Знайдено 102 товара
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Елітна сантехніка Burlington - одного разу побачивши її колекції, вже неможливо переплутати цю вишукану сантехкерамики, обладнання та аксесуари ні з якою іншою. Її стилістика чітко простежується в кожному елементі, деталі, нюансі, створюючи єдину композицію комфорту, елегантності, бездоганних традицій і сучасних технологій. Зовнішній вигляд Burlington відображає благородні аристократичні епохи Старого Світу. Прагнення англійців до домашнього комфорту і затишку, в значній мірі продиктоване туманним, вологим кліматом Великобританії, знайшло своє втілення в будь-яких елементах домашнього побуту. Особливо в функціональної, зручною і стильною сантехніці. Незалежно від приналежності до тієї чи іншої лінійці, колекції, привілейована сантехніка Burlington

Асортимент престижної сантехніки від Burlington широкий і багатогранний

До уваги споживачів пропонуються колекції в класичному, модерновому і колоніальному стилі епох Едуарда і вікторіанських мотивів, що включають:

Розкішні ванни на лапах: традиційні прямокутні, округлі і фантазійних форм.

Елегантні функціональні і зручні раковини будь-яких варіацій і габаритів, здатні перетворити в розкішний палац навіть малогабаритну Сантехкабіни.

Практичні стильні унітази різної висоти, конфігурацій і функціональності, включаючи спеціальні моделі для високих людей, економічні унітази з високим баком, що дозволяють регулювати витрату води.

Стільниці та подстолье, органічно доповнюють інтер'єри ванних кімнат, граціозно об'єднують аксесуари, приналежності й устаткування в єдину композицію.

Екрани для ванни, душові огорожі і комплекти, впевнено захищають ванну кімнату і створюють додатковий затишок і комфорт при прийнятті процедур.

Дзеркала - аксесуари, здатні на багато що. Вони вирішують дизайнерські й просторові завдання, впевнено і ефектно виправляють похибки геометрії, здатні візуально перетворити маленьку ванну в розкішний просторий інтер'єр.

Бра, що дозволяють за рахунок гри світла надавати композиції обсяг, впевнено розцвічувати і доповнювати елегантні та стильні інтер'єрні ефекти. Різноманітні аксесуари - дрібниці, що створюють потрібний настрій, завершальні штрихи об'ємної композиції: тримачі для рушників, паперу, мильниці. Вони тільки на перший погляд здаються несуттєвими, насправді, чітко вивірений штрих органічно вершить сюжет. Burlington - дорога сантехніка преміум-класу:

Змішувачі цього бренду призначені для установки на раковину або стільницю, ванну, біде, або в душову зону. Кожен з них володіє вишуканими формами і максимальною функціональністю. Незважаючи на те, що компанія Burlington спеціалізується на виробництві класичних предметів інтер'єру, в своїй лінійці змішувального обладнання вона також пропонує моделі, які з легкістю впишуться в ванну кімнату, оформлену в сучасному стилі. Серед них - Burlington Compact. Регулювання температури і напору води як в класичних, так і в сучасних моделях, здійснюється за допомогою традиційних двох вентилів, або за допомогою одного важеля (одні важелі і двохважелі змішувачі). Стандартний колір виконання виробів - «глянсовий хром», проте в асортимент Burlington входить також колекція з промовистою назвою Gold, де представлені змішувачі з розкішним покриттям «золото».

Багато змішувачі для раковин поставляються в комплекті з донним клапаном, а в комплектацію до моделей для ванн вже входить душовою набір (ручний душ з лійкою і шлангом) і опори для підлогового монтажу. Якість всієї продукції ретельно контролюється на кожному виробничому етапі і підтверджено всіма необхідними європейськими та міжнародними сертифікатами.