Знайдено 1 товар
Сортувати

CALEO - купується одного разу, користуєшся ВСЕ ЖИТТЯ

створена в Південній Кореї - країні, яка по праву вважається батьківщиною інфрачервоного теплої підлоги. Вийшовши на ринок систем обігріву відносно недавно, CALEO в даний час є найбільш пізнаваною маркою інфрачервоних плівкових підлог. Обійти традиційні кабельні системи обігріву дозволили такі параметри, як легкість монтажу, швидкість введення в експлуатацію, користь для здоров'я, компактні розміри.

Монтаж системи обігріву CALEO можливий в будь-яких житлових і виробничих приміщеннях під покриття з ламінату, дерева, лінолеуму і ковроліну. Основні особливості продукції CALEO:

Економічність застосування. Використання плівкового теплої підлоги дозволить заощадити до 20% електроенергії в порівнянні з використанням конвекційних систем обігріву. Застосовуючи програмований терморегулятор, Ви додатково понизите витрати.

Простий монтаж, оптимальні габарити. Товщина плівкової теплої підлоги складає 0,4 мм, що збереже висоту стелі в Вашому приміщенні на колишньому рівні.

Установка, яка не потребує стяжки, забезпечує гранично простий монтаж: на стандартну кімнату зазвичай йде 1,5-2 години. Ширина смуги 0,5 м дозволяє оптимально розташувати плівковий тепла підлога в приміщенні будь-якої конфігурації і мінімізувати кількість відрізів плівки. Надійність. Наявність антііскровой срібною сітки виключає контакт гарячих нагрівальних елементів з мідної токонесущей шиною, що забезпечує абсолютну безпеку системи. Позитивний вплив на здоров'я. Завдяки роботі плівкового теплої підлоги в приміщенні створюється оптимальний мікроклімат: температура підлоги поверхні створює відчуття тепла і при цьому зберігає свіжість повітря і природний рівень вологості. Інфрачервоні промені створюють м'яке, живе тепло, завдяки чому їх застосування широко поширене в пологових будинках і інкубаторах. Локальність використання. Застосовувати плівку CALEO можна не тільки на підлозі, її можна встановлювати на стелю, стіни, дзеркала та інші поверхні.

Плівкові підлоги CALEO представлені чотирма моделями:

CALEO LINE: 130 Вт / м2 - бюджетне рішення теплої підлоги, призначене для приміщень, де не потрібна висока потужність;

CALEO GRID: 150 Вт / м2 / 220 Вт / м2 - оптимальний варіант, найбільш популярний серед російських споживачів. Дана модель оснащена антііскровой срібною сіткою, що запобігає контакт «гарячих» нагрівальних елементів з «холодної» мідної токонесущей шиною, що забезпечує додаткову надійність для теплої підлоги підвищеної потужності.

CALEO GOLD: 170 Вт / м2 / 230 Вт / м2-еталон плівкових теплих підлог. Крім антііскровой срібною сітки, цей комплект термоплівки має ефект саморегуляції, що дозволяє самостійно змінювати потужність нагріву на кожній дільниці підлогового покриття. Це допомагає оптимізувати витрати на електроенергію, а також зробити тепла підлога незалежним від розстановки меблів в приміщенні.

CALEO PLATINUM: 230 Вт / м2-самий високотехнологічний плівковий тепла підлога з повною саморегуляцією потужності! PLATINUM не боїться замикання меблями і подальшого перегріву, що робить його самим надійним і найбільш економічним плівковим теплою підлогою. Для управління плівковим теплою підлогою CALEO пропонує широкий вибір терморегуляторів різного дизайну і функціоналу: Caleo 320/520, Caleo UTH-10E, Caleo UTH-JP prg і інші.

Комплекти теплої підлоги даної марки включають все необхідне для монтажу, а також докладну інструкцію по установці і експлуатації в друкованому вигляді та на DVD-диску, гарантійний талон.

Гарантія на плівковий інфрачервоний тепла підлога CALEO становить 15 років. Купуючи тепла підлога CALEO в мережі магазині «Ванна Київ» монтаж системи буде здійснено кваліфікованим фахівцем БЕЗКОШТОВНО.