажанням змінити ситуацію на ринку санфаянса, що склалася в кінці 80-х років минулого століття. В результаті дослідження проведеного дослідницьким центром Catalano, компанія сформулювала свою місію, вклавши її сенс в слоган: Sistemi per vivere il bagno © (Системи, що пожвавлюють ванну кімнату). Основний принцип компанії - виробництво предметів, не переобтяжених подвійним або потрійним значенням, що характеризуються простими і функціональними формами. Так в міжнародній пресі з'явився термін "Дизайн Catalano".

У 1994 році вперше була представлена система LUCE, яка здійснила прорив в області дизайну санфаянса. Її відмітними особливостями були: простота, геометрична строгість, різноманіття сполучних рішень, звернення до терміну "система", щоб показати високу комбінованих, зенітні фотографії в каталогах. Основною концепцією Catalano стало твердження: "У світі який стає все більш складним, простота ставати ключовою цінністю".

Після успіху системи LUCE, Catalano знову робить революцію в світі санфаянса. Після об'єднання продуктів, схожих по типологічному та стилістичному аспекту в системи, вводиться термін "Програма" - об'єднання декількох систем, що мають спільні риси і концепцію. Всі наступні програми стали ревоюціонние для свого часу. В хронологічному порядку це програми: ZERO, VERSO, C, THUN і ROMA.

Інноваційне покриття кераміки - CATAGLAZE Досконала інновація в світі кераміки: особлива емаль, яка робить її стійкою і незмінною, сплавляючись з самої керамікою при 1250 °. Це революційне покриття створює відразу ж відчутну різницю з поверхнею, покриту традиційної емаллю. Cataglaze - це повністю гігієнічний бар'єр, який створює гладку і плоску поверхню, де видаляються мікро западини в кераміці, і бруд, при цьому, не прилипає.

Catalano інвестує і робить тільки в Італії, де замислюється, розробляється і проводиться кожен виріб, щоб забезпечити неповторний стандарт переваги: виробнича філософія завжди була націлена на досягнення повністю італійського якості, яке перекладається на 4 ключових слова: БАЧЕННЯ: Розуміється, як далекоглядність і підприємницькі навички , які наочно демонструють досягнення і попередні проекти в сфері меблів для ванних кімнат. НОУ-ХАУ: Дуже висока якість завдяки промисловій культурі, яка поєднує високу ступінь автоматизації і незамінні знання і майстерність, культивована в даній сфері протягом декількох поколінь. ЦІННІСТЬ: Прагнення до досконалості, ентузіазм, постійні інвестиції в технології устаткування, висока ефективність всього виробничого процесу, увагу до потреб кінцевого споживача, продукти зі зниженим впливом на навколишнє середовище. ДИЗАЙН: Розуміється як процес проектування, який включає всі аспекти бізнесу, від вироби, до комунікації і послуг.

Топ самих Популярних товарів в запитів по Каталано - catalano 160vp00, ceramica catalano green, catalano zero 60, catalano colori sfera, catalano color, sfera catalano, catalano cataglaze, catalano royal

Елегантність, спрощення форми і використання теплих, натуральних матеріалів характеризують творчий підхід до архітектури і дизайну Маттео Тун і Антоніо Родрігес. В основі кожного проекту - поглиблене вивчення матеріалів, технологій, ринку і клієнта, для того, щоб об'єднати мінімалістську естетику і безпосередню функціональність. Студія Thun, крім створення дизайну для деяких з найбільш символічних готелів в останні кілька років, Nhow Hotel в Мілані, Jadera в Хорватії, резиденції Edel: Weiss в Австрії, або термальний комплекс Мерано, для Catalano студія розробила колекцію Muse, вираз позачасовий звивистості і м'якості .

Продукція італійського виробника Catalano стане ідеальним рішенням для тих, хто цінує комфорт, затишок, прекрасний дизайн і незаперечна якість.