Знайдено 1472 товара
Сортувати
+ Показати ще 24 товара

Італійська компанія Bugnatese (Бугнатезе) почала свою діяльність в 1950 році. Досвід, дотримання традицій і при цьому прагнення до інновацій прекрасно відображено в її продукції. Змішувачі Bugnatese - це завжди чудову якість і оригінальна концепція дизайну. Всі змішувачі проходять випробування, а їх якість підтверджена сертифікатами. Компанія поставляє свою продукцію в багато країн, пишається її якістю і знаком "Зроблено в Італії".

Італійська сантехніка колекції Bugnatese користується високим попитом, тому що володіє неперевершеним якістю і випускається в різноманітному дизайні. Любителі стилю ретро саме тут знайдуть оригінальні змішувачі та аксесуари, що роблять інтер'єр затишним та індивідуальним. У виробництві задіяні кращі сучасні матеріали, які обробляються за передовими технологіями, тому блискучі поверхні різноманітних відтінків не стирається.

Змішувачі Bugnatese для раковини, біде і ванни від легендарного італійського виробника представлені в різних колірних варіантах (золото, хром, бронза і мідь). Асортимент включає функціональні крани для душа, кухні або ванній, які розставлять відсутні акценти в інтер'єрі. Серед переваг товару виділимо наступні

Цілісний литий корпус змішувачів і міцна рукоятка визначають тривалість терміну служби. Встановивши вбудовану або зовнішню модель, домовласникові не доведеться турбуватися про заміну протягом довгих років.

Вироби колекцій поділяються за стильовими особливостями на чотири групи (вантажу, мінімалізм, класика і італійський дизайн). Завдяки великому асортименту не складе труднощів вибрати кращий варіант.

Тяжіння до ретро-стилю, вишуканим лініям і оригінальності подачі демонструє респектабельність і бездоганний смак власників.